škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octi'ciler buraya!

fenomen · 938 · 504252

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;395238
ben engelli olarak aldım arabayı bu yüzden bizim rakamlar biraz daha düşük ancak 4bin tl takas indirimi kampanyası uygulandı böylelikle normal fiyatı biraz daha düştü. 46bin'e geldi bana 67binlik araba
:heyo: o zaman keyfini sürmeye bakın tabii bu akaryakıt fiyatlarıyla ne kadar keyif alınır o ayrı mesele:ban:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: fenomen;395440
:heyo: o zaman keyfini sürmeye bakın tabii bu akaryakıt fiyatlarıyla ne kadar keyif alınır o ayrı mesele:ban:
Hafta sonu İstanbulda Full akaryakıtta % 12 indirim vardı,bu fırsatı değerlendirdik,bakalım bundan sonra ne olacak.Sanırım gözler kampanyalarda olacak.Önce Dobloyu,sonrada Octavıayı doldurdum.Biri 60 lt (Dizel),diğeri 55 lt ( Benzin )
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2012, 19:25:16 Gönderen: ringcep »

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim araçlarda ledli park,tavan vs. ampuller arıza ışığı yakıyor mu? (2005 elegance)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;396040
Hafta sonu İstanbulda Full akaryakıtta % 12 indirim vardı,bu fırsatı değerlendirdik,bakalım bundan sonra ne olacak.Sanırım gözler kampanyalarda olacak.Önce Dobloyu,sonrada Octavıayı doldurdum.Biri 60 lt (Dizel),diğeri 55 lt ( Benzin )
2 depo yarım milyar gitti paracıklar yazıklar olsun bu hale getirenlere,cacığını çıkartıp suyunu çıkardılar:sck:yahu ne hale geldi memleket.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Dün yine fullpette %12 indirim vardı.Eylüll ayı boyunca her pazar 12-24 saatleri arasında devam eden kampanya dün sona erdi.Bir ay boyunca devam eden kampanyada ortlalama 30 lt bedavaya gelmişti....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;397570
Dün yine fullpette %12 indirim vardı.Eylüll ayı boyunca her pazar 12-24 saatleri arasında devam eden kampanya dün sona erdi.Bir ay boyunca devam eden kampanyada ortlalama 30 lt bedavaya gelmişti....
hadi yine köşesin:oly:,ben bu aydan itibaren birikimlerimi benzine yatıracağım gelecek zamdan etkilenmemek için.:fiuv:

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar tek dokunuşta cam nasıl açılıyor bilen var mı ? iki yıldan beri arabayı kullanıyorum ama böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum. geçende serviste dikkat ettim usta tek dokunuşta camı açıyordu. ya dedim sen bunu nasıl yapıyorsun ? şöyle şöyle yapıyorsun resetlemen gerek falan gibi bir şey anlattı ama şimdi ben deniyorum deniyorum olmuyor.
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam düğmeleri iki kademeli ikinci kademeye getirip bırakınca olay tamamdır.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu düğmenin kademeleri neresinde ki ? nasıl 1. veya 2. kademeye alıyoruz ?

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam açmak için parmağınızla bastırıp veya çekiyorsunuz ya eğer sonuna kadar bastırır veya çekerseniz tek dokunuşla cam inip kalkmış olacak. İlk kademe sizin normalde yaptığınız olay ikinci kademede ise cam düğmesini daha fazla aşağı bastıracaksınız.
Ama belkide bu özellik aktif değildir orasını bilemeyeceğim ama böyle bir saçmalık olacağını da sanmıyorum. Siz bir deneyin bakalım muhtemelen olacaktır.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;399586
Cam açmak için parmağınızla bastırıp veya çekiyorsunuz ya eğer sonuna kadar bastırır veya çekerseniz tek dokunuşla cam inip kalkmış olacak. İlk kademe sizin normalde yaptığınız olay ikinci kademede ise cam düğmesini daha fazla aşağı bastıracaksınız.
Ama belkide bu özellik aktif değildir orasını bilemeyeceğim ama böyle bir saçmalık olacağını da sanmıyorum. Siz bir deneyin bakalım muhtemelen olacaktır.

aktif olduğuna eminim. çünkü usta gözümün önünde yaptı.
şim di doğru anlamış mıyım bakalım; cam açıp kapama düğmesine ister kapatırken, ister açarken normalden daha fazla basınç uygulanması gerekiyor öyle mi ? peki şoför kapısındaki düğmelerde de aynı durum mu geçerli ?
neyse ben sabah bi çalaşayım bakalım.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen öyle zaten bastığınız da böyle hafif bi tık sesi duyuyorsunuz ya onun üzerine bir tık daha basınç uygulayın. Bütün düğmelerde durum bu şekilde.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;399640
Aynen öyle zaten bastığınız da böyle hafif bi tık sesi duyuyorsunuz ya onun üzerine bir tık daha basınç uygulayın. Bütün düğmelerde durum bu şekilde.

denedim, oldu. iki yıl sonra öğrendik ama ...

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
bu cam konusunu bende tamamen tesadüfen çözmüştüm, bir kaç kez yaptığımda kapanan cam sonradan neden kapanmıyor demiştim, ama o mini tık'ı artık hissediyorum :)