škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sonunda garajıma kavuşuyorum :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar dingil müteahhit garajı hala bitiremediği için bende arayışa girmiştim ve sanırım buldum. İki yan binada bir garaj var, içi çok büyük değil ama yeterli, su ve elektrik işini yarın hallebilirsem artık benimde bir garajım olacak :D

Ahanda resimler;

Su ve elektrik;

Ayaklı projektörmüz;

Bu arada önerisi olan arkadaşlar lütfen bildirsinler :ok:
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2011, 08:29:02 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geyet güzel su bide tavana 2 tane florasan kodunmu süper işte
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nazar boncuğu koy kıskandım... toz tutmasın diye çadırda al çadırı açarsın pırıl pırıll bi araba :)
-------------------------------------------------

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavana komple florasan çerçeve yaptırmayı düşünüyorum.

Araba burda durmayacak gökçenim bu garaj detay işlemleri için mekanlık yapacak Allah nasip ederse.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2011, 17:15:52 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel mekanmış, tavana sıva üstü 2x36w floresan güzel olur. Eski mutfak dolaplarından da 2 tane dolap koydun mu şahane mekan olur ;)

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Gearbox

• Ziyaretçi
çok güzel mekan hayırlı olsun. ancak araç neden garajda durmayacak?

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni mekan hayırlı olsun...iyi işler çıkartırsın inşaallah..

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
imkanın olacak yerler duvarlar falan siyah beyaz fayans yapacaksın :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

efe_38

• Ziyaretçi
abi güzel mekan hayırlı olsun güle güle kullan :) iyi bir ışıklandırma lazım elektirik su ve su gideri vede duvarı en azından 1mt fayansla kaplamak lazım yoksa yıkarken suyu gördüğü zaman boya sıva ne varsa atar...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Niye garajda durmıyıcak yav anlamadım bende :) şu garajı İstanbul'a alsak, mekan sıkıntım var wax bile atamıyorum arabaya meraklı gözler mahallede sağolsunlar,onlarda her baktıklarında başıma birşey geliyor yav bugünde kötü bi kaza yaşıyıcaktım az kalsın taksicinin şer*fsizliği yüzünden önüme kırdı birde ara sokağa girdi arkasındanda yırtamadım beraber girdik sokağa sıfır durdum,neyse garajın tam sonuna güzel kullanışlı büyük bir dolap yaptır abi marangozcuyla anlaşın :)

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi dilekleri için herkese teşekkürler.

Oturduğum apartmanın altında garaj var ama şu an toz toprak içinde yani sadece gece arabayı bırakabiliyorum.
Bu garajda sadece detay işlemlerini yapacağım Allah izin verirse sonra gece doğru yerine, Allah esirgesin acil birşey koşa koşa arabayı almaya gitmeyelim :)

Hakanım inan senden çok istiyorum ama ucuz piyasa işi asla yaptırmam (makas presletme vs.) ki sende önermesin zaten, kit için de nerdeyse 1000tl lazım hele şimdilik dursun böyle iyi :D

Gökçenim geçmiş olsun, mahalleli bakar bana da her mahallede (şu anki dahil) deli dediler sen boşver ama nazar konusunda haklısın değebilir.

Ahmet abi sen geldiğinde hazır olsaydı cillop yapardık koca oğlanı :) bir dahaki sefere inşallah

İnşallah yarın su ve elektrik halledilirse ondan sonra "amaaan sabahlar olmasın" orada yatarım zaar. :hanz:
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2011, 22:24:06 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi birde benim fantaziyi yap eski bi kanepe üstüne battaniye 55 ekran tv ah ulan hayata bak yağ kokusu mazot kokusu lastik kokusu misss ! gerçi detailng malzemelerinden o kokudanda eser kalmaz ama neyse :D Açarsın Müslüm babayı lifte yer yok ama benim garajda oda olur sürekli bakım time harbi hastalık bendekide iyi değilim kabul ediyorum :D  :D

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökçen bak çılgın çılgın fikirler sokma aklıma ya bi de lifte para gerek şimdi :++: