škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Makyajlı Octavia

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Mr.Mister;594635
Yurtdışında da pek  beğenilmemiş, ilk tepkiler olumsuz.

https://www.facebook.com/motor1com/posts/10155390008795898

Adamlar "Kaban.. What have you done" yazmışlar koskoca motor1.com adına :)

Bence bu tasarım fiyaskosu Kaban'ı götürür.

Çevrimdışı Takıntı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana da Vw nin Octinin önünü kesip,yeni gelecek olan Jettayı piyasaya hızla sokup sonrasında Octininde kasa değişimiyle durumu toparlayacak olması senaryosu gibi geldi.  Mevcut pozisyonda Octavia Jettadan 1 gömlek üstün bir araç çünkü. Vw'de Jettadan Octaviaya kaçırdığı müşterisini tekrar Jettaya çekip,dengeyi kurduktan sonra yine Octaviayı aynı yere koymayı planlıyor olabilir .Çünkü bence bu tasarım kabul edilebilir durumda değil. Her yeri tamam ama o farı ortadan ikiye bölmek gerçekten profesyonel bir taklitçi işi. Yurtdışı sitelerinde ''Aracı tasarlayanlar W212 yi çok seviyor sanırım '' diye dalga geçmişler hep.

Tabi bunlar benim felaket senaryolarım sadece,ama bana başka mantıklı bir açıklaması yok gibi geliyor. O farı ikiye bölme,yine bomba gibi bir tasarım olurmuş,ne güzel Bi Xenonu kaldırmışsın LED koymuşsun,makyajsızın en büyük eksiği stop lambalarını adam etmişsin,çirkin mirkin de olsa bol donanımlı bir multimedya yerleştirmişsin,büyük ihtimalle yalıtım sıkıntılarını da halletmişsin,neden o farları ikiye böldün be adam.
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2016, 03:18:10 Gönderen: Can »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Led xenondan daha iyi gosteriyor. En azindan b8 passat ve octi a7 yi karsilastirdigimda durum bu.

Octi ye donersek hem farlarin tasarimi hem de on izgaranin ikiye bolunmesi cok cok kotu durmus. Icte en buyuk deisiklik olan ekran, bizde dogus saolsun en ust donanima bile opsiyon olarak gelir

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Led xenon denklemi leddeki başarıya bağlı gördüğüm kadarıyla. Xenonun aşağı yukarı bir standardı var ama ledin hakkı verilmezse kötü de olabiliyor.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Izgaranın ortasına koydukları hitler bıyığı gibi olmuş :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı desarc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;594704
Bana da Vw nin Octinin önünü kesip,yeni gelecek olan Jettayı piyasaya hızla sokup sonrasında Octininde kasa değişimiyle durumu toparlayacak olması senaryosu gibi geldi.  Mevcut pozisyonda Octavia Jettadan 1 gömlek üstün bir araç çünkü. Vw'de Jettadan Octaviaya kaçırdığı müşterisini tekrar Jettaya çekip,dengeyi kurduktan sonra yine Octaviayı aynı yere koymayı planlıyor olabilir .Çünkü bence bu tasarım kabul edilebilir durumda değil. Her yeri tamam ama o farı ortadan ikiye bölmek gerçekten profesyonel bir taklitçi işi. Yurtdışı sitelerinde ''Aracı tasarlayanlar W212 yi çok seviyor sanırım '' diye dalga geçmişler hep.

Tabi bunlar benim felaket senaryolarım sadece,ama bana başka mantıklı bir açıklaması yok gibi geliyor. O farı ikiye bölme,yine bomba gibi bir tasarım olurmuş,ne güzel Bi Xenonu kaldırmışsın LED koymuşsun,makyajsızın en büyük eksiği stop lambalarını adam etmişsin,çirkin mirkin de olsa bol donanımlı bir multimedya yerleştirmişsin,büyük ihtimalle yalıtım sıkıntılarını da halletmişsin,neden o farları ikiye böldün be adam.

Makyajsiz A7 kasa son mohikan durumuna geldi :)

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herşeyi geçtim şu direksiyonu değiştirmeleri lazım

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Adamların satış stratejisi bu anladığım kadarıyla. Bir dönem skoda öne çıkıyor bir dönem VW. Nasıl ki Jetta A7'den önce, Superb II'de B7 kasadan önce revaçta ise (şahsi görüşüm) bu düzen devam edecek gibime geliyor. Amaçları aradaki dengeyi korumak yani :vur:

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu da eskiyle yeniyi karşılaştırmak için...
https://www.youtube.com/watch?v=C3QkrNQ45lI
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2016, 03:05:04 Gönderen: simurgson »

Çevrimdışı salih21

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bence harika olmuş. Çok modern ve şık. Bu tepkiler çok haksız

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanırım Octavia  satışta superb i çok kesti her halde Octavia yı tasarımcıları katletti satış rekoru kıran Octavia için bu tam bi hayal kırıklığı makyajı olmuş.
 yalnız almak isteyip te alamayanlar için satıştaki octiler ucuzlar sanırım

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz argo olacak ama:

"Makyajlaya makyajlaya O...puya çevirdiler arabayı" demişti bir arkadaş. Hak vermemek elde değil.

Yenisi çıkıcak diye üzülüyoduk, eskisi var diye şükrettik :D

Çevrimdışı F.M.A

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence gayet güzel mercedese benzemesi bile bi lütuf bence bi kişi beğenmeyip yazınca Türk milletinin huyu zaten koyun gibi sorgusuz o fikre katılmak

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: F.M.A;594891
Bence gayet güzel mercedese benzemesi bile bi lütuf bence bi kişi beğenmeyip yazınca Türk milletinin huyu zaten koyun gibi sorgusuz o fikre katılmak

Sen önce bi kelimelerine dikkat et koyun moyun hayırdır ? Hoşuna gitmeyen fikirleri böyle terbiyesiz bir dille eleştirenlere ne dendiğini yazayım mı ? Bence yazmayayım,senin seviyene inmeye gerek yok.