škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Günlük yakıt değerleriniz..

gokcen59 · 4900 · 2264416

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;475884
Dönüşte 7.0 yaktı bro:D

Kısaca Ank-Elazığ 6.9/100km 4kişi+tepeleme bagaj; Elazığ Ankara 7,0/100km 3 kişi+tepeleme bagaj ama kayseri uzun yayladan sonra sol şeridi kapattım bir kişiye bile yol verdiğimi hatırlamıyorum:D (122tsıpassat)

Kuruş bazında 0.35 yakıyor.Bence iyi.Dizel fabiamla bu yolu yapsam o yük ve hızla 30 kuruşa yakın yakardı bence.

Gene iyi kardeşim bu değerler. Bizim cruze bu ara 8.9 a kilit kıpırdamıyo. Uzun yolda da bi kere sıfırlayıp senin yaptığın gibi yapıştırdım 200-180 ne gidiyosa bu halde 100km sonra 100e sabitleyip 100 km gittim 10 ortalamam vardı tsi lar bariz tutumlu

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim dobliş 9 lt idi..  uludağa çıktık arkası doluydu 10.2 oldu :) inişte 8.8 e düşürdük. Şehir içinde biraz düştü ama 8 de kaldı :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
yine 120-130 samsuna 4.8 geldim ama sapma var bence çünkü öyle olsa toplam 1000+ menzil olmalı, gittiğim ile kalanı topluyorum 900 ediyor zar zor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bi cenaze haberi almam neticesinde batıkentten 12 gibi çıktım antaresin arkasından bi arkadaş alıp çubuğa geçtim 120-130 gittim. Definden sonra forum ankrada arkadaşı bırakıp tandoğana geldim. 1.4 85 bg ibiza lpg git gel 110 km 6.3 ortalama tüketim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;476899
Bugün bi cenaze haberi almam neticesinde batıkentten 12 gibi çıktım antaresin arkasından bi arkadaş alıp çubuğa geçtim 120-130 gittim. Definden sonra forum ankrada arkadaşı bırakıp tandoğana geldim. 1.4 85 bg ibiza lpg git gel 110 km 6.3 ortalama tüketim

Emin başın sağ olsun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;476912
Emin başın sağ olsun.

Saol abi liseden sevdiğimiz bi arkadaşın babası 44 yaşında vefat etmiş kalp krizinden. Allah sabırlar versin 3 tanede çocuğu vardı

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emin başınız sagolsun.

Dün samsundan afyona geldm bugun güneye dogru dvm edecegiz. Karabük çıkışı doldurmuştum depoyu, pompa attıktan sonra 3-4 litre falan daha almıştım. O depo ile samsuna gittik, samsun ş.içi 60km, samsundan afyona 80 km kala bitti. Yb 5.0 gösteriyordu ama tahminimce 5,5 falan oldu. Pompa 52 litrede attı, doldur doldur 63 litre mazot aldı depo  sonuna kadar :) kullanı  şartları ş.dışında neredeyse tamamında 120 sabit ve klima açıktı, samsn içi tek basına 7.5 vardr. Kbük samsun arası yb ort 111 km/h idi mesela.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2014, 10:39:11 Gönderen: turker »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Batıkent-öveçler 17 km 2 yetişkin 5.9 öveçler-batıkent 2 yetişkin 4.2 aslında otoparkta git gel yapmasam 4.0 dı ama bence iyi değerler. Araç 1.4 85 ibiza 5000 kmde. Yanlız Ender abiye allah sabır versin öveçler çekilecek yer değil her yer yokuş heryer yokuş :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Afyon-Antalya 4.4 gösterdi (depo hala full gösteriyordu), sonrası finikeye kadar 4.8'i buldu, kemer yakınlarında arka lastiğim indi, arabanın arkası gezmeye başlayınca şüphelendim bi indik ki lastik yerde ve çok ısınmış. Değiştirdim, sonra da lastikçi bi hacı bulduk :) finikeyi önerdi aile için uygun dedi geldik bakalım dsi konukevindeyiz :D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;477050
Batıkent-öveçler 17 km 2 yetişkin 5.9 öveçler-batıkent 2 yetişkin 4.2 aslında otoparkta git gel yapmasam 4.0 dı ama bence iyi değerler. Araç 1.4 85 ibiza 5000 kmde. Yanlız Ender abiye allah sabır versin öveçler çekilecek yer değil her yer yokuş heryer yokuş :)

Öveçler'e geldin bi haber vereydin ya Emin:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;477069
Öveçler'e geldin bi haber vereydin ya Emin:)

Okul varya abi bizim orda arada geliyorum sen çalışıyosundur diye haber vermedim yoksa aramaz mıyım abimi :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gece eve dönerken hazır yollarda boş biraz dikkatli kullanayım dedim arabayı.Güzergah Çayyolu-Yenimahalle şeklinde 23km ve araçta ben dahil iki kişi var..Çiftlik kavşağına geldiğimde ortalamam 5,3 tü.Ordan eve çıkana kadar ful rampa olunca durum bu.Ama bence yine iyi.Km 0,30 kuruşa denk geliyor tam.Yani kabaca 23 kmde 6,5-7 lira arası yakmış araba..Toplu taşımla gitsek iki vesait daha pahalıya gelecek.Hiç cezbedici değil toplu taşıma..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet başta verdiğimiz 50-60 bin TL saymazsak toplu taşıma gereksiz :) :)