škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mikro Buluşma Yaptık...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hetepe;191607
Kolekşını kurtardık pertten...onun gazına sigaraya başladım...
bu aralar kaza istatistiğim kabardı, efes yerine içiyorum bu sigaraları, ne yapalım...

İyi olmuş valla sevindim, geçmiş olsun az daha efendi sürün araçları crash test şeylerine çevirdiniz vallahi :D

Valla baboç Fıçı Efes'e sardım bayadır, az daha pahalı hemde depozitosuz, baktım para çıkışmıyor anasını hem Fıçı hem Marlboro, böle olmayacak dedim, Malbuşdan kısmadım ama dün gaptım pederi alışveriş bahanesi 2 kasa birayıda aldırdım depozitolu tombul Efes, hesaplarıma göre her ay sonu depozit alsam 25-30 TL para geri dönüyor, 4 paket daha Marlboro bedavaya gelir :++:

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;191659
İyi olmuş valla sevindim, geçmiş olsun az daha efendi sürün araçları crash test şeylerine çevirdiniz vallahi :D

Valla baboç Fıçı Efes'e sardım bayadır, az daha pahalı hemde depozitosuz, baktım para çıkışmıyor anasını hem Fıçı hem Marlboro, böle olmayacak dedim, Malbuşdan kısmadım ama dün gaptım pederi alışveriş bahanesi 2 kasa birayıda aldırdım depozitolu tombul Efes, hesaplarıma göre her ay sonu depozit alsam 25-30 TL para geri dönüyor, 4 paket daha Marlboro bedavaya gelir :++:
Hesaba bakarmısın...
Şaka bir yana bu aralar efes olayına bende kaptırdım...çalışma odam öğrenci evi gibi oldu,ev ahalisi can güvenliği tehlikesinden odama giremiyorlar...
Yeniden...

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;191649
abi yolcudur abbas 21 de birliğe teslim.artık gelince buluşuruz..

bu zıkkımıda içme tavsiye etmem,bir aydır fiks öksürük haberin ola
Hayırlısı olsun..birliğin bellimi?
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Şahinbey;191954
Hesaba bakarmısın...
Şaka bir yana bu aralar efes olayına bende kaptırdım...çalışma odam öğrenci evi gibi oldu,ev ahalisi can güvenliği tehlikesinden odama giremiyorlar...

Açtım 3.deyim, aç aç aç tıkla....

http://www.youtube.com/watch?v=NgwM883CYNE&feature=player_embedded#

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;191241
Değişti abi değişti, her şey değişiyo, nası bi dünya anlamadım, bende değiştim şimdi rahatım :D
Çoktan değişti herşey :D:D:D:D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yıllardır dinlememiştim,çok hatırası vardır bende.2.ye bunla başladım

http://www.youtube.com/watch?v=3kL5He7kIF4
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Aiiy ay ay akşam akşam ruhumun ırzına geçti be Şahin Abi.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;191967
Aiiy ay ay akşam akşam ruhumun ırzına geçti be Şahin Abi.
Sorma benimde...acayip hemde.Oturmuş proje çalışması yapıyor,bir yandan efesimi açmışım,bir yandan jason Donavan amcam sealed with a kiss söylüyor..birde bakıyorum mesajında hızlı zamanlarımızda dinlediğimiz ağır parça...farklı bir boyutta öyle bir yere götürdüki beni...bu proje bitmez artık.
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Aman abi iş önemli.

Valla ben 5. birayı içtim, karnımı acıktırıyo namussuz, 00:30 gibi AOÇ yapıp bi koko yeyin, bide bira açarım soğukta uffff buz gibi, gapıyı açarım Fabikin, bide Müslüm çalarım, bide Zippomlan Marlboro yaktım mı Allaaaaah, zirilyarala ölçülmez leyfim, zati ne zaman gitsem toplanırlar başıma gece, içimi döker gelirim, çaylarda adamımdan, tanır icabında. Evdekiler yatsında çıkam maaset, pis koko yiyesim var biraynan.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;191974
Aman abi iş önemli.

Valla ben 5. birayı içtim, karnımı acıktırıyo namussuz, 00:30 gibi AOÇ yapıp bi koko yeyin, bide bira açarım soğukta uffff buz gibi, gapıyı açarım Fabikin, bide Müslüm çalarım, bide Zippomlan Marlboro yaktım mı Allaaaaah, zirilyarala ölçülmez leyfim, zati ne zaman gitsem toplanırlar başıma gece, içimi döker gelirim, çaylarda adamımdan, tanır icabında. Evdekiler yatsında çıkam maaset, pis koko yiyesim var biraynan.
Bekarlık güzel şey...Yarın MSB de sunumum var,bitirmem lazım bunu,yoksa bulurdum ben seni orda....len nasıl canım çekti sorma.
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Şahinbey;191982
Bekarlık güzel şey...Yarın MSB de sunumum var,bitirmem lazım bunu,yoksa bulurdum ben seni orda....len nasıl canım çekti sorma.

Aman abi yok dur gaza ney gelip aboou kötü şey :)

Senlede çıkarız bi gece, ben ekseriyet geçe yaşarım, günün 4-5 saati off uyurum o kadar, gideriz gaparız biraları :D

İyi çalışmalar.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah...Zaten Engin ve özkan'la önümüzdeki cumartesi için ön plan yapmıştık (gıyabında seni de dahil ederek).
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Eyvallah, çok istisnai bişi yoksa gelirim ayıpsın, memnunda olurum. Kaydet yav 054..., çaldır ben kaydederim.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;191992
Eyvallah, çok istisnai bişi yoksa gelirim ayıpsın, memnunda olurum. Kaydet yav 054..., çaldır ben kaydederim.
Kaydettim..053... buda benimki..
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Tamamdır sevgili abim, etraf dingin, ben akar AOÇ'a, arayın mutlaka, buluşalım.