škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sınıfta uçan adam sabriye öğretmen tekmesi..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fırlamalar ya :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim bedenci olsaydı o çocuk yaşamıyodu :D Hocalarla bu tarz şakalardan kaçınıyorum ne yapıcakları belli olmuyo :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocalardan dayak yemeyeli çok zaman oldu yahu,yaklaşık 6-7 yılı vardır yani :D
Videodaki hocada iyi ypamış,mokunu çıkarmış eleman.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2011, 14:10:45 Gönderen: Can »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoca iyi yapmış dövmüş ama videoda var hocaya dava açsalar hoca gider yani:D

Ugur A.

• Ziyaretçi
"Öğretmenin vurduğu yerde gül biter" derler. Velev ki ben orada öğretmen idim, o çocuğa bundan sonra Gül_i Zâr (gül bahçesi) denirdi.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;216702
"Öğretmenin vurduğu yerde gül biter" derler. Velev ki ben orada öğretmen idim, o çocuğa bundan sonra Gül_i Zâr (gül bahçesi) denirdi.

Sonra bi ton dava uğraşıp duracaktın abi:D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;216708
Sonra bi ton dava uğraşıp duracaktın abi:D
Okuldan attırırdım o zaman.
Doğuda okumak için bin türlü çile çekenleri gördükçe bu zibidinin okula gitmeye hiç hakkı olmadığını düşünüyorum. Gitsin tinerci olsun zibidi. Anca paklar.

Not : Canileştim bir den nan!:rm:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi yapmış
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
videonun oldupu site de biri yazmış

Nasıl vurur askeri kışlamı bu gibisinden

ya yolda giderken yok omuz attın yok yan baktın diye birbirine dalan milletiniz
görende çok medeni aşırı humanist herşeyi konuşarak halletimizi sancak

ama okulda ögretmen oldugu zaman ooo o hocanın ağzını burnunu kırarım derler ee sen şiddeti seçiyonda her yerde ögretmen seçince mi olay oluyor önce sen çocuguna eğitimi vericenki bu durumla karşılaşma

Çevrimdışı memati50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
meslektaşım az bile yapmış ama işte sonunda birde mahkeme ile uğraşmak var. şunuda düşünmek gerek o çocuk o teli okula nasıl sokuyor ?

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim okulda telefonu olmayan öğrenciyi dövüyorlar. Anası babası benim çocuk dersaneye gidecek o yüzden telefon yanında olacak diye karşına dikiliyor. Salı günü 8. sınıf öğrencisi üç zibidiyi azarlayıp sınıftan attım. Çarşamba günü sol çamurlukta 10 cm'lik iki derin çizik olarak cevabımı aldım. Elin itini döverek başımı belaya sokmam. Zaten hayat onu bir şekilde dövecek.

efe_38

• Ziyaretçi
ben bu videodaki hocayı anlayamadım o oğlan komiklik olsun diye böyle birşey yapmış,tekme atıyor...

benim gördüğüm çoğu hoca dengesiz,sözüm meclisten dışarı :) olduk olmadık yerde sinirlenip hiç olmadık yerde gülüyorlar,ben derste 1kelime edersem oda dersle alakalıdır,şimdi ders dışında sessizce birşey sorsam arkadaşa hemen hocalar bana patlıyor fakat car car karı gibi konuşan daha çocukluğu atlatamamış 3-5 oğlana ise sesleri çıkmıyor,niye anası cingan babası sinirli bizimkilerde devlet memuru sanki :sopa:

ben bu ülkede bunu gördüm bunu söylerim: mazlum,efendi,sesi çıkmayan adam her zaman ezilir...
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2011, 20:09:35 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dengesiz öğretmen yok mu? elbette var. 21 yıldır çok görüyorum onlardan. Ama dürüstce soralım. Bu öğretmenler "bugün de dengesiz olayım okulda" diye mi geliyorlar? Çoğu öğrenciler sayesinde yıllar içerisinde dengesiz hale geliyorlar. Zaten bünyeside uygunsa en ufak tetiklemede dengesizlik ortaya çıkıyor. Ben 4. sınıf öğrencisine uçan tekme atıpda kaburgalarını çatlatan sözüm ona öğretmen gördüm. Anası babası şikayetçi olmadı da, çocuğun sınıf öğretmeni şikayetçi oldu. Sonuç; hiç bir şey. Adam ödüllendirilir gibi daha iyi bir okula sözde sürüldü. Sistemin çivisi çıkmış ne desek boş. Umudum yok.
Ha bu arada ben de dengesizin biri olabilirim. :++:
Çünkü, ilk ve son olarak 20 yıl önce iki öğrenciye birer tokat atmıştım. O günden beri öğrencilere birşey yapmamışsam kesin bende de bir denge sorunu var. :kork2: