škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gitti Octi..Geldi Focus.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet artık Ford cu olduk...2009 Octi tour ve 2005 pug 206 xt araçlarımı totalde 42500Tl. ye bu gün sattık.26500 octi,16000'e pug. gitti..biraz sıkışmıştık,aldığımız evin ara ödemesi,kartlar falan derken açıldık biraz.Birde iki araba gerçekten çok masraflı olmaya başladı,bizde hanımla karar verdik aracı teke indirip ortak(!) kullanmaya.Bu amaçla 2008 model Focus Gıha Tdı cvt otomatik aracı sıkı bir pazarlıkla 26000 tl.ye kapattık...araç 57000 km.de.Octimi çok arayacağım biliyorum,ancak şartlar bunu gerektirdi...
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hayırlısı olsun abi, benzinli baz Octavia parasınada dizel Focus aldın ;)

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ghia focus güzel araçtır octi yi arıyacagını düşünme hiç cok memnun kalıcaksın.Fakat cvt şanzuman biraz sorunlu diye duymuştum iyi baktırsaydın alırken.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ford dan çok daha fazla verim alacağından şüphem yok hayırlı olsun..Elma kurdun yol fordun demişler hehe hayırlı olsun herkesin kendi aracı en güzelidir kazasız belasız sürüşler dilerim..

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;176118
Kuzu kurdun, yol Ford'un olacak abi :D

:++: Çaktırma espricik yapmıştık :haha:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel araç..Güle güle kullanın.. :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İyi dileklerini  esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum.Bu cvt şanzumanla ilgili söylenenleri bende duydum ancak aracı kullandım geçişler falan gayet güzel hızlanması çok çabuk herhangi bir ses yok,kapalı kutu..artık şans.Araç genel olarak çok dolu ancak yinede Octimi özleyeceğim.Hani derler ya Skoda ağır gidiyor diye..halt etmişler.Saat 9 da pazara girdim,9.30 da octiyi sattım,Pug saat 14 civarı satıldı 15.30 gibide focusu aldım.Bir an önce bu olayı bitirmek istedim,ara verseydim kolay,kolay araba beğenmez,arabada alamazdım.Sıcağı sıcağına bitirmek istedim
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ama senin Octavian tertemiz çiçek gibi arabaydı abi, LPG var, km güzel, jant var, kaza yok bişi yok... Valla pazara gelsem ilk alacağım araba o olurdu :)

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;176139
Ama senin Octavian tertemiz çiçek gibi arabaydı abi, LPG var, km güzel, jant var, kaza yok bişi yok... Valla pazara gelsem ilk alacağım araba o olurdu :)
Yaramı deşme hakancığım..:) Şartlar zorlamasa asla satmazdım.Arabayı alan arkadaş zaten hiç bir yere göstermeden direk parayı elime saydı:) şaşırdım kaldım...neyse alan arkadaş ta iyi dualar edecektir umarım hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanır inşallah.
Yeniden...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alanada satanada hayırlı olsun,kazasız belasız vede cezasız keyifli sürüşler dilerim.octi piyasasına hayret etmeye başladım.iyi para etmeye başladı,önceden 2.el piyasası çok ağır falan derlerdi.şimdi 3yıl önce 20500 aldığım o temizlikte bir col.u 22 den aşağı almam olanaksız.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Focus sahibi olarak hem otomatik hem dizel hemde bu km deki bir aracı bu fiyata almanız süpeer.İnşallah kusuru yoktur. Güle güle kullanın alışınca seriliğine....
Ford Focus Collection HB

Ugur A.

• Ziyaretçi
Güle güle kullanın.
Kazasız belasız İnşaallah.
Alıntı yapılan: Şahinbey;176138
...Bu cvt şanzumanla ilgili söylenenleri bende duydum ancak aracı kullandım geçişler falan gayet güzel...
CVT şanzımanda geçiş yok ki.:wnk: O sessizliği, seriliği farklı bir teknikle sağlar CVT.:wnk:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı ugurlu olsun şahin abi.güle güle kullan.