škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia neden çok satmiyor??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çevremde çok fazla göremiyorum!halbuki fiyat ve kalite oranı olarak en başarılı modellerden biri fabia!iç hacim ve bagajının muadillerine göre daha geniş olması,fiyatı vb. falan!aslında heryönden makul ama çok satmıyor!garip geliyor biraz bana!trend donanım fiestanın bile32.500 tl olduğu şu günlerde fabianın fiyatı ve kalitesiyle daha çok satması lazım değil mi?*

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda fabia fiesta,polo,corsa gibi değil.Fiyatlar çok yüksek kalıyor.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;263399
Skoda fabia fiesta,polo,corsa gibi değil.Fiyatlar çok yüksek kalıyor.
ya ne bileyim bahsettiğiniz markalardan 2-3 bin tl daha ucuz sonuçta!

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
dizel fiyatının yüksek olmasıda buna etken sanırım!

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizi Ankaraya ve Elazığ'a davet ediyorum.Bakın bi çok satıyor mu satmıyor mu:?:lol:

Sizin bulunduğunuz ilde az olabilir ama Tr genelinde oldukça iyi satılıyor.Bu arada bende sizin gibi dizelinin fiyatının çok yüksek olduğunu düşünüyordum ama son 2 gündür araştırmalarım sonucu gayet normal olduğunu anladım.Diğer markalar 1.3 ve 1.4 motorlu dizel araçlar için 36 ve 38 bin bandında para istiyor.Bakınız:Fiesta, punto evo vs.

Fabia ise 40bine 1.6 TDI bir dizel araç veriyor.Tabi diğer araçlar gibi donanım gırtlak olmasa da oldukça makul düzeyde.Birde yuro denilen illet var ki oda 2,5 olmuş düşmüyor.Gayet normal 40bin olması.

Son olarak artık dizel fabia gelmeyecek zaten dert etmeyin:D

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli satışlar bayağı düştü ve git gide de düşmeye devam ediyor, bu sebeple bilindik markalara özellikle dizel motor konusunda tecrübe ve deneyim kazanan markaların araçları daha fazla (binek kullanıcıları) rağbet görüyor diyebiliriz.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;263413
Sizi Ankaraya ve Elazığ'a davet ediyorum.Bakın bi çok satıyor mu satmıyor mu:?:lol:

Sizin bulunduğunuz ilde az olabilir ama Tr genelinde oldukça iyi satılıyor.Bu arada bende sizin gibi dizelinin fiyatının çok yüksek olduğunu düşünüyordum ama son 2 gündür araştırmalarım sonucu gayet normal olduğunu anladım.Diğer markalar 1.3 ve 1.4 motorlu dizel araçlar için 36 ve 38 bin bandında para istiyor.Bakınız:Fiesta, punto evo vs.

Fabia ise 40bine 1.6 TDI bir dizel araç veriyor.Tabi diğer araçlar gibi donanım gırtlak olmasa da oldukça makul düzeyde.Birde yuro denilen illet var ki oda 2,5 olmuş düşmüyor.Gayet normal 40bin olması.

Son olarak artık dizel fabia gelmeyecek zaten dert etmeyin:D

:+1::+1::+1:

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben de öyle düşünüyordum yani az sattığını ama son 1 sene de çok fazla fabia gördüm istanbulda ve de satın aldığım bayi de her ay yeni filo getiriyor çünkü sık sık önünden geçiyorum belki de göze batmıyor araçlar...

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
şuan işim gereği aksarayda ikamet ediyorum ancak memleket izmir!bütün yaz izmirdeydim!izmir ve çevresinde baya dolandım.özellikle dikkat ettim!gözüm hep fabia aradı ama nadir gördüm!mesela piyasada deli gibi fiesta corsa sümbül falan var.onların 4 te 1 i kadar bile fabia yok!
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2011, 01:16:09 Gönderen: evilonthemove »

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bayağı bi 5j fabia görmeye başladım yollarda. 6y zaten var bayağı görüyorum buralarda. ayrıca izmirde de skodayı seviyorlar. bolluk hakim.

yaşadığım şehirde 5j fabia 1 tane :) 2-3 roomster olması lazım :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia demiyelimde Skoda için konuşursak, Fiat kadar Ford kadar araba gelmiyor. Skoda az araba getirtiyo ellerindeki stokları bir süre sonra bitiriyorlar zaten. Birde Skoda anlayışı var, bizim millet opele forda daha cok güveniyor.

Corsa parasına fabia aldım deyince karşı taraf bir duraksıyo, neey ? skodamı o paraya gider corsa alırdın muhabbeti oluyor. Markanın prestijinden kaynaklı.
-------------------------------------------------

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;263729
...Corsa parasına fabia aldım deyince karşı taraf bir duraksıyo, neey ? skodamı o paraya gider corsa alırdın muhabbeti oluyor. Markanın prestijinden kaynaklı.
Ben de bunu anlamam oldum olası. Sanki Corsa kuş konduruyormuş. Fabia parasına Mercedes satılıyor olsa tamam diyeceğim de Corsa aman aman fark ettiren özellikleri olan bir otomobil değil hani.

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
herkes kendi şehrine göre konuşşsun bence..
Samsun'da gercekten cok satıyoruz Fabia'yı.Maşallah :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;263804
Ben de bunu anlamam oldum olası. Sanki Corsa kuş konduruyormuş. Fabia parasına Mercedes satılıyor olsa tamam diyeceğim de Corsa aman aman fark ettiren özellikleri olan bir otomobil değil hani.

3 ay önce 1.4 100 Beygir Njoy Corsa aldık.Araç şuan 5000 de,Fabiayada binmiş biri olarak Corsa daha iyi diyebilirim abi :)
Ama Fabiada çok güzel araba,fiyatları haricinde:)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;263865
3 ay önce 1.4 100 Beygir Njoy Corsa aldık.Araç şuan 5000 de,Fabiayada binmiş biri olarak Corsa daha iyi diyebilirim abi :)
Ama Fabiada çok güzel araba,fiyatları haricinde:)
Her ikisinin de arka kısmı metruk bir binanın bodrum katı kadar kasvetli. Nerede Favorit' teki kocaman cam yüzeyleri.:wnk:

Üstelik biri birinden biraz veya çok daha iyi olabilir ancak milletin beynine kazınmış, ondan ötesini hiç sayıyorlar. Git sor o lafı edene Fabia' yı görmemiştir bile. Velev ki gördü, ona da "aaa Lada' nın yeni arabası" der veya demiştir olmadı diyecektir.