škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback ile ilgili tüm aksesuarlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sefa AYDIN;559574
Bagaj ışığını led beyaz yapın çok memnun kalacağınızdan emin olun :ok:

nasıl yapabilirim? elektrik işinden pek anlamam :confused:

Çevrimdışı Managerhtd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de beyaz led ampul taktım çok şık oldu özellikle gece bagajı açınca harika ışık veriyor

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/pages/%C5%A0koda-Superb/458637694192902
Alıntı yapılan: ordic;559576
nasıl yapabilirim? elektrik işinden pek anlamam :confused:

Bu akşam size resimli bir şekilde anlatım yaparım gece özellikle çok kullanışlı oluyor orjinal ampul neredeyse hiç kullanışlı değil akşam karanlık bir yerde iseniz, resim nasıl atılır büyük şekilde yardımcı olursanız sevinirim:ok:

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Managerhtd;559577
Ben de beyaz led ampul taktım çok şık oldu özellikle gece bagajı açınca harika ışık veriyor

Aynen öyle bunu neden mühendisler düşünemiyor anlamış değilim :)

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sefa AYDIN;559667
Bu akşam size resimli bir şekilde anlatım yaparım gece özellikle çok kullanışlı oluyor orjinal ampul neredeyse hiç kullanışlı değil akşam karanlık bir yerde iseniz, resim nasıl atılır büyük şekilde yardımcı olursanız sevinirim:ok:

hizliresim sitesinde fotoğrafları yükleyerek verdiği linki kopyalayıp buradaki mesaja yapıştırarak fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Çevrimdışı Sefa AYDIN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;559782
hizliresim sitesinde fotoğrafları yükleyerek verdiği linki kopyalayıp buradaki mesaja yapıştırarak fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Telefondan paylaşım yapıyorum bagaj led aydınlatması ile ilgili resimler :ok:

Çevrimdışı hsnkrmn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar ben de spaceback için krom cam çıtası baktım ama hiçbir yerde bulamadım. Sedanlar için var ama bizimkilere uyar mı bilmiyorum. Daha önce araştıran ya da bulan var mı?

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hsnkrmn;608307
Merhaba arkadaşlar ben de spaceback için krom cam çıtası baktım ama hiçbir yerde bulamadım. Sedanlar için var ama bizimkilere uyar mı bilmiyorum. Daha önce araştıran ya da bulan var mı?

onlara bende bakmıştım ama sedan rapide denk gelmeyince ölçemiyorum.

Çevrimdışı hsnkrmn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar spaceback için krom cam çıtası buldum aliexpresste ama daha önce hiç alışveriş yapmadım yarımcı olur musunuz. ürün sayfasında 55 dolar görünüyor ödeme sayfasına geçince satıcı 50 dolar üzerine 2 dolar indirim kuponu veriyor onu kullan dediğimde 53 dolara düşüyor (her şey normal) ama kullanmadığım zaman 29 dolara düşüyor hiç bir şey anlamadım. linki gönderiyorum bi deneyip yardımcı olursanız sevinirim.

https://tr.aliexpress.com/item/free-shipping-car-window-trims-for-skoda-rapid-spaceback-2013-2014-2015-2016-304-stainless-steel/32731129004.html?spm=2114.13010108.99999999.8.W4JuOD

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hsnkrmn;608307

Aliekspreste var benim ilk alisverisim krom citaydi ilk alisverisim oldugu icin ucuz bisey almistim uydu 1yildir kullaniyom

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hsnkrmn;612418
merhaba arkadaşlar spaceback için krom cam çıtası buldum aliexpresste ama daha önce hiç alışveriş yapmadım yarımcı olur musunuz. ürün sayfasında 55 dolar görünüyor ödeme sayfasına geçince satıcı 50 dolar üzerine 2 dolar indirim kuponu veriyor onu kullan dediğimde 53 dolara düşüyor (her şey normal) ama kullanmadığım zaman 29 dolara düşüyor hiç bir şey anlamadım. linki gönderiyorum bi deneyip yardımcı olursanız sevinirim.

https://tr.aliexpress.com/item/free-shipping-car-window-trims-for-skoda-rapid-spaceback-2013-2014-2015-2016-304-stainless-steel/32731129004.html?spm=2114.13010108.99999999.8.W4JuOD

Saticadan iki siparis var guvenilir degil siparisin cok olmasina ve aldigi puana bakilmali ve pahali geldi facede skoda grubunda gormustum 100tl ye satilyodu yanlis hatirlamiyosam

Çevrimdışı kyenipazar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
][/URL]

KROM CAM ÇITALARI , RÜZGARLIKLAR ve PAÇALIKLARI EKLEMİŞTİM :)

Çevrimdışı kyenipazar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2017, 17:21:02 Gönderen: kyenipazar »

Çevrimdışı hsnkrmn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kyenipazar;612574
][/URL]

KROM CAM ÇITALARI , RÜZGARLIKLAR ve PAÇALIKLARI EKLEMİŞTİM :)

Korhan bey krom çıtaları temin ettiğiniz sitenin linkini paylaşır mısınız

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle