škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni Süperb 3 buçuk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: rsimsek;649714
Kedi ciğer misali olacak ama, araçlar araç olarak kalmalı, amaç olursa hayat arada kaynar! Günde 3-5 saat en bir kaç trilyonluk maserati bile olsa bir yerden sonra sıkıcı gelir. Gençlikte damarların içindeki kan devri daimi daha hızlı tabi, şahsi görüşüm.;)

Araçlarımız daha çok orta ve üstü yaşa hıtap ediyor,sık araç değiştiren biri olmadığımdan   sıfır aldığım araçlarımı 5 yıldan önce satmadım,Kullandığım aracımın özellikleri beni fazlasıyla tatmin ettiğinden araçlara yapılan yenilikler çok fazlada ilgimi çekmiyor.Araç üreticileri araçlarını satabilmek için sürekli yenilik yapmak zorundalar,bunu takıp eden alıcılar tercihlerini bu yönde kullanıyorlar çoğu zaman..

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
passat kullanıcısı iken süperb'ye geçiş yapan biriyim.
* donanım cömertliği
* fiyat politikası
* sıradan bir aracı adeta mercedes havasında servis edip  yolunmadık tek tüy bırakmayan tavırlarına aylarca sıra bekletmelerine sinir oluyordum.

fakat bakıyorum skoda kendisine gösterilen ilgiyle şımarmış olacak ki ww donanımlarını motorlarını her aracına koyamadığı ve birkaç yıl geriden takip edip ancak üstüne koydukları halde makyajlı kasada bir hyundai tuscon kadar olamadılar.
ayıptır yazıktır .
arada fiyat olarak hatırı sayılır bir fark var ve donanım olarak yanına bile yaklaşamaz.
şöyle diyeyim size.

style benzinli otomatik süperb parasından çok daha azına dizel otomatik dolu tuscon alıyorsun . marka fanatiği biri değilim.
şimdi bir iki oyuncak koydukları aracı dünya paraya da satarlar.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2019, 18:25:55 Gönderen: devran23 »

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16041]devran23[/MENTION]

Hocam ben olaya pek sizin gibi bakmıyorum. Birincisi Tuscon C segment kompakt SUV Superb ise D sınıfı orta sedandır. Haliyle araç genel manada yalıtımdan malzeme kalitesine kadar en boş pakette bile daha kaliteli bir araç. Benim gözümde araçta sıralama Güvenlik Konfor Performans Donanım şeklinde ilerler. Burada Superb i rakipleri ile kıyas etmek lazım yoksa Tuscon un dengi olan Skoda Karoq a olan bütün opsiyonları ekleyip Superb ten ucuza binebilirsiniz :) Biri elma biri armut. Clionun da en full paketi Superb in Active donanımından çok daha dolu. Ancak araçta ki yalıtım Superb in yarısı bile değil. Camından tutun sacına taban yalıtımına kadar iç malzeme kalitesine kadar çok daha ucuz maliyetli bir araç. Keza premium markaların haddinden fazla boş donanımları bizinkilerin Full opsiyonel donanımlı halinden bile pahalı. Özetle donanım kişisel bir tercihtir. Ben full+full Megane ye bineceğime misal en boş Superb e çok daha keyif alarak binerim. Tuscon olayı da ona benzemiş. Onun klasmanı bir kere Superb ile aşık atamaz donanımı çok olsa ne olur :)

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hansebahattin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arac alirkern Tuscon dusunmustum fakat malzeme kalitesini begenmedigim icin gidip prestij aldim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi