škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bugün ayvayı yedim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abilerim bugün diş çektimeye gidecem bir kere çektirmistim ama çok acımıştı bundada acırmı acaba yaa çok korkuyorum valla bu sefer kartal ağız ve diş hastanesine gidicem sırf diş üzerine ama şu anda yerimde duramıyorum korkudan ne önerirsiniz bana acil cevap bekliyorum saat 5:30 da randevum var cevap bekliyorum :kork1::kork2:
SKODA FAVORIT 136L VRS

Ugur A.

• Ziyaretçi
Sal kendini, uyuşturunca bir şey hissedemiyorsun zaten.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;203271
abilerim bugün diş çektimeye gidecem bir kere çektirmistim ama çok acımıştı bundada acırmı acaba yaa çok korkuyorum valla bu sefer kartal ağız ve diş hastanesine gidicem sırf diş üzerine ama şu anda yerimde duramıyorum korkudan ne önerirsiniz bana acil cevap bekliyorum saat 5:30 da randevum var cevap bekliyorum :kork1::kork2:
Korkma .Sen 20 yaş dişinde napçan merak ettim.Ucunda ölüm yok ki :).Ağrılarından kurtulmuş olursun :ok::ok:;););););).Eğer şimdi çektirmezsen bir daha çok zorlanırsın :ok:.Yapçak birşey yok :).Gidicen çektiricen.Ucunda ölüm olmadığı sürece sorun yok :ok:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kardeşim korkmana gerek yok en fazla uyuştururken vurdukları iğne biraz acıtır o acıda erkek adama işlemez bile :) sonra hissetmezsin benimde 3 senedir burun ameliyatı olmam gerekiyordu korkumdan gidemiyordum en sonunda cesaretimi toplayıp gittim ameliyat olduktan sonra kendime güldüm:)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
inşallah dediğiniz gibidir ya az kaldı kalbim duracak valla acaba uyutamazlarmı beni
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;203282
inşallah dediğiniz gibidir ya az kaldı kalbim duracak valla acaba uyutamazlarmı beni
Bir tek iğne tarafı sakat ama onuda anlamazsın zaten :++: ondan sonrası basit, anlamıyorsun bile ;)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son 1 saat anam bayılacam
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla dişçiye gitmekten hiç çekinmem. en azından dişim çürükken vs. çektiğim ağrıdan iyidir ki zaten bi iğne vururken acır sonra ne olup bittiğini farketmezsin. korkulcak bişey yok. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Kendini kasma yoksa daha fazla rahatsiz olursun. Ben alistim artik uyusturmadan dolgu yapiyor discim :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;203290
Bu iğne istemiyenlerede  jel gibi birşey sürüyomuşlar galiba.Eğer iğneden korkarsan bana öyle birşey sürün de :D:D:D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;203290
Bu kadar korkuyorsun madem, mutlaka doktoruna söyle bu durumu. Belki de en azından rahatlayabilmen için bir metod söyleyebilir.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;203297
Bu kadar korkuyorsun madem, mutlaka doktoruna söyle bu durumu. Belki de en azından rahatlayabilmen için bir metod söyleyebilir.

Ben doktora bunu söylediğimde,yat la şuraya dallama,aa uu,hadi geçmiş olsun :D

Burak korkma olum bu kadar.Ben tel tedavisinden önce 5-6 tane diş çektirdim,dolgudan daha az acıtıyor.Hiç korkacak bişey yok :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;203298
Ben doktora bunu söylediğimde,yat la şuraya dallama,aa uu,hadi geçmiş olsun :D

Burak korkma olum bu kadar.Ben tel tedavisinden önce 5-6 tane diş çektirdim,dolgudan daha az acıtıyor.Hiç korkacak bişey yok :)
:++::++::++::++: Neye uğradığımı şaşırdım diyosun kısaca :++::++:

Valla bende 1 hafta sonra gidecem:++: Ama hiç korku yok :D:D

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Korkma..  Bu gün 13:30 da Yeditepe Diş Hastanesinde randevum vardı, ön dişlerimin yanındaki süt dişlerim gömük,gelmiyor tel kullanıyorum eylülden beri bu gün ameliyat oldum süt dişlerim çekildi damağım neşterle yarıldı dişlerin üstüne bişeyler yapıştırıldı dikiş atıldı ameliyat boyunca ağrı acı yok,hissetmedim ağızım takoz gibiydi :) şimdi dudaklarımın üstüne buz tutuyorum dudağım uyuşuk.. bebe bisküvisi ve patates püresi yiyebilirim ancak, haftaya dikişlerim alınacak :ok:
« Son Düzenleme: 08 Mart 2011, 18:29:34 Gönderen: Mert »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;203297

Alıntı yapılan: Can;203298
Ben doktora bunu söylediğimde,yat la şuraya dallama,aa uu,hadi geçmiş olsun :D...
İyi de Burak doktora gidecekmiş, kasaba değil.:kiki::knp: