škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 on takim ses sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serdar06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İnsanı gıcık ediyo o ses kamyon gıcırtısı gibi aynı superb de aynı gıcırtı yok ama bizim octi de mevcut herhangibirsey yapmadim ben henuz ama yaglamayla sesin kesildigini soyleyenler olmus nereye hangi yag ile islem yapildi ve ses nekadar sure kesildi detaylandirilabilirse daha işe yarar olabilir

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Serdar06;653820
İnsanı gıcık ediyo o ses kamyon gıcırtısı gibi aynı superb de aynı gıcırtı yok ama bizim octi de mevcut herhangibirsey yapmadim ben henuz ama yaglamayla sesin kesildigini soyleyenler olmus nereye hangi yag ile islem yapildi ve ses nekadar sure kesildi detaylandirilabilirse daha işe yarar olabilir

Bu sayfanın ilk yazılarini okursan yanıtını alırsın. Iki arkadaş bilgi paylaşmış.
Ayrıca, yazılarında nokta virgil kullanırsan daha anlaşılır olur.:ok:

Çevrimdışı Orhan47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Orhan47;653617
Bende de aynı problem var dönüşlerde tümseklere vurunca gacur gucur ses geliyor garantisi devam ediyor götürünce buradan yazarım

Arkadaşlar servis kontrol etti sıkıntı yok dedi kışın soğuk havada böyle olması normal dediler

Çevrimdışı uluozan06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Komik gelebilir fakat klimayı sıcak orta seviyede açıp ayaklara verin ön takım seslerinin bir çoğu gidiyor veya çok azalıyor :)