škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 383239

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;565060
Bugün gündüz farlarını yol bilgisayarı dışında sinyal kolundan açılıp kapatılabildiğini fark ettim. Bilginize Yeti'ciler

N'ayır! N'olamazzz :o

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;565111
N'ayır! N'olamazzz :o

Olur olur, oldu bitti bile :gut::D

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;565157
Gündüz farı açma kapama yardım! başlığı altında paylaşılmıştı.

http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=559842&postcount=31

Daha önce bulmuşsunuz taktiği ama işte diğer sayfalarda bazen konu geçmiş oluyor o yüzden gözden kaçabiliyor, arama motoruna gündüz farı olarak aradım ama Yeti sayfasında olmayınca yazdım, Yeti'ci olarak bizde de paylaşmanız gerekiyordu aslında :o :)

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Yeti olunca orada açtım. Aslında dediğiniz doğru, ortak özellikleri Teknik Servis altında yeni bir başlık açıp orada paylaşabiliriz.

Çevrimdışı MARTI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/osmanlidigital/?ref=br_rs
Alıntı yapılan: mşah;565107
Kontağı açmadan sinyal kolunu sellektör yapar gibi kendine doğru çekip sağ sinyal verip kontağı açıyorsun ( Marş yapılmayacak ) ve 2-3 sn bekleyince işlem tamam, tersi için kolu kendine çekip sol sinyal verip kontağı açıp 2-3 sn bekleyip tamam dır.

Tesekur ederım bugun denıcem :) guzelmıs

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;565167
Evet Yeti olunca orada açtım. Aslında dediğiniz doğru, ortak özellikleri Teknik Servis altında yeni bir başlık açıp orada paylaşabiliriz.

Teknik bilgi başlığı var ama konular çok dağınık hem model olarak teknik konular bir birini tutmuyor, bizim araçlardaki özellikler  diğer modellerde var veya yok o yüzden sadece bizim başlığa açılabilir.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bazı ülkelerde 2017 model olarak satılan yetilere 1.4 150hp 4x4 araçlar eklenmiş dün Samsun oto fuarından yetinin kataloğunu aldım ondada 1.4 150 hp 4x4 teknik özellikleri yer alıyordu demekki bu yıl yeti piyasadan çekilmeyip benzinli 4x4 versiyonu ile satışa sunulacak yurt dışı fiyatları 100.000 tl Türkiyedede aynı olur diye tahmin ediyorum

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8190]Coşkun[/MENTION] bildiğim kadarıyla artık 1,8 TSİ üretilmiyor o yüzden benzinli seçeneği bir tek 1,4 TSİ kalıyor sanırım Tiguan'da 1,4 TSİ lerde 4x4 vardı ama bayağı şafttan ses geliyormuş o yüzden Off Road yapılmayacaksa pek gerek yok sanırım hem ağırlık artıyor hem tüketim ve ekstra maliyet.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti reklama çıkmış, yanlış yere mi yazdım acaba Yeti ile gezdiğimiz yere yazmalıydım :)

[YOUTUBE]watch?v=G8V9GS9Epwo[/YOUTUBE]

https://www.youtube.com/watch?v=G8V9GS9Epwo

.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2017, 00:13:50 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION]

Sadece iç aksamı görerek iyi çıkarmışsın valla. 2-3 saniye bile olsa dış görünümü de olsa havamız olurdu :o

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;604538
[MENTION=8414]mşah[/MENTION]

Sadece iç aksamı görerek iyi çıkarmışsın valla. 2-3 saniye bile olsa dış görünümü de olsa havamız olurdu :o

2 -3 sn yine arka tarafı gözüküyor oradan tanıdım :), onlar bile gezmek için Yeti'yi seçmişler konsepte uygun olsun diye. Acaba bizim forumdan mı esinlendiler :D.