škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

iphone 4 aldım yardımlarınız lütfen :)

crash · 11 · 5683

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 3-4 gün önce iphone 4 32 GB beyaz bi iphone 4 aldım.Neden ve nasıl aldım onuda anlamış değilim ama sanırım teknolojiye ayak uydurmak istedim :D Bundan önceki telefonumu 9-10 aydır falan kullanıyorum ( Nokia E71 ) ve hiç memnun değilim.Sürekli donuyordu ve menü tuşuna bastığımda menüye girmiyordu falan filan...Ondan önceki telefonumda Nokia 6260' dı ve 3 sene kullanmıştım çok memnundum.Hayatımda ilk defa Nokia dışında bi telefon kullanacağım ve bu telefonun inanın adam gibi özelliklerini bilmiyorum.Mesela bu telefonlara akıllı telefon diyolar ( neden böyle diyolar anlamış değilim.Ne yani çarpım tablosunu ezbere falanmı biliyor nedir yani :D ) Bu telefonun akıllı olduğunu nerden anlayacağım.Kısacası bu telefonun etinden sütünden nasıl faydalanırım.Ne gibi ekstra özellikleri vardır bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı olsun.
Bende 3 yıl kullandım ayfon ve 3 ay önce HTC ye geçtim.
3 yıl boyunca etinden sütünden faydalandım.
Seninde aynı şekilde faydalanabilmen için ya uygulamalrı appstoredan para iel indiricek keyfini cıkarcaksın ki biz türklere göre hiç değil..
Yada jailbreak yapıcaksın..
Ücretli bir cok uygulamayı cracklenmişlerini tele pc yardımı ile yükleyeceksin..
Şimdi anlatsam cok uzun bir konu..
bilmiyorum sitede link vermek yasakmı eğer incelemek istersen
http://www.ikaynak.com
burdan her türlü bilgiye ulaşabilirsin..

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Akıllı telefon = iphone4 = ne istiyorsan var.

navigasyon,borsa programları,hamilelik takibi,sivrisinek kovucu,.....
Konu çok uzun anlatmakla bitmez
ama önce jailbreak yaptırmalısın ki etinden sütünden faydalanabilesin..
Passat 1.6 _Ursus maritimus

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.:ok:

Bu tarz cihazlar sözde telefon olsa da yapabildiklerinin arasında gsm operatörüyle arama vs. yapmak en son sıralarda kalıyor.:)

Kullanımınıza göre size uygun 3G internet paketlerinden edinin. Cihazın gittiğiniz her yerde tadını çıkartmak istiyorsanız bu konuda cimri olmayın.:) 100mb'lik internet paketini yetirecem diye iphone'unu üfleye üfleye kullanan arkadaşlarıma çok gülüyorum. Bence Ferrari alıp çok yakmasın diye 2000d/d yi geçmeden mahallede bi tur atıp geri koymak gibi bişey.:):)

Jailbreak olayını eski ipod touch'ımda yapmıştım. Yavaşlama, zaman zaman donma, kafanıza göre versiyon güncelleyememe vs. gibi durumlardan ötürü iPhone'umda yapmadım. Jailbreak yapmayın demem ama çok ta şart değil bence.. Ha tabii bol bol oyun oynamak istiyorsanız lazım..:)
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2011, 04:48:39 Gönderen: AimLeSs »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 sene ayfon 2G kullandım, ardından 4. Senesi olacak ( benim İcin bir rekor :)) ayfon 3G kullanıyorum.Cihazlar on numara... Çok kullanışlı.Maillesme, oyun, internet, bilgi alma, Tv'yi kontrol etme vs vs ne ararsan var :D

Hayırlı olsun, güle güle kullan, Bursa'ya dönünce ayrıntılı bişeyler yazarım ;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
jailbreaki sakin disarda telefonculara parayla yaptirmayin.
cok basit kendin yaptirabilrsin bu para tuzagina kapilma.
egr jailbreak yaptirmassan ancak appstoredan free olan uygulama ve beles dandik oyunlari oynarsin.
navigasyon diye google mapsi kullanirsin.
Ben 3 yil boyunca iphone kullandim ve etrafimdaki 10larca arkadasimin iphonuna jailbreak yapip oyunlar ve uygulamalar.yukledim.
Googleda jailbreak yazip aratirsaniz.
Cok rahat herturlu bilgiye ulasirsin.
Akilli telefon olayina gelince aslinda cebinizde ufak bir pc tasiyorsunuz.
Bu zamana kadar ayfon bu konuda tekti ama simdi android var ve android teefonlari ayfondn cok daha ozellikli apple bir an once kasayi guncellemesi gerekiyor.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında HTC almayı düşünüyordum.Sırf android olduğu için.Ama iphone' unun karizması var yavv :D Şu jailbreak bi araştıralım bakalım.Sanırım o olmadan olmayacak.Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;264046
Aslında HTC almayı düşünüyordum.Sırf android olduğu için.Ama iphone' unun karizması var yavv :D Şu jailbreak bi araştıralım bakalım.Sanırım o olmadan olmayacak.Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.
Bana kalırsa ve teknolojiyi seviyorsan etin sütünden tamamen yararlanmak istiyorsan bırak ayfonu direk HTC al ama HTC olsun androidli samsung yada başka markalara yönelmemeni öneririm.
Alırsın androidi ne jailbreaki var nede başka karın ağrısı :D direk atarsın igo navigasyonu araçında navigasyon olarak kullanırsın ben öyle yapıyorum.
İçine dünya kadar oyun ve uygulama yüklersin.
4.3 inç ekranda doya doya oynarsın
HD film atarsın izlersin.
Bu yazımda sanki HTC taraftarı gibi konuştum ama sanırım öyle cok sevdim bu androidi ve HTC yi.
HTC öncesi 3 yıl ayfon kullandım ve sıkılmıştım artık birazda androidi deniyorum.
Sanırım sırada win 7.5 mango var.
:D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
LG Optimus Black bakınıyordum ben de bu aralar :)

Kullanan var mı?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;264097

Kullanan var mı?

Onun yerine xperia neo yu tavsiye ederim bu aralar bende inceliyorum :)

http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-ericsson-xperia-neo-8-gb-hafiza-karti-hediye-/ProductDetails.aspx?productId=telceperickneo&categoryId=371946

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;264097

Kullanan var mı?
İrfan hocam incelediğiniz telefon ANDROİD işletim sistemi kullanıyorve sizi kesinlikle üzmez cok kullanışlı bir telefon ben 3 aydır android işletim sistemine sahip HTC kullanıyorum..
Piyasada
Samsung
LG
Motorola
Sony
HTC   gibi markalar son piyasaya cıkardığı telefonlarda android işletim sistemini kullanıyorlar.
Bu markalar arasında HTC malzeme kalitesi olarak aliminyum kasaya sahip tasarımlar kullandığı için daha sağlamlar ve telefonu satana kadar değil sattıktan sonrada gerekli güncellemeeri yayınlamaktalar diğer markalar bu konuda biraz daha gevşek davranmakta.
Ve yine özellikle HTC nin android işletim sisteminde kullandığı arayüz SENSE 3.0 arayüzü piyasada kabul görmüş cok müthiş bir arayüz ve kesinlikle tavsiyemdir.
http://youtu.be/L4-q4-GeTBM
HTC den Desire S
Sensation bakabilirsiniz..