škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2 Ambient Light Yaptım Oldu :D

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cecman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İki haftam passat w8 tavanlambasını aramakla geçti sadece ebay da bulabildim okadar beklemek işime gelmedi ben yapayım dedim normal yeşil led kullandım ışık fazla olduğu için 3 kat beyaz bant çektim resimler aşağıda...
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Işığın yansımış hâli makinede pek belli olmadı
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2012, 23:13:19 Gönderen: cecman »

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com

Çevrimdışı cecman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
maliyet 3TL elimde bulunan yeşil şerti ledden kestim içine monte ettim. 3 TL yide 3m kablo aldım ona verdim.

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Süper birşey ne mutlu size boş yere dünya kadar para vermektense bu tarz size özel işler yapmak daha iyi :)

Çevrimdışı cecman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baylas;407470
Süper birşey ne mutlu size boş yere dünya kadar para vermektense bu tarz size özel işler yapmak daha iyi :)

Kesinlikle ;)

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende çok istiyorum ama el becerim yok  lambanın yanması ışıgı nerden aldınız ?ankarada eli yatkın arkadaşlar bana yardımcı olabilirse çok sevinirim :)
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2012, 17:42:34 Gönderen: mira »

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bağlantıyı nasıl yaptınız arkadaşım. Hani gündüz gecemi yanıyor. bide aracı stop edip çıktıktan sonra yanmaya devam mı ediyor.

Çevrimdışı cecman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;409578
bağlantıyı nasıl yaptınız arkadaşım. Hani gündüz gecemi yanıyor. bide aracı stop edip çıktıktan sonra yanmaya devam mı ediyor.

Bağlantıyı far anahtarından aldım kontak açıkken parklar yanınca yanıyor. Kontak kapandığında sönüyor

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cecman;410016
Bağlantıyı far anahtarından aldım kontak açıkken parklar yanınca yanıyor. Kontak kapandığında sönüyor

sadece + ucumu ordan aldınız yoksa park ampülünün  + ve - sini birlikte mi çektiniz. bide anahtardaki hangi kablolar acaba

Çevrimdışı cecman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;410130
sadece + ucumu ordan aldınız yoksa park ampülünün + ve - sini birlikte mi çektiniz. bide anahtardaki hangi kablolar acaba

İki ucuda ordan aldım ama şuan hatırımda değil hangi renkten aldığım isterden bakarım tekrardan

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cecman;410186
İki ucuda ordan aldım ama şuan hatırımda değil hangi renkten aldığım isterden bakarım tekrardan

bakarsan sevinirim arkadaşım bende yapmayı istiyorum çünki gece yolculuk yaparken vites kolunun olduğu bölge hiç görünmüyor loş bir ışık olur hiç yoktan yaparsam.