škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Stokta Fabia kalmamış!...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok değer, emek, zaman ve para harcadığım ve severek, özenerek kullandığım Fabiamı değiştirmeye karar verdim, ankarada, konya yolundaki bayiide takasla verip yeni bir fabia alayım dedim.
Satıcı arkadaş ellerinde ve merkezde (yüce) fabia olmadığını en erken nisanda olabileceğini falan söyledi...şimdiden ödeme yapabileceğimi ama fiyatın o zamanki fiyat olacağını, eklemeleri ise fabrika değil, serviste olacağını söyledi...Mesela beyaz tavan istersem serviste folyo ile kaplanacağını, ruhsata işlenmeyeceğini, 3 yıllık muayene öncesi kullanabileceğimi, istersem kendim ruhsata işlettireceğimi söyledi
.Bu durumda diğer eklentiler de (Cruise control, ESP paketi, kol dayama, jant vs..) orjinal olmayacak ve şasi no dan sorgulamada eklentiler görünmeyecekmiş...
Ellerinde olmayan fabia yerine 2. el departmanlarındaki 2010 fabiaya yönlendirdi, ben de'' lazımsa bende de var, size satayım'' deyip çıktım...
İyice zıvanadan çıkmış bunlar, doymuşlar demek....
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saçmalamışlar.. Git gide vw ye özenmişler.Yüce de fabia getirmiyor lafı biraz ağır olmuş resmen saçmalamış arkadaş..

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Bir ara gene fabia gelmemişti fabrikada ya fabia üretimide  yada fiyatlarda bir problem var galiba bence rapide yönelin,hemde rapid fabia dan daha donanımlı

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanki adamlar jaguar satıyor :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adamdaki havayı görseniz zaten skodadan soğursunuz, sanki parayla değil de ikram ediyormuş tavrı sergiliyor...Ama patronuna söyleyeceğim, görsün o zaman havayı...
Bu arada kapısında da bizim Uzun Hakanın fabiasını gördüm, bayağı hasarlıydı, telefonunu da bulamadım ki bir geçmiş olsun diyeyim, haberiniz olsun.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;422242
Adamdaki havayı görseniz zaten skodadan soğursunuz, sanki parayla değil de ikram ediyormuş tavrı sergiliyor...Ama patronuna söyleyeceğim, görsün o zaman havayı...
Bu arada kapısında da bizim Uzun Hakanın fabiasını gördüm, bayağı hasarlıydı, telefonunu da bulamadım ki bir geçmiş olsun diyeyim, haberiniz olsun.

Uzun hakan?  Hakan Erdoğan mı?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet, Hakan abinin araç AND'daki. Kaza yapmıştı yaklaşık iki ay önce..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;422319
Evet, Hakan abinin araç AND'daki. Kaza yapmıştı yaklaşık iki ay önce..

Aa.. Nasıl yapmış? Hakan'ın durumu nasıl?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ailesinde falan bir problem yok bundan iki yıl önce yaptığı kazanın aynı yerine bu sefer bir kamyonet öpücük kondurmuş.Sanayide falan epey uğraştı şimdi serviste davşan.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyaz tavana liste fiyatı dünyanın parasını vericeksiniz folyoyla kaplıcaklar ekstralar fabrika çıkışı olmucak iyi saçmalamışlar ne diyim :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sra... Sra...Sra.......... Pardon. Onune gelene bayilik verip araba sattirirsan boyle olur.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hetepe;422172
...diğer eklentiler de (Cruise control, ESP paketi, kol dayama, jant vs..) orjinal olmayacak ve şasi no dan sorgulamada eklentiler görünmeyecekmiş...
ESP' yi sonradan servisin nasıl ekleyebildiğini gerçekten merak ettim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz daha konuşsaydım iş kavgaya giderdi, fazla ırgalamadım o yüzden...
bu arada hakanın araba daha ilgimi çekti, ciddi hasar var, nasıl olduysa artık, adamlar 3-4 gündür burada dediler, kaza ise daha eski tarihli...satmış bile olabilir bu haliyle...telefonuda  yok ki arayalım.. ben telefonu değiştirdim, rehberin yarısı gitmiş eskiyle...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, arabayı sattım sanırım...diyarbakırdan bir arkadaş aradı, telefonla 17750 ye anlaştık, pazartesi satış yapacağız sanırım...
gitti güzelim fabişim...
Ama hâla arayanın, mesaj gönderenin, takas teklif edenin haddi hesabı yok...
''piyasası yok'' diyorlar bir de...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-bakimli-fabia-115583486/detay/