škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ne Tarz Ayakkabı Kullanmalıyız?

kadir_ · 48 · 19394

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gurhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ayakkabı denilince cesare paciotti , hogan ve alberto guardiani tanırım.. Gerisi yalandır.. Birde camper pelotas.. Çok yürüyen biri olarak bunlardan iyisi dünyada yok. Fiyatları 200 Euro - taxfree dir. Maliyet olarak ucuz ayakkabılardan daha ucuza gelir... 10 senelik salon ayakkabılarım mevcuttur ve halen yenimi aldın diye sorarlar...

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tiger , hummel , new balance dışında giyemiyorum rahatlar

köselede de kemal tanca

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sporda rahatlıkmı marka takıntısımı bilmem adidasdan başkasnı giyemiyorm :)

ayakkabı benim için büyük sorun baş parmaklarda tırnak batması derdi vardı 4-5 kere çektirmek zorunda kadlım... o yüzden her ayakkabıyı dikkatli kullanmaya çalısıyorm cunki yeni alcaağım ayakkabı ya yeniden batırırsa gibi psikolojik bi hale girdim :)

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ayakkabı marka olarak bir takıntım yok fakat dağcılıkla uğraştığım için genel anlamda trekking ve şehir içersinde kullanıcağım ayakkabılarımda aradığım özellik nefes alabilen olmalı yaz kış farketmez (goratex malzeme bu anlamda başarılı hem nefes alıcılığı hemde su geçirmezliği mevcut farklı firmalar farklı isimler verebiliyor) tabanı orta sertlikte çok sert olması dayanıklılığı artırsada konforu ve tutunabilirliği azaltıyor 4:3 sertliği benim için ideal ama konfor ağırlığını artırmak istersenin 4:2 de kullanabilirsiniz ve vibram malzeme taban olması tutunabilirlik açısından başarılı diğer bir kriter ise benim için bileği sarabilmeli alışana kadar sıkıntı çeksenizde alıştıktan sonra diğer ayakabıları giymek istemiyorsunuz bu özellik ayak burkulmalarının önüne geçtiği gibi ayrıca ayağın ayakkabıya tam oturmasını sağlayarak vurma problemini yok ediyor. genel anlamda bunlara dikkat ederim tercih ettiğim markalar ise vasque, lafuma, meindl, north face, boreal tabi biraz tuzlu fakat birkez alındımı şehir ortamında yırtmanız çok zor :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Dün sıkı yağış vardı, ayağımda North Face pantolon ve ayakkabı vardı, eşimle yürürken yoldan geçen taksi çukurdaki suyu üzerime attı, eşim ve ben aynı anda üzerime bakarken tüm su en küçük bir damlacık bırakmadan kaydı gitti. Bayılıyorum teknik apparel denen bu giysilere  :)

Bugün 1 tane daha North Face pantolon aldım  :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;339394
Lafuma, North Face, Millet, Vasque, Columbia, gerisi yalan bana  :)

Outdoor mağazasına gittim mi buluyorum, mesela şu aralar kışlık alma zamanı  ;)

Şunlara bir göz atmalı :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;224576
Benim ayaklar taraklı.
Düz taban ve kısa ayakkabıdan başka giyemiyorum.
Son 3-4 yıldır Nike derdime derman oldu,tam bana göre bir ayakkabı çıkardı.3-4 yıldır çeşitli renklerde aynı ayakkabıdan alıyorum hep.Bugün gittim yine aldım yaz için :)
Herkesin kendi ayağına göre bir ayakkabı modeli var illa.Ama onu bulmak dert.

Bugün aldıklarım;

Dediğim gibi düzgünce arayıp bulmak lazım.Ben bu modelde çok rahat ediyorum,ve tipini beğeniyorum,o yüzden başka ayakkabı alamıyorum :)

bende siyahı var acayip rahat ayakabı tavsiye ederim bende

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;341711
Şunlara bir göz atmalı :)

Merrel de olabilir ayakkabı markası olarak, yazmayı unutmuşum  :)

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yazlık ayakkabı tercihim.
http://www.sporcum.com/columbia-descender-wild-dove-picante-erkek-spor-ayakkabi.html

Kışlıkta yine colombia ve nike tercih ederim. Özellikle ayakkabıda paraya acımam. Kampanya takip ederim. Yukarıdaki yazlık ayakkabıyı 139,24 Tl'ye aldım. Hem de aynı siteden. :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;341661
Dün sıkı yağış vardı, ayağımda North Face pantolon ve ayakkabı vardı, eşimle yürürken yoldan geçen taksi çukurdaki suyu üzerime attı, eşim ve ben aynı anda üzerime bakarken tüm su en küçük bir damlacık bırakmadan kaydı gitti. Bayılıyorum teknik apparel denen bu giysilere  :)

Bugün 1 tane daha North Face pantolon aldım  :D

Bende biraz columbia fanatiğiyim, ucuzlasa gidip North Face ve Jack Wolfskin'de alacağımda, aynı özelliklerdeki ürünlerin fiyatları arasında resmen uçurum var.

Abicim sen North Face'i nereden alıyorsun? Birde bu North Face ve Jack Wolfskin'i TR'ye kim getiriyor allah aşkına bir bulamadım gitti.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Db1

• Ziyaretçi
benim icin ayakkabi cok buyuk sorun. ben ne iyi gelirse marka bagimsiz onu aliyorum.

Çevrimdışı akifgul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Adidas, Nike vb. markaları çok denedim genel olarak pek memnun kalmadım, şuan The North Face yürüyüş ayakkabı kullanıyorum, gayet rahat bir ayakkabı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;342009
Bende biraz columbia fanatiğiyim, ucuzlasa gidip North Face ve Jack Wolfskin'de alacağımda, aynı özelliklerdeki ürünlerin fiyatları arasında resmen uçurum var.

Abicim sen North Face'i nereden alıyorsun? Birde bu North Face ve Jack Wolfskin'i TR'ye kim getiriyor allah aşkına bir bulamadım gitti.

Columbia markasından da çok ıvır zıvırım var, ama kalitesi North Face gibi değil. Benim de param genelde Columbia indirimli ürünlerine yetiyor  :D

Ama arada bir kendime iyilik yapıp ne hoşuma giderse onu alıyorum.

North Face'i TR'ye getiren sanırım Meydan Av Merkezi, Karaköy'de.

Genelde K.Toprak Macera Cumhuriyetinden alıyorum, nakite ve devamlı müşterilerine güzel indirimleri var. Kış ürünleri yakında indirime girer  ;)

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Indıtex bünyesinde çalıştıgım için daha çok zara ve pull & bear tercih ediyorum uzun ömrlü değiller ama rahat ayakkabılar.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;342015
Columbia markasından da çok ıvır zıvırım var, ama kalitesi North Face gibi değil. Benim de param genelde Columbia indirimli ürünlerine yetiyor  :D

Ama arada bir kendime iyilik yapıp ne hoşuma giderse onu alıyorum.

North Face'i TR'ye getiren sanırım Meydan Av Merkezi, Karaköy'de.

Genelde K.Toprak Macera Cumhuriyetinden alıyorum, nakite ve devamlı müşterilerine güzel indirimleri var. Kış ürünleri yakında indirime girer  ;)

İndirim haberlerini bekliyorum.Umarım benim numara vardır :D