škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yine kaza

fenomen · 79 · 17555

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
suçu kime verdiler hocam bu kazada çok merak ettim ?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;457810
suçu kime verdiler hocam bu kazada çok merak ettim ?
hasar dosyasını açtığımda "mutabakatsızlık"yazıyor karşı taraf suçu kabul etmediğinden dolayı bir üst komisyona havale olunacakmış.bodoslama dalıyor herif hala inatçılık yapıyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun hocam,  kontrolsüz çıkış falan diyorsa yazıklar olsun. siz tali yoldan çıkmış olsanız bile aracınızı şeridine oturtmuş gidiyorsunuz artık,  adam resmen sizin yolunuza geçip bodoslama dalmış. Siz yola çıkarken çarpsa bile yolun solunda ne işi var Allah aşkına. Aracınızın değer kaybı içinde böyle pişkin bir arkadaşdan para talep edebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla mahkemeye çıkmadan önce uzlaştırma heyeti değer kaybının tespit edilmesinden sonra suçlu olan tarafa mahkeme masrafı ile birlikte ödemesi muhtemel tutarı belirtip bir orta yolda buluşmanızı sağlıyor. Ya da Allah.a havale edip aracınızı yaptırıp binin. Tekrar geçmiş olsun.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;457862
Çok geçmiş olsun hocam,  kontrolsüz çıkış falan diyorsa yazıklar olsun. siz tali yoldan çıkmış olsanız bile aracınızı şeridine oturtmuş gidiyorsunuz artık,  adam resmen sizin yolunuza geçip bodoslama dalmış. Siz yola çıkarken çarpsa bile yolun solunda ne işi var Allah aşkına. Aracınızın değer kaybı içinde böyle pişkin bir arkadaşdan para talep edebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla mahkemeye çıkmadan önce uzlaştırma heyeti değer kaybının tespit edilmesinden sonra suçlu olan tarafa mahkeme masrafı ile birlikte ödemesi muhtemel tutarı belirtip bir orta yolda buluşmanızı sağlıyor. Ya da Allah.a havale edip aracınızı yaptırıp binin. Tekrar geçmiş olsun.
Malesef öğretmen de olsa bilmem nede olsa önce insan olmak var,adam bir defa olsun hocam kusura bakma senin aracın değer kaybına uğradı bari senin kaskonu yaptırayım diyeceği yerde hala kör bir inatla kontrolsuz çıktığımı söylüyor.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi o zaman yola kontrolsüz çıkan bir araç görürsek şeridine geçip bodoslama dalalım da görsün gününü!
Neyse siz canınızı sıkmayın sonucu bekleyin. Allah beterinden saklasın.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;457866
İyi o zaman yola kontrolsüz çıkan bir araç görürsek şeridine geçip bodoslama dalalım da görsün gününü!
Neyse siz canınızı sıkmayın sonucu bekleyin. Allah beterinden saklasın.
:syg2::syg2::syg2::syg2:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam yeni gördüm. Geçmiş olsun, her olumsuzluğun altında bir hayır aramak da lazım. O kaza olmazsa belki ileri de başınıza başka bir şey gelecekti!.Bak, hem de paranın  her şeyi değiştirebiliyormuş olduğunu da ıspatlamış olduk,
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;458294
Hocam yeni gördüm. Geçmiş olsun, her olumsuzluğun altında bir hayır aramak da lazım. O kaza olmazsa belki ileri de başınıza başka bir şey gelecekti!.Bak, hem de paranın  her şeyi değiştirebiliyormuş olduğunu da ıspatlamış olduk,

Inanin en cok aracsiz kalmak en kotusu,22. Ocak'danberi aracsizim gerci k biraferin fiorinosu var ama emanet aracla gezesimde gelmiyor.bizim eleman şahin'i yaptirmis geziyor,hergun yandan dibimden geciyor arayip sordugu yok.insan olmak farkli bişey...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;457847
hasar dosyasını açtığımda "mutabakatsızlık"yazıyor karşı taraf suçu kabul etmediğinden dolayı bir üst komisyona havale olunacakmış.bodoslama dalıyor herif hala inatçılık yapıyor.

İlk mesajda yazdığınız -tüm yorumlarda dikkatten kaçtığını varsayıyorum- üzere Şahin sürücüsü direksiyonun kilitlendiğini söylememiş miydi? Bu durumda kusurlu olan o aslında ve bunu hesaba katıp tutanağa yazmadınız mı?
Eğer yazdıysanız hatayı ona vermeleri gerekmez mi?Zaten bunu söyleyen kendisi olduğuna göre, üstünü mü kapattı, unutturdu?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;458824
İlk mesajda yazdığınız -tüm yorumlarda dikkatten kaçtığını varsayıyorum- üzere Şahin sürücüsü direksiyonun kilitlendiğini söylememiş miydi? Bu durumda kusurlu olan o aslında ve bunu hesaba katıp tutanağa yazmadınız mı?
Eğer yazdıysanız hatayı ona vermeleri gerekmez mi?Zaten bunu söyleyen kendisi olduğuna göre, üstünü mü kapattı, unutturdu?
karar henüz sonuca bağlanmadı beklemedeyiz.Aracımı bugün teslim aldım.Yalnız benim 2005 model panjur ve çerçeve bulunamadığından makyajlı kasanın panjurunu değiştirmişler,çerçeve ve amblem/logo da değişmiş araca ayrı bir hava katmış.Sis farını temin edememişler haftaya da onu değiştirecekler.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;459050
karar henüz sonuca bağlanmadı beklemedeyiz.Aracımı bugün teslim aldım.Yalnız benim 2005 model panjur ve çerçeve bulunamadığından makyajlı kasanın panjurunu değiştirmişler,çerçeve ve amblem/logo da değişmiş araca ayrı bir hava katmış.Sis farını temin edememişler haftaya da onu değiştirecekler.

Gözün aydın Hocam, Güle güle bin. Kuş serisi görünce kenarı cekip bekliyorum artık:D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bak hocam her hayırda bir şer her şerde de bir hayır var. iyi yanından bak araba makyajlı kasa olmuş oldu.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;458820
Inanin en cok aracsiz kalmak en kotusu,22. Ocak'danberi aracsizim gerci k biraferin fiorinosu var ama emanet aracla gezesimde gelmiyor.bizim eleman şahin'i yaptirmis geziyor,hergun yandan dibimden geciyor arayip sordugu yok.insan olmak farkli bişey...

Ayıp yahu; bir de öğretmen olacak bu adam! Ne diyeyim? Neyse aracınıza kavuştunuz ya... Geçmiş olsun.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
farlar da mı makyajlı kasa olacak yani hocam?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son halini gösteren foto isteriz hocam.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI