škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hoca katili olacağım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çukurova üniversitesi önlisans uzatmalı öğrencisi olarak okuyorum.ve bu vize ve finaller sonun da hocaların verecegı notlar cok onemlı.eger ortalamayı tutturamassam bır daha dd ve dc lerle ugrasmam gerekecek ve otomatıkman hem sene uzayacak hemde cok daha fazla ders almam gerekecek.asıl konu ise vızesınden 38 aldıgım bı dersın fınalıne gırmeden once bayan hocamızdan bıraz yardım etmesını en azından bı cc vermesını ıstedım.durumumuda cok ıyı bılmesıne ragmen sankı notu parayla verıyormuş gibi 90 alırsan verırım demezmi en nıhayetınde alamadık o notu ve fd aldık.ne olurdu sankı o notu verse.
not:fınal sınavına 1 hoca ve 3 tane okuldan gorevlı sokmak vede verılen sureden kısa sure ıcınde kagıtları toplamak ustune ogrencılerı azarlar gıbı konusmak ancak bızım çukurova üniversitesinde olur.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde not sistemim öyle idi üniversitede...

Ama kızma hocalara..Sonuçta 100 lerce öğrencisi var.Her biri gelip böyle bişey istese hangisinin altından kalkabilir.Sana yapsa diğerlerinede yapmak zorunda kalacak.

Diğer olumsuz davranışları tasvip etmiyorum tabi ama şu bir kaçyıldır ön lisans programlarındaki öğrencilere bakıyorumda, (lisenin devamı oldu zaten) kendilerini hala lisede görüyorlar..Haliylede öğretim görevlilerin tavırları bu hale gelebiliyor.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;15897
çukurova üniversitesi önlisans uzatmalı öğrencisi olarak okuyorum.ve bu vize ve finaller sonun da hocaların verecegı notlar cok onemlı.eger ortalamayı tutturamassam bır daha dd ve dc lerle ugrasmam gerekecek ve otomatıkman hem sene uzayacak hemde cok daha fazla ders almam gerekecek.asıl konu ise vızesınden 38 aldıgım bı dersın fınalıne gırmeden once bayan hocamızdan bıraz yardım etmesını en azından bı cc vermesını ıstedım.durumumuda cok ıyı bılmesıne ragmen sankı notu parayla verıyormuş gibi 90 alırsan verırım demezmi en nıhayetınde alamadık o notu ve fd aldık.ne olurdu sankı o notu verse.
not:fınal sınavına 1 hoca ve 3 tane okuldan gorevlı sokmak vede verılen sureden kısa sure ıcınde kagıtları toplamak ustune ogrencılerı azarlar gıbı konusmak ancak bızım çukurova üniversitesinde olur.

bizimde öyle bi sen değil, ben hiç not derdine düşürmedim kendimi ama kimi hoca kastırıp en ufak yerden kırıyor vermiyor, ki bunlar bayan olur genelde, ama erkek hocalar genelde yardımcı oluyor.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıkma canını diyeceğim ama biliyorum küfür gibi gelir insana.Çok iyi bilirim,bende okulu dinamitliyordum temelinden beynine kaç defa :) var öyle kıl,tüy,cinsler maalesef.Canın sağolsun,olur öğrencilikte öyle kazalar.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ama baki abi sündükçe sünüyor yahu okula gıtmeseydım ben simdi askerde gelmıs bırı olacaktım

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;15941
ama baki abi sündükçe sünüyor yahu okula gıtmeseydım ben simdi askerde gelmıs bırı olacaktım

Haklısın,seni çok çok iyi anlıyorum Cihangir'ciğim.2.90 tutturmam gerekiyordu ben 2.89'da kaldım yöneylem araştırması denen boruoğlu boru bir ders yüzünden,hoca o aradaki notu vermedi biliyor musun?0.01 puan düşünebiliyor musun?İnsanlık mı bu?Direk öğrenci işlerinden ilişik kesecektim o gün o derece iptal olmuştum,neredeyse bir yıl boyunca kimse yanıma yaklaşıp öte git Baki diyemedi,her yerimdem dumanlar çıkıyordu çünkü.Ne yaptım bende,finallerden çaktım B'yi hocanın beynine beynine, o da başkasını mı soktun dedi bana ,şaka mı yapıyorsun ısmarlama mısın yoksa dünyadan mı sıkıldın artık dedim :hanz: C4 kalıplarını üç öğün yediririm uzaktan kumanda kullanmadan seni patlarım dedim :hanz: yapınca bile bazıları gene yatak sarıyor demek istediğim,canın sağolsun bir şekilde bitiyor okul sen merak etme :ok:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;16133
Haklısın,seni çok çok iyi anlıyorum Cihangir'ciğim.2.90 tutturmam gerekiyordu ben 2.89'da kaldım yöneylem araştırması denen boruoğlu boru bir ders yüzünden,hoca o aradaki notu vermedi biliyor musun?0.01 puan düşünebiliyor musun?İnsanlık mı bu?Direk öğrenci işlerinden ilişik kesecektim o gün o derece iptal olmuştum,neredeyse bir yıl boyunca kimse yanıma yaklaşıp öte git Baki diyemedi,her yerimdem dumanlar çıkıyordu çünkü.Ne yaptım bende,finallerden çaktım B'yi hocanın beynine beynine, o da başkasını mı soktun dedi bana ,şaka mı yapıyorsun ısmarlama mısın yoksa dünyadan mı sıkıldın artık dedim :hanz: C4 kalıplarını üç öğün yediririm uzaktan kumanda kullanmadan seni patlarım dedim :hanz: yapınca bile bazıları gene yatak sarıyor demek istediğim,canın sağolsun bir şekilde bitiyor okul sen merak etme :ok:
abim senın durum benımkınden betermıs allah gostermesın boylelerını

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle kıl, tüy hocalar var ne yazıkki.Adamların umrunda olmuyo ki.Oysa insanın hayatını etkilediklerini bilmiyorlar yada bilmemezlikten geliyorlar.Bizim okulda çok vardı gıcık hoca özellikle bizim fakültede ( 19 mayıs üniversitesi ziraat fakültesi, söyleyimde benden sonrakiler gitmesin oraya :D ) Bişeklde okulu bitiriyosun ama tabiki ne kadar erken bitirirsen o kadar iyi.Başarılar diliyorum sana.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...