škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakıt zammı haberleri

Ziyaretçi · 1284 · 397311

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;199362
yaw hasan bey Allah aşkına senin ses çıkarmaman gerek benim gibi 4.1tl ye 97 oktan benzinmi alıyorsun bu fakir ne yapsın,senin ki hiç olmazsa dizel bu fakiri düşün azıcık yaw:++:daha cuma günü fullemiştim 150 tl ye 4.01 tl ye.şimdi sıfır gitti 4.1 oldu direkmen yani.:sopa:

abi senin iste baya zormus :D

2 litre alınca 8.2 TL yapacağın yol kac km ?
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aha işe bak dün fulledim 2 aracıda hoş mazota zam yok ama 97 oktan bayağı artmıştır ne yapsam bugün bikaç varil stokmu yapsam :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı orkestra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zam başlıklı konuyu kilitleyen arkadaşa teşekkürlerimi borç bilirim. Site yönetimin prensiplerinden de çok etkilendim.
"Gökhan" konu başlığı ile tüm skoda turkey üyeleri konunun içeriğindeki benzine gelen zammı nasıl anlıyorlar? Çok merak ediyorum.
Farklı içgüsel yetenekleri var sanırım....
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2011, 10:58:32 Gönderen: orkestra »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orkestra;199426
Zam başlıklı konuyu kilitleyen arkadaşa teşekkürlerimi borç bilirim. Site yönetimin prensiplerinden de çok etkilendim.
"Gökhan" konu başlığı ile tüm skoda turkey üyeleri konunun içeriğindeki benzine gelen zammı nasıl anlıyorlar? Çok merak ediyorum.

forumda yenisiniz galiba biraz takılınca anlarsınız nasıl anladığımızı merak etmeyin
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazacaktım yazmıyorum, yazmaktan sıkıldım :)

Tüm gönlümle söylüyorum, dahada fazla olmasını istiyorum.

5 TL 5 TL 5 TL
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++::++:evet yenisiniz daha bu aşamaya gelmek için epey yol katetmelisiniz,eğer bu mesajı yazan hasan bey ise yani hyundaı aracı varsa kesin zam haberi veriyordur,kolay kolay başka zaman ortaya çıkmaz,pusudadır,zam kokusu aldığı zaman bi bakmışsındır hasan bey burdadır.Kötü haber tiz yayılır derler ya.Hasan bey o konuda ki açığımızı kapatır hemencecik.

Alıntı yapılan: serkan35;199432
forumda yenisiniz galiba biraz takılınca anlarsınız nasıl anladığımızı merak etmeyin
:ok::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı babako

• Audiophile
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhtemelen petrol zengini ülkelerin iç karışıklıkları sebep olmuştur diyeceğim ama karışıklık yokkende bizde ööleydi.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Aynı konudan fazla fazla olmasın diye linkini de vererek kapattım konuyu. Ne var bunda bu kadar gocunacak ki?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;199362
yaw hasan bey Allah aşkına senin ses çıkarmaman gerek benim gibi 4.1tl ye 97 oktan benzinmi alıyorsun bu fakir ne yapsın,senin ki hiç olmazsa dizel bu fakiri düşün azıcık yaw:++:daha cuma günü fullemiştim 150 tl ye 4.01 tl ye.şimdi sıfır gitti 4.1 oldu direkmen yani.:sopa:
Hocam napıyım ya :D çok geziyom ben ondan habire depoyu full dolduruyorum :D.Ama şimdilik dizelde zam yok olley :D:++: heran olabilir ama dikkat edelim biz :D

Hocam biraz daha takılın forumda anlarsınız :D ama şimdilik bu cevabı vermeniz normal :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Müstahak ! Desem mi ki ? :D
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;199465
Müstahak ! Desem mi ki ? :D
:ok:emre bey bu arada senin aracın yakıt verileri ş.i/ş.d/karma olarak nasıl,bazı forumlarda aynı araç ile 5.8 lt rekor kıranlar var.Ben henüz o rekoru yakalayamadım ama mpı motora göre fazla mı az mı yakıyor?
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2011, 16:42:04 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: fenomen;199477
:ok:emre bey bu arada senin aracın yakıt verileri ş.i/ş.d/karma olarak nasıl,bazı forumlarda aynı araç ile 5.8 lt rekor kıranlar var.Ben henüz o rekoru yakalayamadım ama mpı motora göre fazla mı az mı yakıyor?

Abi inanırmısın hiç yakıt tüketim verilerini çok fazla dikkate almadım.
Ben pedala fazla yüklenirim genelde.
Ama ortalama Şehir İçi : 8.5-9.0 LT Şehir Dışı : 6.5-7.0 arasında değişiyor.
Yalnız MPI motora göre az mı fazla mı yakıyor kısmını anlayamadım abi ..
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ohaa abicim oha yani artık, bence direk 5 yapsınlarda 2 yıl falan hiç zam yapmasınlar hiç olmazsa psikolojik olarak bak ne güzel 2 yıldır zam gelmiyor falan deriz. Hiçbir bahanesi olamaz, bizde zaten benzin heryerden pahallı, 100 liralık benzinde 15 lira vergi var direk zaten.
Bizim milletimizde ayrı salak, çevre yolunu çok kullanırım millet nasıl hız yapıyor, o kadar geç saatte herkesin mi acelesi var? O gideceği yolu 70-80'le gitse neredeyse yarı yarıya daha az yakacak, haktır bize bu, olan senin benim gibi adamlara oluyor arada kaynayan. Kuş kadar beynimiz yok.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim türkler sabah kalkar kahvaltıdan snra dış fırçalar gavurlar ıse kalktıktan snra kahvaltıdan önce fırcalar.
aradakı fark bukadar basıt.hatta kımılerı fırcalamz bıle.
ancak  uckaat dusunuruz.
çakma benzın flnda ypmanın zamanı gldı bnce :)