škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomstar 1.4 tdi comfort araniyor !!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabia16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mrb.. Arkadaşlar... Uzun zamandır forumda yoktum... Fabia hb 1.4 tdi ambiante aracım vardı sattım..full donanıma yakın bi araçtı..yeniden bir araç almaya niyetlendim...fabia güzel araç fakat biraz küçük olduğu için aile için dar geliyor...o yüzden roomstar 1.4 tdi almaya kara verdim...sattığım araç full e yakın bi donanım olduğu için rahatlığa alıştım o yüzden olmuşken roomstarın full olsun diyorum...

Şunuda belirtmekte fayda var... Skoda nın güzel araçları var.. Fakat skoda markası pek tutulmuyor.. O yüzden de 2. El piyasası çok ölü... Skoda nın en çok tutulan arabası olan fabia bile çok zor satılıyor... Aracımda biliyorum.. Km si düşük ve değişeni vs yoktu... Ve tahminimce en az tutulan modeli de roomstardır.. Çünkü nette baktığım kadarıyla neredeyse 1 sene önce verilmiş ilanlar var... Yani kaliteli iyi ama tutulmuyor...

Gelelim neden bunları yazdım.. Bazı arkadaşlar 2007-2008 model yani şuan ortalam 4 ve 3 ay sonra 5 yaşında olacak araçlarına 27 bin 28 bin 29 bin tl gibi komik rakamlar istiyorlar..( yani bende zamanında bilmeden uçuk rakamlar yazım aracıma malum ilk skodamdı baktım ki gitmiyor in babam in istediğim fiyatın 5-6 bin aşağısına zor yallah gitti ) yani o rakamlara bir sürü sıfır araç alınabilirken kimse roomstara o parayı vermez kendi düşüncem.. Yani o paraya roomstar alacağıma tutulan bi sw alınabilir.. Yani yanlış anlamayın roomster sınıfının en iyilerinden ama adam 28 bin verip aldığı zaman 3, 5 ay sonra sıkıştığı zaman 23 bine zor verir.. Nerden biliyorsun diyenlere de cevap vereyim... Ben fabiyayı galeriye vermek için en az 10-15 galerici gezdim ki bu galericilerin hepsinin elinde 2. El skoda var inanın en az 10 tanesi gülceksiniz belki ama biz skoda almıyoruz önce bi elimizdekiki satalım deyip geri çevirdiler.. Geri kalan 5 taneside çok ölü rakamlar verdiler...

Yani demem o ki ben gerçekten kullanmak için roomster arıyorum.. Yani alıp uzun sene kullanacağım.. Eğer elince dediğim araçtan varsa ve satmak isterse piyasa fiyatında bi fiyat söylerse sevinirim...

Aradım aracı tekrar belirteyim;
(yüksek kilometreli istemiyorum alıpta basım ağrımasın , 21-22 bine boyasız yüksek kilometreli roomter buldum ama alıpta başımı ağrıtmak istemiyorum... 1-2 bin oynasın ama temiz bi roomster olsun istiyorum)

temiz, kazasız ve boyasız ve km 50 bine kadar olan,

skoda roomster comfort 1.4 tdı (80 hp) yani en fuluu (dijital klimalı vs..) Bunu özellikler belirtiyorum çünkü önüne gelen boş roomterı olan arkadaşlar comfort diye ilan veriyor...

Şimdiden yorumlarınızı ve satış ilanlarını sabırsızlıkla bekliyorum... İstediğim roomster bulana kadar başlık güncel duracak...

aradığım modeller arası bi kaç model daha ekledim aşağıdaki modellerden satmak isteyen olursa yazarsa sevinirim....

2007-2011 model skoda roomstar comfort 1.4 tdi full (50 bin km ye kadar) değişensiz ve boyasız
2007-2011 model skoda roomstar comfort 1.6 trıptronık (50 bin km ye kadar) değişensiz ve boyasız
2008-2011 model skoda yeni fabia 1.4 tdi elegance (50 bin km ye kadar) değişensiz ve boyasız
2008-2011 model skoda yeni fabia 1.6 trıptronık elegance (50 bin km ye kadar) değişensiz ve boyasız

birde fiyatı uçuk olmamak kaydı ile

2002-2008 arası fabia 1 hb kasa 1.4 101 hp veya 1.4 tdi full modeli (asr mutlak olsun) (70 bin km ye kadar) değişensiz ve boyasız.

Biraz fazla detaylı yazdım ama skoda ve hatasız araba hastasıyım o yüzden iyi forumlar...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bursa'da zaten pek satılık roomster göremedim ben..Toplasanız 10 tane roomster falan vardır görebildiğim..

Piyasa ederini ne ise onu yazıp satmak isterseniz hemen satabilirsiniz roomiyi..Şahsen bir gün ilan verdim ve ilanı aynı saat içinde kaldırana kadar birisi arayıp almak istediğini belirtmişti..

Heleki fabia daha kolay satılıyor..

İnşallah gönlünüze göre bulursunuz, Muğla taraflarında çok satılık roomster vardı bir aralar.Birde kayseri'de..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI