škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Renk Değişimi için anlaşmaya varıldı :)

crash · 65 · 25209

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar mrb.Aracımı cast folyo ile kaplatmaya karar verdim.Uzun süren araştırmalarım sonucunda en iyi fiyat ve en yüksek kalitede bu uygulamayı yapan biryerle anlaştım.Renk konusunda kararım henüz netleşmedi fakat muhtemelen mat beyaz yada sedefli beyaz olacak ve tavan tabiki cam görünümlü olacak.Cam filminide yine aynı yere yaptırıyorum.Cam filmi 3M ve 5 yıl garanti veriyorlar.Sonax ve benzeri firmalar bile 2 yıl garanti verebiliyor.İnşallah pişman olmam arkadaşlar.Yapıldıktan sonra fotoları paylaşırım.Bu arada folyo üzerine polish, cila rahatlıkla uygulanabiliyor.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ankarada bu kaplama ısını cok ıyı yapan bır yer var hatta gecen hafta fuardaydılar.Daha oncekı sene yıne fuara katılmışlardı.Gercekten işlerını cok ıyı yapıyorlar

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun, trafik metalik siyah sanırım, beyaz olunca ruhsata isletecekmisiniz?

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Ankarada GMG garaj ile görüştünüzmü ?

Benim bildiğim kadarıyla Tr de en iyi uygulamaları çıkaran firma.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;225097
hayırlısı olsun, trafik metalik siyah sanırım, beyaz olunca ruhsata isletecekmisiniz?

Sağolun.Rengi çift renk olarak ruhsata işleteceğim ;) muayeneye girmiyosun sadece aracın renginin değiştiğini gösteriyorsun ve ek-1 belgesi alıyorsun.Bu belgeyi doldurduktan sonra emniyete gidip ruhsatın nüshasını değiştiriyorsun.

Alıntı yapılan: Duratec;225100
Ankarada GMG garaj ile görüştünüzmü ?

Benim bildiğim kadarıyla Tr de en iyi uygulamaları çıkaran firma.

GMG ile görüştüm fakat fiyatta birşey yapmadılar.Ama en az onlar kadar kaliteli iş yapan bir firmayla anlaştım.Adamlar Ferrari California' yı falan kaplamışlar :D

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Hadi ozaman hayırlısı :) .. Aracınıza çok yakışıcağını düşünüyorum bu rengin..

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
folyo kaplama çok ilgi çekici ve çok hoş duruyor ama çok narin bildigim kadarıyla.Çizildigi zaman telafisi o parçanın tekrar folyoyla kaplanmasıyla gerekiyor galiba.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben mat beyaz karbon desenliye şiddetle bakmanızı öneririm.. Siyah karbon üst tavan ile çok yakışacağı aşikar..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;225125
Ben mat beyaz karbon desenliye şiddetle bakmanızı öneririm.. Siyah karbon üst tavan ile çok yakışacağı aşikar..

Beyaz karbon desenliyi fotolardan gördüğüm kadarıyla beğenmedim.Canlısını görmek lazım.Beğenirsem olabilir tabi ;)

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Detailingçi adama ters folyo işi :)

Mat beyaz ilgi çekici olsada bir süre sonra sıkıla bilirsiniz, sedefli beyaz günlük kullanıma daha uygun.

Beyaz karbon varsa ilk tercihim o olur karbon desenli olduğu için bazı yerleri mat bazı yerleri parlak duruyor.

Ruhsata siyah-beyaz yazdırmanız avantajlı olur daha sonro folyoyu söktüğünüzda tekrar ruhsatla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;225128
Detailingçi adama ters folyo işi :)

Mat beyaz ilgi çekici olsada bir süre sonra sıkıla bilirsiniz, sedefli beyaz günlük kullanıma daha uygun.

Beyaz karbon varsa ilk tercihim o olur karbon desenli olduğu için bazı yerleri mat bazı yerleri parlak duruyor.

Ruhsata siyah-beyaz yazdırmanız avantajlı olur daha sonro folyoyu söktüğünüzda tekrar ruhsatla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

detailingçi adama ters haklısınız :) Valla polish, wax, yıkama eldiveni birsürü ıvır zıvır aldım folyo üzerinede olsa detailing detailingtir :D Bende detailingi sevenler arasında olduğuma göre devam edeceğim tabiki ;) Yalnız şöyle birşey olma ihtimali var.Mat renklere polish, wax gibi ürünler uygulanınca parlama yapabiliyormuş.O yüzden dikkatli davranmak gerekiyor sanırım.Eğer inci beyazını beğenirsem onu yaptırırım ve bu riskte ortadan kalkar.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Hayırlı olsun , uygulamadan sonra resim bekleriz :ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi gününe randevu aldım arkadaşlar.Pazar günü fotoları eklemeye çalışırım.Şimdilik detayları saklı tutalım işin heycanı kaçmasın :) Fotoları eklerken detaylı açıklamalarda bulunurum ;)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Folyolarda polisaj işi var he, bende onu düşünüyodum, :) Hayırlısı olsun İnanç abi, fotoğrafları bekleriz.
-------------------------------------------------