škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lutfen yardım:(

Fabia · 23 · 6382

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugun carsıya arabayı alıp dedem gıttı sol arka kapı ve lastıgın uerındekı parcada kucuk bı gocuk olmus kapıyla govdenın bırlestıgı yer bırde sol arka stop lambasının kovugunun kenarı fotoları yarın koyarım bunun servısınde yapılma ımkanı varmı cıddı anlamda cızıkte var sol arka kapıda cok canım sıkıldı daha 3200 km araba:S:(

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun öncelikle, fotoları koy biran önce: forum üyeleri yorum yazacaklardır. Çokta fazla kafanı takma,halledilir..

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gokhan abı cok kotu oldum dedemden kıymetlı degıl ama ne bılıyım arabayı satasım geldı:(

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia;258646
gokhan abı cok kotu oldum dedemden kıymetlı degıl ama ne bılıyım arabayı satasım geldı:(

Barış,Allah beterinden saklasın, kaza vermesin; rahat ol ve sakin ol düzelir, fotoları koy yorumlardan sonra zaten o kadar dert yaptığına değmeyeceğini anlamış olursun...

Araba bu sonuçta: müzelik eşya değil ki, elbette o tarz şeyler olacak ve düzelecek moralini ve keyfini bozma sakın.. Bir abi tavsiyesi.. (yıllar önce aynı durum benimde başıma gelmişti,sıfır arabanın sağında solunda ufak tefek çizikler,vurukların ne anlama geldiğini bilirim.)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2011, 01:56:47 Gönderen: Fabia »

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun ama çok sorun yapma bence büyük bir şey yok, eminim serviste hallerderler hatta hiç dokundurtma çizikler dışındakilere çok göz batmıyorsa...benim de arka tamponda babam park ederken hafif vurmuş 3 tane küçük boya atması var hiç dokunmadım, nazarlık olsun diye...

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EsEr;258659
geçmiş olsun ama çok sorun yapma bence büyük bir şey yok, eminim serviste hallerderler hatta hiç dokundurtma çizikler dışındakilere çok göz batmıyorsa...benim de arka tamponda babam park ederken hafif vurmuş 3 tane küçük boya atması var hiç dokunmadım, nazarlık olsun diye...

mithat abı cok kotu oldum gorunce gozumden sakınıyodum ben carpmıs gıbı oldum sol kapıda camın altı boydan cıızık yukleyemıyorumda kalanları hata verıyor arka stop otu durumda bıraz buyuk olan daha beterı bende bıde takıntı vardır babamın formanınede 2 aylıkken aynı yerden vurmuslar kapısı degısmıs cok hevesım gıttı arabadan. deme bısey olsa cok kotu olurdu arabasında degılımde ıcımden bınmek gelmıyor artık acıkcası anahtarına degmek ıstemıyorum detaılıng ogrenmeyo ısıtıyordum onuda bı sure ertelemek nıyetındeyım ankaraya donusu beklıyorum:(

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boşver abi takma kafaya,olacağı varmış. Gelinlik kız değilki bu :D

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 19tumen;258647
Barış,Allah beterinden saklasın, kaza vermesin; rahat ol ve sakin ol düzelir, fotoları koy yorumlardan sonra zaten o kadar dert yaptığına değmeyeceğini anlamış olursun...

Araba bu sonuçta: müzelik eşya değil ki, elbette o tarz şeyler olacak ve düzelecek moralini ve keyfini bozma sakın.. Bir abi tavsiyesi.. (yıllar önce aynı durum benimde başıma gelmişti,sıfır arabanın sağında solunda ufak tefek çizikler,vurukların ne anlama geldiğini bilirim.)

abı cok haklısın cok tesekkur ederım moralımı yerıne getırdınız bıraz 2. el olsa hakıkaten uzulmem kaskoyu yonlendırme ımkanımız var ama parca degısımı ve boya olursa benım sınırlerım kabarıyor ırkılıyorum parca boyalı arabalar bıle ıtıcı gelıyor bana orjınal hastasıyım galıba:)

duzelır bıseye benzıyormu dokununca duzelmez gıbı gelıyor:(

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çzikler hallolur ve diğer işler de bana rütuş gibi geldi zannetmiyorum parça değişsin, halederler bence değişme olmadan ama senin yerinde olsam ben de aynı hissederdim hatta babam ilk vuruğunda moralim bozuldu ama sonra nazarlık olsun dedim takma kafanı çok, iyi ustalar var hallederler...

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EsEr;258667
çzikler hallolur ve diğer işler de bana rütuş gibi geldi zannetmiyorum parça değişsin, halederler bence değişme olmadan ama senin yerinde olsam ben de aynı hissederdim hatta babam ilk vuruğunda moralim bozuldu ama sonra nazarlık olsun dedim takma kafanı çok, iyi ustalar var hallederler...

ınsallah abı yarını beklıyorum muhakkak bu ısı yaptırtan olmustur kaporta ıslemını servısı dısında yaptırsak garantıden cıkarmı aceba ankarada yaptırıcam ısın ehlı usta varmı bılınen

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hiç kafana takma bence. Özellikle İstanbul' da her dakika o tarz şeyler oluyor araçlara. Nazarlık de geç git. İllaki yaptırmak niyetindeysen, bir de Auto King ile görüş bence.

Ben de senin gibi pimpiriktim. Gel bir de şimdiki halini gör Favorit' in.

Salla gitsin teneke sonuçta.

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abı teneke sonucta tabıkıde ılk araba ılk heyecan 2 ayda sondu gıttı uzuldugum daha ankara trafıgıne dogru duzgun cıkmadan bagaj kapagı bozuldu sonrasında bu olay derken gecede uyuyamadım sabahı zor ettım bır kac fotografta az once cektım gecekınden daha net oldu

Çevrimdışı Fabia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

birde boyle bakın

sol arka kapının altlarına dogru daha cızıkler var ama bunlar gıbı degıl