škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Turkcell'den yeni iPhone kampanyası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turkcell'den yeni iPhone kampanyası

Evet, beklenen oldu ve iPhone 3G S'in getirdiği indirim ülkemize de sirayet etmeye başladı. Bu kapsam dahilinde, Turkcell, hem 8 hem de 16 GB kapasiteli iPhone'ları aynı fiyattan satacak.

"Mini Paket" adı verilen bu paketcan, 399 TL ön ödeme ve 24 ay boyunca ödenecek 69 liralık ücrete karşılık, 8 ya da 16 GB'lık bir iPhone, haftada 2 gün Turkcell aboneleriyle ücretsiz konuşma-mesajlaşma, ayrıca 1 GB internet öneriyor. Fiyata bilimum vergi dahil.

Geçtiğimiz yıl cihaz ilk piyasaya çıktığında en ucuz Turkcell pakedinin 75 liradan başladığını, ancak peşinatın da 279 lira olduğunu hatırlatırız.

Kaynak : yahoyt.com
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gökhan abi ben seni DH den takip ediyorum sen bayağı sardın apple :D

Bence bu cihaza bu para verilmez ne güzel cihazlar var HTC nin HD modeli mesela o daha güzel buna göre

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Turkcell demeyin bana temettü vermeden önce aldım eski kağıtlarım 2 ye katladı bu uyuz tavuk yerinde sayıyor

küçük yatırımcıyı feci tokatlıyor :uhu:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;18990
gökhan abi ben seni DH den takip ediyorum sen bayağı sardın apple :D

Bence bu cihaza bu para verilmez ne güzel cihazlar var HTC nin HD modeli mesela o daha güzel buna göre

Ben yıllardır o forumdayım :)

Dediğin doğru..HTC nin cihazları çok kabiliyetli..Ama o kadar özellikten kaçını kullandığımız aşikâr...İphone en çok kullanılan özellikleri , en kullanışlı bir biçimde bir araya getirmeyi aşardığı için apple çok eğlenceli bir cihaz..

Eskiden telefona program yüklemeye üşenirdim.Zor gelirdi.Şimdi yüzlerce program yükleyip sildim.Futbol oyunu indirdim geçenlerde.Playstation oyunları gibi grafikleri var. :D

Alıntı yapılan: hakanerdogan;18994
Turkcell demeyin bana temettü vermeden önce aldım eski kağıtlarım 2 ye katladı bu uyuz tavuk yerinde sayıyor

TRCELL'in o tavuğu neden kullandığını anlamam..Tüketiciyi yolunacak tavuğa benzettiklerini biliyoruz.Bu kadarda belli edilmezki :kiki:

Hiç TRCELL hattım olmadı..6 ay önce oldu.Ama hiç kullanmadım.Kartı bile takmadım telefona..Ama şerefizler fatura göndermiş geçenlerde..:boks:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;18994

numaranı taşı avea ya... ben belediyedeki kullandığımız kurumsal hatların hepsini avea ya taşıdım... ayda dünyanın faturasını ödüyoduk.. heryer sınırsız 67 tl...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
karamemet feci adam ya.

geçen milli piyango ihalesine girdi, özelleştirmede alacak sandım, zira kasasında feci nakiti vardı, devletin ağzı sulandı kasasındaki milyarlarca dolar nakde, girdi ihaleye, baktı devlet kazıklamaya çalışıyo, almıyom lan dedi çekti gittiler, kimsede alamadı zaten iptal oldu, o parayı hissedarlara dağıttılar, bi ordan nemalandık, bağlandık, sevdik TCELL i ama aylardır aynı terane.

gelmiş babalar küçük yatırımcının elindeki 8-10 bin lota göz dikmiş, herifte var 300 milyon lot. off off çok doluyum bu Turkcelle... yürü artık!

EDIP GYO gibi kağıdı bıraktım kaça katladı, dahada 5 e katlar diyolar. Tcell gibi şirketin yanında tırtıl bacağı kalır ama bu tcellde pis oyun dönüyor.

ayrıca Tcell şu an İMKB nin en ağır kağıdıdır, İŞ, Garanti, Halkbankası gibi devlerden daha ağırdır :D

nası kustum nefretimi ama, tcell görmek istemiyorum :kus2:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;19002
numaranı taşı avea ya... ben belediyedeki kullandığımız kurumsal hatların hepsini avea ya taşıdım... ayda dünyanın faturasını ödüyoduk.. heryer sınırsız 67 tl...:ok:

tcell hattım yok be abi bende o göz var mı :D

avea ve telsim kullanıyorum zaten, ben İMKB de işlem gören senetlerine sövüyorum :ban:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim evde turkcell den şaşılma,ben öğrenciyim 35 kontöre sınırsız sms imi yaparım ayda bana 2 saatte bedava dakika veriyor istediğin gibi kullan bana aylık 26,5 tel ye geliyor kontür parası

Avea ve vodofone hala heryerde çekmiyor "ne kadar edirneden ardahana" desede bizim evde çekmiyor her türlü türkcell oluyor:)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;19021
Bizim evde turkcell den şaşılma,ben öğrenciyim 35 kontöre sınırsız sms imi yaparım ayda bana 2 saatte bedava dakika veriyor istediğin gibi kullan bana aylık 26,5 tel ye geliyor kontür parası

Avea ve vodofone hala heryerde çekmiyor "ne kadar edirneden ardahana" desede bizim evde çekmiyor her türlü türkcell oluyor:)

Bizim evde ön oda bile TRCELL çekmiyor.Ne gariptir ki..:confused:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;19021

tamaaamen aynı durum bizim ev ahalisi full trcelllidir bende ayda 35 imi veririm 2 saatde beleş ooh
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende geçen ay recebin tavuğundan aldım (kurumsal cell:D) her yöne 1200 dk. bedava 35TL

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;19949
bende geçen ay recebin tavuğundan aldım (kurumsal cell:D) her yöne 1200 dk. bedava 35TL

o tavuk bi dönem sonra horozlaşıyor , dikkat et....:hanz:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;19954
o tavuk bi dönem sonra horozlaşıyor , dikkat et....:hanz:

aynen öle.... bende bütün turkcell hatları avea ya taşıdım... heryöne sınırsız 65 tl...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benimde hiç olmadı turksell hattım.karamehmet tsk ile işbirliği yaparak 700 bin kişiyi dinletti.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ