škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

19 bin tl teklif ettiler

fenomen · 53 · 14206

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sigorta bana telefon açmayıca artık ben aramaya başladım.her defasında sana hemen döneeceğiz demelerine rağmen ses seda çıkmayınca ben aradım.durumu izah ettim tam bir ay oldu hala para yok dedim.n ekadar ödeyeceksiniz dedim.19 milyar ödeme var dedi.bende gerçek değerinin bu olmadığını piyasada adam gibi sorunsuz bir col.ının 22 den aşağı olmadığını söyledim.o zaman itiraz edeceksin dedi.kendisie yazılı bir itiraz yapmam gerektiğini söyledi ve faxlanmasını,bunun istişare edilmesi gerektiği ve bana tekrar döneceklerini söyledi.Ama itirazımın kabul göreceğinide söyledi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
her zaman böyle yaparlar itiraz edince aracın gerçek değerini verirler

Çevrimdışı zafer tolga

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Klasik sigorta işte çünkü onlar piyasadaki en kötü aracın tutarı kadar ödeme yapar..Aracın temizmiş çiziksizmiş,km si azmış ona bakmaz..En düşük fiyat ne ise onu ödemeye bakarlar..İtiraz etsende çok büyük birşey değişeceğini sanmam ama sanırım somut göstergeler sunabilirsen piyasa ile ilgili belki 3-5 kuruş yükseltebilirsin ama yine diyorum hiç sanmıyorum...

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha onceleri de yazmisik abi cok az da olsa, degerinin altinda veriyorlar...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir arkadaşın cıa cerota aracı pert olmuştu 29 milyar teklif etmiştiler itiraz sonucu 31500tl de anlaştılar.yine bu forumda turker beyin arkadaşına da epey düşük fiyat vermişlerdi sanırım 18bin tl idi ve kendinin söylediğine göre 21 de anlaşmışlar.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2010, 16:43:40 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
İtiraz ettiğinizde ya kabul ederler, yada aracınızın rayiç bedelinin 19 olduğunu kanıtlamak için 3 tane emsal araba gösterirler. Gösteremeyeceklerine göre istediğinizi alırsınız vesselam.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;170957
İtiraz ettiğinizde ya kabul ederler, yada aracınızın rayiç bedelinin 19 olduğunu kanıtlamak için 3 tane emsal araba gösterirler. Gösteremeyeceklerine göre istediğinizi alırsınız vesselam.
ben bir tane biliyorum mesela 19 milyara sahibinden com da ama araç oynanmamış yeri kalmamış,benim araçta ise bir parça boya vardı,birde tampon boyalıydı.aslında ölçü olmalı ama böyle saçma sapan şeyler olmamlıdır.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bastırın..Sorunlu müşteri deyip senden yana olurlar..Her zaman sesi fazla çıkanın işi çabuk çözülür..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kasko bu işten zaten karlı gökhan,karşı taraf suçlu olduğu için çıkan 18 milyarlık masrafın %75 ni o sigortadan temin edecek,üstünüde benim rahmetliyi satacaklardı ki satmışlardır.geriye bişide kalmıyor zaten.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar uzun uğraşılar ve tartışmalar,kavgalar,fırçalamalardan sonra 5 dk önce dediler ki alınan son karar 19500 bundan başka arttırma maalesef olmıyacak dediler.bana mutabakat metnini gönderip imzalamamı istediler.bu aşamadan sonra itirazda etmek istemiyorum.çünkü sinir bozucu bir şirket sigortası.Allah bunlara muhtaç etmesin yokluklarınıda göstermesin.Bir defa olsun kazadan bu yana dönüpte ödeme planıyla ve olayın gelişme süreciyle ilgili bilgi vermediler.Sana hemen döneceğiz muhammet bey diyorlar gidiş o gidiş.Şu mesajı yazarken iki arama daha yaptım ve yine telefonla itirazda bulundum.yarın tekrar gündeme geiteceğini söyledi eleman ama durumun pekde değişeceğini sanmıyorum dedi.Düşünün daha 2-3 ay önce aracın değeri olarak 21500 e kasko yapılıyor ama verdikleri para ortada.Eelemana dedim ki bu aracın ancak takla atmışını o fiyata alırsınız deyince;
-beyefendi biz piyasada araştırma yaptık dedi ve 18900 bulduk dedi.
-evet doğrudur bende gördüm geçenlerde takla atmış col.vardı her yere boya bere içindeydi dedim.ne dese iyi;
-sizin aracınız takla atmış beyefendi.
nasıl aldınız değil mi cevabı.Allah sizleri kahretmesin dedim.
düşünebiliyormusunuz gelinen noktayı.Kasko yapılamadan önce ne yağlar çekilir,ama iş icraata gelice durum böyle oluyor.Sahibiden.com da öyle bir aracı bulup onu ölçü gösterebiliyorlar.Bu sigortayla maalesef işim olmaz artık.ama şikayet.com a da yazacağım.

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herşeyin hayırlısı olsun. Her zaman temkinli kullanmak en iyisi yoksa bu işin sefası kısa sürüyo cefası uzun.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Abi uğraş derim,para kolay kazanılmıyor. Amaçları zaten sizi yıldırıp paranın üzerine yatmak. O sahibindendeki aracın fiyat düşürmek için fake olmadığı ne malum? Bir araca bakarak fiyat verilir mi? Ortalama ne ise o civarlarda para vermeleri gerekli,bunu onlar da çok iyi biliyorlar. Zaten siz kaza yaptıktan en geç 3 hafta içinde paranızın cebinizde olması gerekirdi. Bunca zaman paranızdan para kazanmışlar,bir de böyle hakkınızı vermemeleri çok ahlaksızca bence. Hakkınızı aramanızı öneririm.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bazı kişiler diyorlar ki benim araç pert olduğu zaman şu fiyat üzerinden para alırım diye anlaşma yapıyorlarmış geçenelerde antalaya'da a5 araç sahibiyle konultum öyle dedi ne kadar doğru bilemem.böyle bişi varmıdır gerçekten bilmiyorum,ama varsa öyle yapmak makul bişi.zira benim aracın pert halini 8.600tl ye ihalede satmışlar.birde karşı taraf ksurlu olduğu için 18milyarlık çıkan masrafın%75 inide ordan alacaklar.14milyar falan.8600 de satıştan 22600 bana verdikleri 19500,yani kasko benim araçtan buz gibi 3100tl kazanç elde etmiş gibi.yuh diyorum başka bişi demiyorum.