škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A4 RS tampon fiyatı çok abartı geldi bana

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bursa bozkurt oto dan yuzde 30 indirimle 900 civarı ankara ata otodan 850 civarı fiyat aldım indirimli halleri gercekten abartı geldi bana ne dersiniz?

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamponlar pahallı parçadır ama, standart normal ve "boyasız" tamponlar bile dünya para.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sadece ön tampon set için verilen fiyat boya ve işcilik dahil yaz indirim kampanyası yuzde 30 indirimli hali

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
boya ve işçilik dahilse cok uygun bence.
Benim caravella ön tampo için 2000 tl istemişlerdi.

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;260724
sadece ön tampon set için verilen fiyat boya ve işcilik dahil yaz indirim kampanyası yuzde 30 indirimli hali

Bedava.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sadece ön tampon fiyatı indirimli o da arka tampon spoyler takımı haric ...sonrasında 1300 civarı olacakmıs tek on tampon ...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat gayet normal hatta bayağı iyi bir fiyat sonuçta fiber değilki 250 300 tl olsun plastik orjinal tampon
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;260852
Bu da yurt dışı fiyatı boya ve kapaklar yok sadece tampon ve çin malı büyük ihtimal

http://www.superskoda.com/octavia-i/front-bumpers/skoda-octavia-01-07-facelift-oem-rs-front-bumper-authentic-skoda-product

superskoda sitesinde çin malı oluyor mu ? Izgara, kapak ve çıtalarda yok bunda. Daha önce aldığım fiyat normalmiş biraz araştırınca. Skoda bakım günlerine denk getirmek gerek.

RS tamponda bunlar var diye biliyorum: far yıkamasız veya far yıkamalı tampon, orta ızgara, tampon kapakları sag ve sol, tampon kapak çıtaları sag ve sol. Bir de boya masrafı olacak sanırım.

L&K da farları değiştirmeye gerek var mı RS tampon için?Direk uyumlumudur farlara ?
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2012, 12:39:28 Gönderen: skoda_tudor06 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Panjur farkından dolayı tamponlarda farklı olabilir ama net bir bilgim yok :) En son 6-7 ay önce kampanya döneminde tampon için fiyat almıştım aksesuarlarla birlikte 1250 tl yi buluyor :)

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servisten bunu ogrenmek lazım ön tampon arka tampon gibi değil bende tam bilmiyorum :) skoda bakım gunlerinde komple set için fiyat aldıgımda servislerden gercekten iyi almısım o zaman çok istemişler :) RS tampon da iyi hava katıyor belimizi düzeltirsek dusunuyorum acıkcası :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia rs tamponu astarlı boyasız ve tüm parçalarıyla serviste 650 tl civarı.300 de boya fiyatı olsa o da aynı paraya gelir...2 sene önceki ufak kazamda değiştirmeye kalkmıştım, stokta bulunmadığından 1 ay beklememek için standart tamponu taktırmıştım ve onun da fiyatı 550 tl idi.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ata ya sordum hic kimse boyle bir istekte bulunmadıgı için fiyatı da tam veremedi acıkcası ama yaklasık 1400 tl civarı cıkardı. İndirim gunlerinde 1100 civarı oldugunu iletti takım olarak.