škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Makyajlı Octavia

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/
Ön farlar rezalet. Amatör photshop çalışması gibi duruyor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Baktıkça sinirlerim zıplıyor iç ekrana bak çakma çin ekranlar gibi olmış tuşlar falan. Kesin bi ara fabiayı kesip pickup yapıp altına kırmızı neon çeken ekip tasarladı bunu da. Ruhları apaçi bu iq çeklerininin [emoji23]

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farlar leşş. Tabi yalıtım olayı felan nasıl test sürüşü yapmak kazım.Bizim a7lerin 2.eli daha çok değerlenir bu kasa sayesinde[emoji51]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı eski

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dış dizayn çok iddialı değil bizimkilere göre Ama zamanla göz alışır.

Çevrimdışı Adalix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu tasarım skoda mühendislerinin değilde sanki VW grubunun octavianın önünü kesme çalışması gibi olmuş. Malum önümüzdeki sene yeni kasa jetta piyasada olacak ve octavia jettaya çelme takmasından korkuluyor olabilir. Sonuç olarak jetta vw grubunun amblemini taşıyan c segmenti sedan aracı. Tasarımı açıkçası ben suberb biraz daha benzetilmiş haliyle bekliyordum ve satışta yeni motorlarıyla tavan yapacak modellerden biri olur demiştim. Sanırım skoda severleri biraz küstürecek ve 3 yıl sonraki yeni kasa modelini bekletecek..

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanırım bi ben beğendim :) . özellikle video'da izledikten sonra gündüz ledler falan hoşuma gitti. ekranda umarım ulaşılabilir olur (sadece L&K'da olmaz)

Çevrimdışı Cerrah

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ön Farlar çok kötü olmuş. Ayrıca artık elektronik El Freni olması lazım hala eski sistem devam ediyor. Bu kasanın ön görünümünün içine ....... ler.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ön farlar mercedese benzemiş.inşallah makyaj ile yalıtım ve yol tutuşu düzeltirler

Çevrimdışı osamanos

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
videodaki görüntüsü çok güzel bence göz alışması oluşuncaya kadar beğenmeyeceğiz.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben 2013 te a7 kasa için böyle tepkiler hatırlamıyorum
arkadaki çift şerit gündüz ledleri kalktımı bütün gibi gördüm (rapid gibi )
ön farlar zaten mercedes çakması oldu keşke süperb farlarına benzetseymişler düz şerit kenarlardan kanatlar neyse a7 kasa sahiplerinin işine yarar bu durum

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten anlaşılmaz şekilde tasarımda geriye gitmişler. Hadi arka stopların tasarımı neyse idare eder. Ama ön farları ikiye bölmek nedir? Mercedes in W212 kasasında farların çamurlukla bütünleşmesi tasarımda bir bütünlük ortaya çıkartırken Skoda farı panjurla bütünleştireyim derken abuk bir açıyla panjura bitiştirmiş. Kısaca eski tasarımın canına okumuşlar.
Ben arabayı alırken test sürüşü bile yapmadan ön tasarımına bayılarak almıştım.
Elbette tasarım deyince herşey subjektif, kişiye göre değişir.

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Octavia ve dikkat çeken tüm yeni özellikleri
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Skoda‘nın en çok satan modelleri arasında yer alan Octavia yenilenen teknolojik donanımlarıyla yine sınıfının iddialı modelleri arasında.

Skoda‘nın en çok satan modeli konumundaki Octavia, makyajlanan tasarımıyla birlikte sınıfının en çok tercih edilen modelleri arasında yer alacak gibi gözüküyor. Skoda ekibi marka için kilit rolde yer alan Octavia’nın, yeni model yılında üstüne neler eklenebileceği üzerinde uzun bir süredir çalışma yürütüyordu. 2017 Octavia dış tasarımındaki yenilenen görünümü ve gelişmiş teknolojik donanımlarıyla oldukça tatmin edici özelliklere sahip.
Skoda’nın dış tasarımına baktığımızda belki de tek ve en göze çarpan değişikliğin ön tarafta yer aldığını görüyoruz. Skoda tasarım ekibi ön far takımını iki parçaya ayırarak daha yenilikçi bir görüntü ortaya koymaya çalışmış. Octavia’nın arka kısmında ise çok radikal bir değişim görmek pek mümkün değil. Octavia’nın ışıklandırma kısmında Full LED teknolojisine sahip farlar görev yapıyor. 2017 modellerle birlikte Octavia ailesine 16 ve 18 inç büyüklüğünde yeni tasarıma sahip jant seçenekleride sunulacak.

2017 Skoda Octavia’nın en dikkat çeken yenilikleri teknolojik destek ve multimedya sisteminde yer alıyor. Günümüzde en yüksek donanımda sunulan 6,5 inç büyüklüğündeki renkli dokunmatik multimedya ekran 2017 modellerle birlikte 9,2 inç boyutuna yükseliyor. Multimedya sistemine eklenen WLAN hotspot ve SIM kart desteğide dikkat çeken opsiyonlar arasında. Sürücü asistanı dahilinde sunulan geliştirilmiş park asistanı, kör nokta uyarı sistemi, arka tarafta yer alan kamera, radar ve trafik uyarı sistemi, yaya algılama sistemi gibi özellikler 2017 Octavia’nın zengin donanımları arasında yer alıyor.

Skoda’nın, 2017 model yılında Octavia’nın kaputunun altında herhangi bir yeniliğe gitmediğini söyleyebiliriz. 2017 Skoda Octavia’nın motor yelpazesi şu anda da olduğu gibi 1.0 litrelik turbo beslemeli ünite ile başlayacak. Dört tekerlekten çekiş altyapısına sahip Octavia modeli yine 1.6 litrelik üniteyle kombin edilmeye devam edilecek. Dinamik şasi kontrolü sağlayan Comfort, Normal ve Sport modları 2017 Octavia’nın karakteristik özellikleri arasında. Makyajlanan dış tasarımın ve yeni eklenen teknolojik donanımlarıyla 2017 model Skoda Octavia’nın, yıl sonundan itibaren siparişe sunulması bekleniyor.