škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakıt zammı haberleri

Ziyaretçi · 1284 · 397020

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasan

• Ziyaretçi
Gökhan nerelerde arkadaşlar?Dün petrol 96 Dolar dı bugün 100 Dolara oldu.Valla sonumuzu hayır eylesin.Yeni zamlar olursa şaşırmayalım.:(

hasan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;199437
:++::++:evet yenisiniz daha bu aşamaya gelmek için epey yol katetmelisiniz,eğer bu mesajı yazan hasan bey ise yani hyundaı aracı varsa kesin zam haberi veriyordur,kolay kolay başka zaman ortaya çıkmaz,pusudadır,zam kokusu aldığı zaman bi bakmışsındır hasan bey burdadır.Kötü haber tiz yayılır derler ya.Hasan bey o konuda ki açığımızı kapatır hemencecik.

:ok::+1:
:++::++::++::++:Şimdilik zam yok ama yarın ne olur bilmem :haha::haha::haha:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan;199646
Gökhan nerelerde arkadaşlar?Dün petrol 96 Dolar dı bugün 100 Dolara oldu.Valla sonumuzu hayır eylesin.Yeni zamlar olursa şaşırmayalım.:(
yaw hasan bey biraz ferah bi haber ver,felaket tellalı oldun çıktın yaw yüreğimiz ağzımıza gelecek senin yüzünden:knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

efe_38

• Ziyaretçi
bugün mazot aldık menzil 120km diyordu 30tllik mazotla oldu 280km,çok sinir bozucu birşey :( tabi iyi bir sövdüm bu hükümete millette devlete hatta lafın ucu bir baktım bana dokunuyor :D:D ölünüzü dirinizi hergün birinizi birgün hepinizi diye kaptırdım gittim :++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Artık  adaşımın yorumlarını okumaya korkuyorum desem yeridir :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

orda hasan nickini görünce gözlerim kısık okuyorum yorumu :D:D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;199682
Artık adaşımın yorumlarını okumaya korkuyorum desem yeridir :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

orda hasan nickini görünce gözlerim kısık okuyorum yorumu :D:D:D
:ok::ok::+1::++::++::++::++::++::++::ok:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;199607
Ohaa abicim oha yani artık, bence direk 5 yapsınlarda 2 yıl falan hiç zam yapmasınlar hiç olmazsa psikolojik olarak bak ne güzel 2 yıldır zam gelmiyor falan deriz. Hiçbir bahanesi olamaz, bizde zaten benzin heryerden pahallı, 100 liralık benzinde 15 lira vergi var direk zaten.
Bizim milletimizde ayrı salak, çevre yolunu çok kullanırım millet nasıl hız yapıyor, o kadar geç saatte herkesin mi acelesi var? O gideceği yolu 70-80'le gitse neredeyse yarı yarıya daha az yakacak, haktır bize bu, olan senin benim gibi adamlara oluyor arada kaynayan. Kuş kadar beynimiz yok.
yardırkingiiim bu kelimeleri senmi yazdın:D eğer gerçekten sen yazdıysan başımıza gelecek var demektir...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;199674
bugün mazot aldık menzil 120km diyordu 30tllik mazotla oldu 280km,çok sinir bozucu birşey :( tabi iyi bir sövdüm bu hükümete millette devlete hatta lafın ucu bir baktım bana dokunuyor :D:D ölünüzü dirinizi hergün birinizi birgün hepinizi diye kaptırdım gittim:++:
Aha! Efe de benden.:rm:
Alıntı yapılan: mihalgazi;199788
yardırkingiiim bu kelimeleri senmi yazdın:D eğer gerçekten sen yazdıysan başımıza gelecek var demektir...:D:D:D
Bişi oldu ona Mayki bu aralar.:acl:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;199788

Gosmerim benzin olmuş 4 lira, ortalamada 15 görünce nefes darlığı hasıl ediyor :rm: bu demek değilki misyonumuz devam etmiyor, aynen devam:adm::adm::adm: gerektiği yerde ama :hanz::hanz: her daim dip:D:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;200012
Gosmerim benzin olmuş 4 lira, ortalamada 15 görünce nefes darlığı hasıl ediyor :rm: bu demek değilki misyonumuz devam etmiyor, aynen devam:adm::adm::adm: gerektiği yerde ama :hanz::hanz: her daim dip:D:D
:++::++::++:4.10 krş oldu 97 oktan dipgaz devam değil ama çok hafif gazla devam napcez ki başka.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lpg 1 ay sonra ucuzlamaya başlar avrupa ülkeleri lpg ile ısınıyor bundan dolayı talep fazla birde kışın fazla propan basıyorlar onunda etkisi var lpg yaza doğru 2 tl ye tekrar iner diye düşünüyorum..

Benzinze allahlık diyebiirim şu zamla araba benzinli olsa kmde 410 kr yakıcak insaf yani :D

Bu gün lpg aldık 56 tl ile 210 km yol yapmışız oh fıstık gibi :D:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;200015
:++::++::++:4.10 krş oldu 97 oktan dipgaz devam değil ama çok hafif gazla devam napcez ki başka.

Bir dahaki sefere depoyu Fuel Oil 5 ile dolduracağım 1.72'den valla, oh mis mis:D:D:D aklımı seveyim:rm::rm:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu son benzin zammından sonra lpg ilac gibi
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yine zam gelecekmiş.Arabayı satıp sembolmü alsak bitane ne yapsak koklaya koklaya gezeriz veya 1,0corsa+lpg yakmadan gezeriz:D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Clio Hb alın Doğan,1300-1400 km görüyorum diyor bizim komşu :hanz::hanz: