škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1025064

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben uzun zamandan beri İrfan hocayı göremiyorum siteye uğramaz oldu ne yapıyor forumu bıraktı mı ne alemde merak ettim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;610278
Arkadaşlar ben uzun zamandan beri İrfan hocayı göremiyorum siteye uğramaz oldu ne yapıyor forumu bıraktı mı ne alemde merak ettim.
Bırakmadı ancak yoğunluktan uğrayamıyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı kolaycas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Foruma şimdi kaydoldum pek birşey anlayamadım. Bilgisayardan internetten fazla anlamam. Bugün yarın skoda favorit alıyorum 90 model. Arabayı nasıl güzelleştirebilirim?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolaycas;611744
Arkadaşlar merhaba. Foruma şimdi kaydoldum pek birşey anlayamadım. Bilgisayardan internetten fazla anlamam. Bugün yarın skoda favorit alıyorum 90 model. Arabayı nasıl güzelleştirebilirim?
Hoşgeldiniz.
Kazasız belasız İnşaallah.

Naçizane, öncelikle fren, ön takım, vs. hayatî kısımların sağlıklı çalışıyor olmasından emin olmalısınız.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Soft 99'un deri yüzeyler için temizleme ürününü denedim. Sele zaten temiz olduğu için çok fark yok ama [emoji51] minik minik tozlar vardı onlar gitti[emoji4]
Öncesi

Sonrası

Günlük temizlik için güzel ve pratik bi ürün, sık-sil. Mat ve kaygan olmayan bir sonuç veriyo.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Caosmqer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia çakmaklık istanbulda and yakası nereden yemin edebilirim.

Çevrimdışı ertylmn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba,
fabia II 2008 1.4 tdi 107000 de ki aracımı periyodik bakım yaptıracağım, yağ konusunda kafam karıştı.ne tavsiye edersiniz?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ertylmn;614560
arkadaşlar merhaba,
fabia II 2008 1.4 tdi 107000 de ki aracımı periyodik bakım yaptıracağım, yağ konusunda kafam karıştı.ne tavsiye edersiniz?

5-30 mobil1 ya da castrol

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, aracıma başka bir araç parktan çıkarken sürtmüş. Sizce bu hasar için ne yapmak lazım?

Sadece tampon kısmında hasar var. Ankara'da nereye gitmek lazım?

Önerileriniz için teşekkürler.

« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2017, 22:39:34 Gönderen: mhaktanir »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun.

Arkadaşlar, telefonla doğrudan çekip yolladığınız resimleri lütfen 800x600 gibi çözünürlüğü düşürerek çekiniz. Aksi halde kocaman resimi oraya buraya çekmek yorucu oluyor!
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2017, 22:36:01 Gönderen: rsimsek »

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Düzenledim tekrar. Uyarı için teşekkür.

Çevrimdışı eprom06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba , bende skoda felicia 2001 GLXİ model aracm var.
Bugün arabayı temizledim içini tam işim bitti arabayı çekmek için kontağı taktım çalıştırdım birden alarmı (orjinal alarmı) öttü. anahtara bastım ve sustu.
Arabayı yerine çektim kilitlemek istedim kumanda kontrol etmiyor :(
manuel olarak yaptım.Pili bitmiştir herhande dedim .evdeki yedek anahtarı denedim sonuç aynı.
Dikkatimi çeken ekrandaki saati kontağı kapattığım an gidiyor sıfırlıyor yani temizlenene kadar böyle bir problem yoktu.
YARDIMCI olabilirmisiniz?

zibidi gonzales

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
gören çıkar belki:
dün periyodik bakım için anddan randevu aldım. 16 kasım'a gün verdiler. Bu ne yoğunluk.
4 kasım gibi mersinde olacağım mersinli arkadaşlar Kavi nasıl bir yer? tavsiye eder misiniz? ordan randevu almaya çalışabilirim.