škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagajda su

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tayfuni

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçende bagajda stepneye bakayim dedim 10 cm su toplanmiş halida islaklik yok yağmurda yağmadi yakinda heralde yikamada bir yrden su aliyor. Stoplardan ola bilrmi ...bilgisi olan varmi..kafayi yiyecem
1,2 ambiante dinamik

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayfuni;262660
Arkadaşlar geçende bagajda stepneye bakayim dedim 10 cm su toplanmiş halida islaklik yok yağmurda yağmadi yakinda heralde yikamada bir yrden su aliyor. Stoplardan ola bilrmi ...bilgisi olan varmi..kafayi yiyecem

Bagaj fitilinizde bir eziklik vs varmı?
Suyu boşaltıp bagaj kapağını kapatıp tanzikli su vurdurun aralara,sonra kontrol edin :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim araçta da aynı sorun var.Ben biraz altlara indim stopların kablolarının orda boşluk var ordan giriyor sanırım..

Çevrimdışı tayfuni

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;262664
bizim araçta da aynı sorun var.ben biraz altlara indim stopların kablolarının orda boşluk var ordan giriyor sanırım..
evet olabilir fitil olsa bagajdali halida islak olmasi lazim. Sanirim stoplardan yinede inceleycem
1,2 ambiante dinamik

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
fabia kaç model mayısta bende aldım bıtane bugunde stepne yerıne sımıt lpg takıldı yarına alıcam arabayı ama nasıl olacak bıulemedımkı herkestemı var aceba bıede ben deneteyım bakalım lpg su ıcınde kalırsa işimiz iş:S ama garantı kapsamına alırlar heralde?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç 2008 model ve geçen ay fark ettim.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;262677
benim araç 2008 model ve geçen ay fark ettim.

benim bagaj kilidim bozuk sipariş verildi 1 ay içinde gelecek bagaj kapagi acilip kapansin diye dosemleri soktuler motorla baglantidini kestiler bagaj kapaginin herşeyi açikta duruyor nasil olacvak bilmiyorum bende bi baktiriyim olmazsa. Illaki bi cozum bulacaklar...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servis çözüm bulacağına stepne çukuruna su girmesini yeğlerim:D

Boş bi zamanımda uğraşayım biraz bakalım tam net bir şey bulabilecekmiyim.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;262735
Servis çözüm bulacağına stepne çukuruna su girmesini yeğlerim:D

Boş bi zamanımda uğraşayım biraz bakalım tam net bir şey bulabilecekmiyim.

:D haklısında abi bi and otoya gosterın derım boyle kucuk seyler ıcın para almıyorlar ben kaporta cızıklerı ve ezıkler ıcın ataya gıttım 700tlnın ustunde bır rakama yaparız dedıler and a gıttım 350 dedıler işçiliğide almıyoruz dedıler bıde 50 tlde pazarlıla ındırttık gıdıp yaptırıcam kesınlıkle and otodan cok memnunum atadansa bedava rs almam:D

Çevrimdışı tayfuni

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;262674
fabia kaç model mayısta bende aldım bıtane bugunde stepne yerıne sımıt lpg takıldı yarına alıcam arabayı ama nasıl olacak bıulemedımkı herkestemı var aceba bıede ben deneteyım bakalım lpg su ıcınde kalırsa işimiz iş:S ama garantı kapsamına alırlar heralde?
2011model daha yeni fark ettim
1,2 ambiante dinamik

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ersin1574

• Detailing Meraklısı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Su alma problemi hasarlı bagaj lastiklerinin yanısıra aracın üzerindeki suyun tahliye edildiği su kanallarının tıkanmasındanda meydana gelebiliyor kanalda biriken su aracın içine giriyor.Tamaş servisinde çalışırken karşılaşıyorduk bu gibi durumlarla :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her çıkan fabia'da da mutlaka bir yerinden su alıyor yav :D Eski fabia'larda arka kapılarından su alıyordu :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bizim 2011 fabia'da da bugün ön sol cam direğinin olduğu yerden almış. tavan kaplamasının direk plastik kaplaması ile buluştugu yer ıslaktı. nereden almış olabailir?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yuh superb'de su alırsa artık!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI