škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

RC , die-cast , plastik model, ahşap modelciler buraya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konuyu sımdı gördm ılgımı cektı ama böyle koleksıyonla fln pek ısım olmuyo.

bu aralar kumandalı arabalara takmısım kafayı almak ıstıyorum evde lamınantın ustunde bı sağa bi sola :D

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;256746
konuyu sımdı gördm ılgımı cektı ama böyle koleksıyonla fln pek ısım olmuyo.

bu aralar kumandalı arabalara takmısım kafayı almak ıstıyorum evde lamınantın ustunde bı sağa bi sola :D

o zaman iyi bütçe ayır tamiya / hpi tarzı markalardan al drift yap :D çekişleri süper full şarj ile 15-20 dk yardırabiliyorsun...

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;256748
o zaman iyi bütçe ayır tamiya / hpi tarzı markalardan al drift yap :D çekişleri süper full şarj ile 15-20 dk yardırabiliyorsun...

ben pek anlamam ne onlar tamiya hpi ?

bende öyle yapacam bırıktırıyorum para inş bi kaç haftaya akıllı bıse alacam

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;256758

Tamiya ve HPi üretici firmaların isimleri.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;256758

bahsettiğim markalar.

mesela şunlara da bir bak.

http://www.technomodel.com/marka/14/HPI

http://www.hepsiburada.com/liste/Department.aspx?CategoryID=1201466&sp=brand%3dhpi

http://www.hepsiburada.com/liste/Department.aspx?CategoryID=1201466&sp=brand%3dmaverick

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunlar ne böyle fiyatlara baksana   :eek:

800 kusut tl ye bıle var.ustune az daha para katarım alırım gercek araba.benım dedıgım max 200 tl olacak kumandalı arac

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;256770
bunlar ne böyle fiyatlara baksana   :eek:

800 kusut tl ye bıle var.ustune az daha para katarım alırım gercek araba.benım dedıgım max 200 tl olacak kumandalı arac

Yakıtlı oldukları için öyle, zaten yeni başlıyorsanız yakıtlı alınmaz, bakımları ve maliyetleri pek uygun değildir, bir o kadarda servis takımınızın olması lazım.
Elektrikli olanlar başlangıç için en güzeli ve uygunudur.

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Oyuncak alacaksanız max 200TL mantıklı belki.

Ama model alacaksanız 200TL ye kullanıma hazır araç almak biraz zor. 2. el 200TL ye bulsanız da, elektronik aksamıyla, şasesiyle ne kadar kaliteli olur, ne kadar hayrını görürsünüz tartışılır..

Modelcilik malesef pahalı bir hobi.. Yanlış anlamayın kesinlikle kimseyi küçük görmek vs. gibi bir amacım yok. Sadece uyarmak istiyorum.. Bu hobiyi yapmak istiyorsanız 150-200TL lik bütçelerle olmaz..

Ha, alırım bi oyuncak nikko, garajda 2 döndürür eylenirim diyorsanız ayrı.. Ama bu da modelcilik değildir..

Detailing dilinde, "Aracıma detailing yapıcam diye ne alacam yüzlerce liralık malzeme.. Zaten biraz daha ekledim mi aracı komple boyatırım.. Alırım bulaşık deterjanımı, fırçamı yıkarım mis gibi arabamı.. Sanayiden de 20liraya pasta, 20 liraya ped, 50-60 liraya da taşlama makinamı aldım mı cayır cayır parlatırım.." mantığına benzer..

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde helikopter aldım amma keyifli bişey velet :D Tavsiye ederim...

Ahanda bu;

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;256985
Yakıtlı oldukları için öyle, zaten yeni başlıyorsanız yakıtlı alınmaz, bakımları ve maliyetleri pek uygun değildir, bir o kadarda servis takımınızın olması lazım.
Elektrikli olanlar başlangıç için en güzeli ve uygunudur.

oyuncak ıstıyorum model fln pek ılgımı cekmıyor.

Alıntı yapılan: AimLeSs;256990
Oyuncak alacaksanız max 200TL mantıklı belki.

Ama model alacaksanız 200TL ye kullanıma hazır araç almak biraz zor. 2. el 200TL ye bulsanız da, elektronik aksamıyla, şasesiyle ne kadar kaliteli olur, ne kadar hayrını görürsünüz tartışılır..

Modelcilik malesef pahalı bir hobi.. Yanlış anlamayın kesinlikle kimseyi küçük görmek vs. gibi bir amacım yok. Sadece uyarmak istiyorum.. Bu hobiyi yapmak istiyorsanız 150-200TL lik bütçelerle olmaz..

Ha, alırım bi oyuncak nikko, garajda 2 döndürür eylenirim diyorsanız ayrı.. Ama bu da modelcilik değildir..

Detailing dilinde, "Aracıma detailing yapıcam diye ne alacam yüzlerce liralık malzeme.. Zaten biraz daha ekledim mi aracı komple boyatırım.. Alırım bulaşık deterjanımı, fırçamı yıkarım mis gibi arabamı.. Sanayiden de 20liraya pasta, 20 liraya ped, 50-60 liraya da taşlama makinamı aldım mı cayır cayır parlatırım.." mantığına benzer..

oyuncak ıstıyorum.yardırmaya :)

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mclarenın efsanevi  saç baş yolduran modelini ne zamnadır aldım,boyalarını tamamladm,tezgaha serilip tamamlanmayı bekliyor.ama zamanım yok..tezahda 10 gün belemesi lazm bunun için yerimde yok..tamamlarız inşallah bir ara..

Passat 1.6 _Ursus maritimus

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
çocukluğumdan beri hastası olduğum 500sec..mclarena göre nispeten daha kolay montaj için alındı..buu 2 günde bitiririm sanırım..

Passat 1.6 _Ursus maritimus

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
buda benim külüstür.

« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2011, 12:40:28 Gönderen: cSKn »
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı ugurseyhan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende RC modelle ilgileniyorum işim gücüm drift başka bişeyden anlamam  buda aracım

Uploaded with ImageShack.us