škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Stokta Fabia kalmamış!...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, şimdi ne alıyoruz Engin ağabey ? :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bulursam boş sıfır fabia,
 1-2 yaşında tam dolu fabia,
boş sıfır polo,
1-2 yaşında ibiza...
bugünlerde yeni clio ilgimi çekiyor, test sürüşü için netten form doldurdum...
Dereyi görmeden paça sıvamayacağım, pazartesi olsun bir, parayı göreyim, daha net soru paylaşımlarına ihtiyacım olacak burada...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;422964
boş sıfır polo,
1-2 yaşında ibiza...
Dereyi görmeden paça sıvamayacağım, pazartesi olsun bir, parayı göreyim, daha net soru paylaşımlarına ihtiyacım olacak burada...

Ben olsam 1-2 yaşında dolu fabia alırdım.. Sıfır araba almak zarar..

Fabia varken ibiza'nın pek albenisi kalmıyor tipi dışında..

Yeni clio güzel görünüyor.Ancak dashboard oldukça kötü görünüyor(Dokunmatik teyp ekranı ve çerçevesi)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
clionun en ucuzu olanda (1.2 16 V 75 BG JOY) dokunmatik yok zaten ama ESP, 4 AB, bluetootlu araç kiti ve müzik sistemi gibi güzel donanımları standart.
Şu an 2. el fabia Dinamiklere bakıyorum ama dikkat çeken birşey göremedim. (km, vuruk durumu, el değiştirme sayısı)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hetepe;422974
clionun en ucuzu olanda (1.2 16 V 75 BG JOY) dokunmatik yok zaten ama ESP, 4 AB, bluetootlu araç kiti ve müzik sistemi gibi güzel donanımları standart.
Şu an 2. el fabia Dinamiklere bakıyorum ama dikkat çeken birşey göremedim. (km, vuruk durumu, el değiştirme sayısı)

Engin, biraz beygiri yükseltmeye bak derim  ;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;422974

ESP vs var ise kayda değer alınabilitesi var demektir..2.elde tatlı paralara alınabilir.Ama işte sürüş zevki? ......

İçine binip şöyle iyice incelemek lazım.Ama sıfır araç her zaman cezbedici oluyor o yüzde 2. el bir clio 'ya binip fikir edinmek yerinde olabilir.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;422975

Şimdi baktım, 1.2 benzinli haricinde seçenek görünmüyor..Diğer türlü 1.5 dizeller var..

29.900 'TL'den başlıyor sıfırları..

Edit: turbo diye model varmış dikkatimden kaçmış..:( Ama o da 90 beygir.Çok cazip değil. En azından 100 beygir üzeri olaydı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-20-bin-de-sifir-gibi-2011-model-1.4-full-fabia-115896216/detay
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;422964
boş sıfır polo,
1-2 yaşında ibiza...

Merhaba, Fabia I 1,2 yi doldurmanızdan anladıgım kadarıyla donanım i seviyorsunuz,
sonradan yapılanların orijinali gibi olmayacagını düsündügümden ve doldurmanın maliyetli-zahmetli oldugunu düsündügümden, donamlı bir ikinci el düsünün derim,

bu arada, 3 yıl önce Izmit yetkili servis, TDI Octi ile takasda benim Fabia I TDI Ambiente 150 bin km deki aracımı 13-14 sayarız demisti, ben aracı nakit 17.5 a satmıstım,
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2013, 15:51:36 Gönderen: mustisahin »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;422966
Ben olsam 1-2 yaşında dolu fabia alırdım.. Sıfır araba almak zarar..

Fabia varken ibiza'nın pek albenisi kalmıyor tipi dışında..

Yeni clio güzel görünüyor.

+1
dolu, 1-2 yaşında fabia daha mantıklı ve verdiğiniz parayı satarken az zararla alıyorsunuz...Clio hanımın baskısıyla gündeme geldi, tipi güzel diye yani...

Alıntı yapılan: lrfan;422975

Haklısın ama 1.2 hacmi geçmeden beygir ancak TSI ile yükselebilir ve fiyatları biraz yukarıda...HTP neyime yetmiyor, 64 lükle yediğim hız cezaları aklıma gelince 64 bile fazla gibi bana...

Alıntı yapılan: mygokhan;422977
ESP vs var ise kayda değer alınabilitesi var demektir..2.elde tatlı paralara alınabilir.Ama işte sürüş zevki? ......

İçine binip şöyle iyice incelemek lazım.Ama sıfır araç her zaman cezbedici oluyor o yüzde 2. el bir clio 'ya binip fikir edinmek yerinde olabilir.

+1
o yüzden test sürüşü talep ettim web sitelerinden...bakalım ne olacak? Ama duyduğuma göre clio3 den çok çok iyi bir yol tutuşu varmış...

Alıntı yapılan: mygokhan;422978
Şimdi baktım, 1.2 benzinli haricinde seçenek görünmüyor..Diğer türlü 1.5 dizeller var..

29.900 'TL'den başlıyor sıfırları..

Edit: turbo diye model varmış dikkatimden kaçmış..:( Ama o da 90 beygir.Çok cazip değil. En azından 100 beygir üzeri olaydı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-20-bin-de-sifir-gibi-2011-model-1.4-full-fabia-115896216/detay

90 beygir olan turbonun motor hacmi 0.9...yani nasıl olur?turboydu, silindir di...şimdiki fabiam kadar problemsiz binermiyim ki???

Alıntı yapılan: mustisahin;422983
Merhaba, Fabia I 1,2 yi doldurmanızdan anladıgım kadarıyla donanım i seviyorsunuz,
sonradan yapılanların orijinali gibi olmayacagını düsündügümden ve doldurmanın maliyetli-zahmetli oldugunu düsündügümden, donamlı bir ikinci el düsünün derim,

bu arada, 3 yıl önce Izmit yetkili servis, TDI Octi ile takasda benim Fabia I TDI Ambiente 150 bin km deki aracımı 13-14 sayarız demisti, ben aracı nakit 17.5 a satmıstım,

Donanımı severim ama olmazsa olmazlarım şu anki durumda sadece jant ve sis...onları da kullandığımdan değil, yeri olup da kendi olmayan tertibatlar beni sinir ediyor.
Fabiamı aldığımda arka tavan tutacakları bile yoktu...düşünün, onları almaz da ne yaparsınız???
bu arada bana da 15,5 verdiler takasta...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;422935
Arkadaşlar, arabayı sattım sanırım...diyarbakırdan bir arkadaş aradı, telefonla 17750 ye anlaştık, pazartesi satış yapacağız sanırım...
gitti güzelim fabişim...
Ama hâla arayanın, mesaj gönderenin, takas teklif edenin haddi hesabı yok...
''piyasası yok'' diyorlar bir de...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-bakimli-fabia-115583486/detay/

Engin arkadaşım inşallah satılır aracın bu sıralar fabia almak için tam zamanı 2012 fiyatları uygun bende 2011 var 31.000 tl istiyordum ama 2012 modelleri düşürünce 30.000 istmeeye başladım. Kısacası araba almanın tam zamanı

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;423142
Engin arkadaşım inşallah satılır aracın bu sıralar fabia almak için tam zamanı 2012 fiyatları uygun bende 2011 var 31.000 tl istiyordum ama 2012 modelleri düşürünce 30.000 istmeeye başladım. Kısacası araba almanın tam zamanı

Avni bizim koray ile aynı yerde çalışıyormussun :) Aklıma geldi yazayım istedim.  :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
model geçiş durumlarından dolayı ellerinde araç olmaması normal. Ayrıca yurt dışında çok satıyorsa türkiye ye az geliyor da olablir.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;423149
Avni bizim koray ile aynı yerde çalışıyormussun :) Aklıma geldi yazayım istedim.  :)

Ewet öyle geçen yapacağımız buluşmadan bahsettim çıldırdı hemen bitane skoda kiralamam lazım diyo oda gelcekmiş :):koro: