škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 km araç alim fiyatlari hk.

pukbu · 53 · 11100

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pukbu;592202
Şu anda araba almak için sanırım aralık ayının son günlerini beklemek en güzeli olucak gibi duruyor hem koda meselesi hem aracların 2016 model sayılmasından dolayı hazır araclardaki fiyat indirimleri olacağını düşünüyorum. İnş yanıltmaz skoda bizleride güzel bir indirim süprizi ile bizi karşılar :)

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında 1 Aralık'tan itibaren kampanya yapmışlardı. Fabia, Rapid ve Octavia'larda 2,000 TL indirim 15,000 TL'ye de 12 ay %0 faiz vardı. VDF kredi oranları da uygundu. Umarım bu yıl da görürüz böyle kampanyaları.

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok fazla bekletiniz olmasın bence, kriz döneminde bile indirim yapmadılar,dolar kuru arttı , 1000 tl zam yaptilar, adamlar havada karada satıyorlar arabaları,hatta skodaya ilgi çok fazla,model yenilenecekse veya üretimden kalkacaksa indirim yapiyorlar

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı pukbu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ARAÇ YENİ ALAN ARKADAŞLAR FİYATLARI PAYLAŞMAYA DEVAM EDERLERSE PAZARLIKLAR DAHA İYİ OLCAK GİBİ :)
Kısmet olursa 08.10.2016 tarihinde test surusu yapmak için firmaya gidicem bakalım surusten sonra pazarlık yaparım biraz fiyat konusunda sonucu buraya yazarım.

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Temmuz ayında 61500 aldım, İzmitten 1.2 Style DSG Sedan. Aracım 8500 de ve aktif kullanıyorum. Sınıfında az yakıyor ama ben çok bindiğim için tekrar dizele geçeceğim. Yıllık 25000 civarı yapıyorum ama benzinli bana göre değil. Takasta olur kriterlerimi ilanda belirttim. 57,500 pazarlıksız son fiyatım almak isteyen varsa buyursun gelsin. Nano kaplama jant ve koltuk koruma da yapıldı. Dosta gidecek araç. Fiyat hakkında eleştiri istemiyorum arkadaşlar isteyen gider 4-5 daha verir sıfırını alır ben aracımı ve verdiğim fiyatla dolaylı olarak araçlarınızı öldürmek istemiyorum. 5 kağıt zarar da plaka payı olsun dedim. Herkese hayırlı forumlar.

İlan No Sahibinden: 350766263

Çevrimdışı ilturco

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba.

Rapid SB 67000 TL. 1.2 TSI 90 hp DSG style + emotion plus paket (monte carlo'da olan cam tavan, karartilmis arka far grubu, 17" siyah jant vs)

Butun SBlerde bagajda 12v soket var mi? Yoksa ektra mi bendeki?

Normalde fiyat 69350 idi. 2000 kampanya, 350 de duz hesap indirimi oldu. Pek pazarlik yapmadim. Beceremem zaten :)

Hediye de sadece kaucuk paspas seti aldim. Sanirim ilk yardim ve o meshur kutu standart :)

Forumda okudugum kadariyla kodlamayla actirdiginiz bazi ozellikler bende acik (15km ustu otomatik kapi kilitleme, donus yonune yanan sis farlari vs)

Kurcaladikca cikacak bazi ozellikler.

Tek eksik noktasi keske ya navigasyon olsaydi ya da Apple Car Play calissaydi. Ama ikisi de yok :(
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 00:20:35 Gönderen: ilturco »

Çevrimdışı pukbu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
15.10.2016 Tarihinde Bursa Skoda ya gittim Rapid spaceback 1.4 TDI DSG aracın bedeli 73,000 di liste fiyatı en son bayi indirimiyle beraber 70,000 TL ye bıraktı Kasko ve trafik sigortası bana ait olmak şartı ile yıl sonunu beklemeyi dusunuyorum hem satış rakamları hem 2017 model olmasından dolayı aracların

Trafik ve Kasko ücreti ne kadar cıkıyor.

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pukbu;593797
15.10.2016 Tarihinde Bursa Skoda ya gittim Rapid spaceback 1.4 TDI DSG aracın bedeli 73,000 di liste fiyatı en son bayi indirimiyle beraber 70,000 TL ye bıraktı Kasko ve trafik sigortası bana ait olmak şartı ile yıl sonunu beklemeyi dusunuyorum hem satış rakamları hem 2017 model olmasından dolayı aracların

Trafik ve Kasko ücreti ne kadar cıkıyor.

Aracı Aralık 31 de de alsanız 2017 olmaz. 2016 bitmeden ve inanın 1 ay geçmeden size 17 vermezler. Yaz başında alan biri olarak söyleyim aldığınız fiyatlar benim zamsız aldığım fiyatlarsan bile daha iyi.

Çevrimdışı pukbu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet 2017 olmicak ama uretimden cıkan banttan inen ve bayinin elinde hazır olan araclar 2016 sayılacak artık ondan dolayıda bir indirim olabilir diye dusunuyorum Bir tanıdığım istanbuldan almış 4 ay önce 67,800 şimdi tekrar oraya fiyat sorduruyorum bakalım onların fiyatları ne olcak

bu arada aldığınızda kac tl sigorta ve kasko parası odediniz ?

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pukbu;593807
evet 2017 olmicak ama uretimden cıkan banttan inen ve bayinin elinde hazır olan araclar 2016 sayılacak artık ondan dolayıda bir indirim olabilir diye dusunuyorum Bir tanıdığım istanbuldan almış 4 ay önce 67,800 şimdi tekrar oraya fiyat sorduruyorum bakalım onların fiyatları ne olcak

Aracım Sedan Şeker Beyazı, DSG ve Style Paket 1.2 TSİ izmit özdağ dan aldım. 61.500 Türk Lirasına. Temmuz 4 2016 da teslim aldım.

Sorunuza gelince 634 tl. Sigorta, 1030 tl. Kasko yaptırdım. Ama firmadan değil kendi sigortacımdan yaptırdım.

Bu arada aracımı satılığa çıkardım. Dizele tekrar geçeceğim çünkü çok yol yapıyorum. Benzin biraz pahalı geliyor. Almak isteyenler Kütahyada Tek Rapid Style DSG ve stede ki en uygun fiyat bende. Bilginize araç 8750 km hatasız tertemiz. İyi forumlar.

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pukbu;593807

kasko ve sigorta size bağlı olarak değişir üstad. Başkasıyla karşılaştırmamak lazım. Hasarsızlık indirimi, yaş, ehliyet yılı falan da etkili ya çok takılmayın başkasına. Birçok firmadan teklif almanız yeterli

Çevrimdışı ilturco

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ayran_Buz;593828
kasko ve sigorta size bağlı olarak değişir üstad. Başkasıyla karşılaştırmamak lazım. Hasarsızlık indirimi, yaş, ehliyet yılı falan da etkili ya çok takılmayın başkasına. Birçok firmadan teklif almanız yeterli

Katiliyorum. Ben araci aldigim bayiden kasko ve sigorta yaptirdim. Toplam 1300 TL odedim. Daha onceki aracimda 8 yil kasko yaptirmistim. Herhangi bir kazam olmadigindan bu fiyat cikti. Dediklerine gore normalde 2000TL uzerinde olurmus.

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ek yapayım, kaskonuzda klozunuzda ufak bir değişiklik yaparsanız da fiyatlar fark ediyor.
Ne bileyim 1000TL ' ye kasko yaptıran arkadaşta mesela aracını servise bırakmak zorunda kaldı. Kasko şirketi 3 gün araç veriyordur en fazla.
Bir diğeri 1100 TL ödemiştir kaskoya, ona sigorta 7 gün araç veriyordur.

Bağlayacağım yer,
Tamamen kloz detaylarınız.. Klozlarınızı neye para ödediğinizi inceleyin.
Benim sigortam geçen sene 500TL idi. Bu sene 999TL çıktı.
Kaskom da 860 TL idi. Bu sene 1400 TL..

Herhangi bir kazam yok.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 18:19:34 Gönderen: DaNGeRouS_ »

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilturco;593768
Merhaba.

Rapid SB 67000 TL. 1.2 TSI 90 hp DSG style + emotion plus paket (monte carlo'da olan cam tavan, karartilmis arka far grubu, 17" siyah jant vs)

Butun SBlerde bagajda 12v soket var mi? Yoksa ektra mi bendeki?

Normalde fiyat 69350 idi. 2000 kampanya, 350 de duz hesap indirimi oldu. Pek pazarlik yapmadim. Beceremem zaten :)

Hediye de sadece kaucuk paspas seti aldim. Sanirim ilk yardim ve o meshur kutu standart :)

Forumda okudugum kadariyla kodlamayla actirdiginiz bazi ozellikler bende acik (15km ustu otomatik kapi kilitleme, donus yonune yanan sis farlari vs)

Kurcaladikca cikacak bazi ozellikler.

Tek eksik noktasi keske ya navigasyon olsaydi ya da Apple Car Play calissaydi. Ama ikisi de yok :(

Hayırlı uğurlu olsun hocam, Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

Şimdi yazdıklarınıza biraz yanıt vereyim,
Şuan 1.2 TSI DSG Style paketli aracın liste fiyatı 64.500 + Emotion Plus Paket 3 veya 4 bin tl ki 4 bin yoktu.
Aracın fiyatı zaten 67.500 - 68.000TL yapıyor. Çok fazla indirim yapmamışlar gibi..
---- Aracı nereden aldınız ?

Özelliklerden bahsetmişsiniz, bende aracımı temmuz ayında aldım. Araçlarımız son üretim olduğu için bende de aynı şekilde standart geldi. Bahsettiğiniz özellikler. Köşe dönüşler, hızlandıkça otomatik kapı kitlemesi vs.

--- Aracınızın jant fotoğrafını atabilir misiniz ?

Bagajdaki 12V çıkışı sabit.. Ekstra değil.
Emotion plus paket farkı 17 Jant, Cam tavan, Arka karartılmış cam ve stop lambası..

Aracım ile ilgili sürüş detayı paylaşayım dilerseniz sizde uygulayabilirsiniz.
Kontak açtıktan sonra kısa bir süre bekliyorum tüm fonksiyonların hazır olmasını. Tüm ışıklar söndükten sonra frene basıyorum ve aracı çalıştırıyorum.
Araç çalıştıktan sonra, hemen start&stop ' u devre dışı bırakıyorum. Klima butonların hemen altında ve en sağda. Basınca turuncu ışık yanar. Turuncu ışık yanıyorsa start&stop devre dışı demektir.
İstanbul ' da mı yaşıyorsunuz bilmiyorum ama dur/kalk'larda emin olun hele hele istanbul gibi bir yerde hiç bir rahatlık veya tasarruf sağlamıyor.
Sürüşe başladığımda yaptıklarımı söyleyeyim.
Aracımı hemen manuel moda alıyorum. Ana yola bağlanıncaya kadar aracımı manuel kullanıyorum.
Daha detay verecek olursam, Araç ile 1. ve 2. vites ile gideceğim her yerde mutlaka manuel kullanıyorum. 3. vites ve üstüne çıktığım an hemen manuel moddan otomatik moda çekiyorum aracı. Yine yavaşladığımda dur/kalklı trafiğe gireceğim an yine aracı manuel moda alıyorum.
Örnek veriyorum araç 80km hız ile giderken baktınız ileride trafik var duracaksınız. Manuel moda aldığınızda aracınız 7.viteste iken frene basarsanız viteslerinizin kademeli olarak azalacağını göreceksiniz. Yani hızlı giderken manuel'e aldınız diye sizin vites küçültmenize gerek yok. Aracımız bizim yerimize karar veriyor. Ve duruncaya kadar güzel güzel vitesi düşürüyor. Durduktan sonra araç zaten 1.viteste hazır bekliyor hafif gaz verdikten sonra 2bin devirde vites değiştirmeniz yeterli.. Dik rampalarda 3bin deviri görebilirsiniz vitesi yükseltmek için.. Vites değişiminde ise ayağınızı gazdan çekmenize hiç gerek yok..

Bunu neden mi yapıyorum ?
Dakika 19 ' dan itibaren dilerseniz en başından mutlaka ama mutlaka izleyin.
https://www.youtube.com/watch?v=lDISJ9gkVVg

Dediği kesinlikle mantıklı, Olay kısaca : DSG şanzımanlı araçlarımız hassas olduğunu söylüyor ve D konumunda iken araç her zaman 1. vitesteyken yarım debriyaj yaptığını ve 2. vitesi hazır da beklettiğini söylüyor. Bu da debriyaj ömrünü kısalttığından bahsediyor. Manuel modda ise böyle bir sıkıntı yok geçiş anına tamamen siz karar veriyorsunuz.

Ek olarak,
Aracı düz yerde park ederken sorun olmaz ama hafif eğimli bir yere park ediyorsanız mutlaka şöyle yapmanızı tavsiye ederim.
Aracı yanaştırdınız artık P konumuna alacaksınız. Ama öncesinde şunu yapın, Araç durdu frene basarken N konumuna alın. El frenini çekin, ayağınızı frenden çekin araç hafif kımıldayacak ve el frenine oturacak. Akabinde tekrar frene basın ve P konumuna alın aracı durdurun..
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 19:01:22 Gönderen: DaNGeRouS_ »

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Manüel modda nasıl geçilip nasıl kullanıyorsunuz ,ben demedim beceremedim,d konumunda iken bi geri çekince s moduna geçiyor onu biliyorum,sonrasini bilemiyorum gaza basınca yine kendi atıyor vites, daha önceki arabalarda yana çekince manuele geçiyor artı eksi yapıyordum.

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: law23;593854
Manüel modda nasıl geçilip nasıl kullanıyorsunuz ,ben demedim beceremedim,d konumunda iken bi geri çekince s moduna geçiyor onu biliyorum,sonrasini bilemiyorum gaza basınca yine kendi atıyor vites, daha önceki arabalarda yana çekince manuele geçiyor artı eksi yapıyordum.

Üstad D/S konumunda iken sağa iticeksin vites kolunu. Ondan sonra ileri ve geri ittirerek vites geçişlerini manuel kontrol edebilirsin. Tabi devrini bulmak şartıyla vites geçişine imkan tanır unutmayın.