škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 375934

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tamerkarakulak.com
Merhaba arkadaşlar,

Bende aranıza Bej renk 1,2 DSG Yeti ile katıldım.Herkese araçlarıyla kazasız belasız keyifli sürüşle dilerim.

Çevrimdışı musti612

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
artık benimde bir yetim war hemide 1,6tdi greenline hemide eleganceeeee :D

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
Alıntı yapılan: musti612;405912
artık benimde bir yetim war hemide 1,6tdi greenline hemide eleganceeeee :D

Hayırlara vesile olsun,güle güle kullanın.Eeee size maliyeti paylaşın artık.:sopa:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı musti612

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
cümlelere başlamadan önce cümlelerimi  düzenli kuramıyorum pek :D

1,Abadan bahsedersek...diğerlerine göre yere yakın olması spor havası katmış içi müthiç  ve tam bi 3 ü bir arada olmuş  octavya+ tiguain+ doblo connect ...hertürlü işinizi görür babında  işlevsel bir araba... zaten ingilizler begenmiş  zaten en cok ingilterede satmış zaten tipinde bi ingilizlik wardı uygar sömürgeci akıllı adamlar alırlar abiii....

2, başkasının gözünde nasıl bişi... bizim millet arabadan anlamaz özellikle dogu bölgesi eee bende karsdayımmm.... ilk gün evin önünde önümü kesip fiyat soranlar oldu... göze nazara gelmesin diye falza klabalık toplanmasını önlemeye çalıştım hemen kirlenmesini istedim pis pis parlıyorr  :D
başkalarına bu araba kaç eder dediğimde 40 45  diyorlar sinirlenmiyorum gerçeten... diyorumki doblo connct bile 40 lira o artık kabuk ne anladıysa artık arkadaşlarımdan sürenler oldu kabaca 60 lira verdim dediğimde BOOO passat alsaydın diyorlar... memur adam passat binse ne olur gözden nazardan 2 ye yırtılır araç bide bize gitmezz benzinli, yere yakın piknikçi adamız çıldır gölünde balık tutup mangal yapmak istiyorum passatla olurda olmazz. zaten passatıda satar yine yüksek bişi almak isterdim.. suw corssover moda oldu milette hoşş .... hem ben passat almam süperb alırım  

3, sü erzurum yılmaz yılmazlar otomotivden menunum reklam koktu ama satış elemanı kürşat ile arkadaş olduk aynı yaştaydık... koca plaza tomarla para kasko+sigorta+kış latiği falan ıvırzıvır 62 mılyar oldu
batıda araç daha ucuz da nakliye war

sonuç: kars gibi yerde 1 tane war oda bende allah nazardan saklasın altımda ferrari varmış gibi hissediyorum bir bakan bidaha bakıyor durdugumda ise inceliyorlar... mütavazi bi kişiligim oldugunu düşünüyorum  yaş 25 ama gösteriş meraklısı değilim bundan dolayı kia ve hyundai almadım  iyikide almamışım...diyorlarki donanımlı..... gösterişli araba aldınmı arabaya benzeyecek cekici olacak ... sanki arabayla ilişkiye girecek... yeni arabalar hep uzay gemilerine benzedii yeter da araba yapın...hyundai  İX35 almış arkadaş gıcır full +full +full
1,5 ton arabaya 1,6 motora sen tüp taktır....bakıyorum yüzü asık konuşturuyorum arkadaşı alışamadım diyor ... sebebi kasa agır stop ediyorr ettiriyor acemide birazcık hareket halindede stop ettigine şahit oldum neyse ben sürdüm arabayı kestiremiyorsun başı nerde sonu nerde bitiyor... park sensörü ne derse artık haa bide hyundai+ kiadaki fabrika verilerini düşürülmesine girmiyorum normali zaten cok yakıyor bence tüp takılsa bile

amna yeti öyle değil  transitte söför gibisin görüş iyi içi geniş
ilerleyen zamanlarda olduda sıkıldım ki hiç zannetmiyorum
modaya uydururum
orta direk kaplama +basamak+ kaput üstü şerit cantlarına bayılıyorum ömürlük dokunmam cammaro cantı gibi maşaallah

almak istiyenlere önerim test sürüşü yapın baktın bişi sinmedi içine git kirala iyice bin rahat rahat 100 lira değilmi

dediğim dedik caldıgım düdük... alana kadar alma etme eyleme dediler
alacak arkadaşalra şimdiden keyifli şürüşler dilerim ZATEN ÇOK KEYİFLİ....:lklk:

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti612;407045
cümlelere başlamadan önce cümlelerimi  düzenli kuramıyorum pek :D

1,Abadan bahsedersek...diğerlerine göre yere yakın olması spor havası katmış içi müthiç  ve tam bi 3 ü bir arada olmuş  octavya+ tiguain+ doblo connect ...hertürlü işinizi görür babında  işlevsel bir araba... zaten ingilizler begenmiş  zaten en cok ingilterede satmış zaten tipinde bi ingilizlik wardı uygar sömürgeci akıllı adamlar alırlar abiii....

2, başkasının gözünde nasıl bişi... bizim millet arabadan anlamaz özellikle dogu bölgesi eee bende karsdayımmm.... ilk gün evin önünde önümü kesip fiyat soranlar oldu... göze nazara gelmesin diye falza klabalık toplanmasını önlemeye çalıştım hemen kirlenmesini istedim pis pis parlıyorr  :D
başkalarına bu araba kaç eder dediğimde 40 45  diyorlar sinirlenmiyorum gerçeten... diyorumki doblo connct bile 40 lira o artık kabuk ne anladıysa artık arkadaşlarımdan sürenler oldu kabaca 60 lira verdim dediğimde BOOO passat alsaydın diyorlar... memur adam passat binse ne olur gözden nazardan 2 ye yırtılır araç bide bize gitmezz benzinli, yere yakın piknikçi adamız çıldır gölünde balık tutup mangal yapmak istiyorum passatla olurda olmazz. zaten passatıda satar yine yüksek bişi almak isterdim.. suw corssover moda oldu milette hoşş .... hem ben passat almam süperb alırım  

3, sü erzurum yılmaz yılmazlar otomotivden menunum reklam koktu ama satış elemanı kürşat ile arkadaş olduk aynı yaştaydık... koca plaza tomarla para kasko+sigorta+kış latiği falan ıvırzıvır 62 mılyar oldu
batıda araç daha ucuz da nakliye war

sonuç: kars gibi yerde 1 tane war oda bende allah nazardan saklasın altımda ferrari varmış gibi hissediyorum bir bakan bidaha bakıyor durdugumda ise inceliyorlar... mütavazi bi kişiligim oldugunu düşünüyorum  yaş 25 ama gösteriş meraklısı değilim bundan dolayı kia ve hyundai almadım  iyikide almamışım...diyorlarki donanımlı..... gösterişli araba aldınmı arabaya benzeyecek cekici olacak ... sanki arabayla ilişkiye girecek... yeni arabalar hep uzay gemilerine benzedii yeter da araba yapın...hyundai  İX35 almış arkadaş gıcır full +full +full
1,5 ton arabaya 1,6 motora sen tüp taktır....bakıyorum yüzü asık konuşturuyorum arkadaşı alışamadım diyor ... sebebi kasa agır stop ediyorr ettiriyor acemide birazcık hareket halindede stop ettigine şahit oldum neyse ben sürdüm arabayı kestiremiyorsun başı nerde sonu nerde bitiyor... park sensörü ne derse artık haa bide hyundai+ kiadaki fabrika verilerini düşürülmesine girmiyorum normali zaten cok yakıyor bence tüp takılsa bile

amna yeti öyle değil  transitte söför gibisin görüş iyi içi geniş
ilerleyen zamanlarda olduda sıkıldım ki hiç zannetmiyorum
modaya uydururum
orta direk kaplama +basamak+ kaput üstü şerit cantlarına bayılıyorum ömürlük dokunmam cammaro cantı gibi maşaallah

almak istiyenlere önerim test sürüşü yapın baktın bişi sinmedi içine git kirala iyice bin rahat rahat 100 lira değilmi

dediğim dedik caldıgım düdük... alana kadar alma etme eyleme dediler
alacak arkadaşalra şimdiden keyifli şürüşler dilerim ZATEN ÇOK KEYİFLİ....:lklk:

Hayırlı uğurlu olsun kardesim. Özene bezene yazmışsın Valla, almayana da aldırtir bu yazın :) Elegance bende de var. İlerde Arabada yapacağın her bir degisiklikten haberdar et bizi. Belki aynısından yaparız. Sevgiler

Çevrimdışı musti612

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
şimdilik bişi yapmam orjinalii güzel yeterince hem imkanımda yokk kars  da orjinal aksesuar dışında yaptırmam oda erzurumda servis... :(

Çevrimdışı erenceren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aranıza yeni katıldım yeti greenline a 17 jant taktıran varsa deneyimlerini paylaşır mı lütfen.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
17. Jant seçeneği yok Greenline'da! Buna ragmen takanlar da pişman oluyor yakıtı arttırıyor ve güven vermiyor diye. Paylaşımlarda var yorumlar. Ben 17 degil de, 16 inç icin siyah (matterhom vb) jant istiyorum. Bulunabilir mi acaba?

Çevrimdışı ceyyar20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar aranıza yeni katılmak üzereyim 1.6 tdi elegansla ilgileniyorum bu ara fiyat üzerinde çok araştırdım forumdanda arkadaşların aldığı fiyatları duyunca şaşırdım yıl sonu diyemidir anlamadım bu modele 54-55 bin tl arası fiyat veriyorlar bana uygun gelen bu fiyatı değerlendirebilirmisiniz arkadaşlar birde renk konusunda kararsız kaldım beyaz - siyah ve farklı bir lacivert benzeri mavi araç gördüm gerçekten çok hoş duruyor önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
:hsg:

Renk olarak beyaz diyeyim, bakımı kolay, üzerinde toz belli bile olmuyor, yazın sıcakta koyu renk araç kadar ısınmıyor, 10 derece fark ediyor

Çevrimdışı ceyyar20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkürler...benimde gönlümde beyaz renk var metalikten bir önceki aracımda canım yandı ufacık çiziği bile kapatamadılar komple boya olur dediler ama beyaza rutuşda yapsan belli etmiyor fiyat konusunda ne düşünüyosunuz ?