škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni Süperb 3 buçuk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orta ekran büyümüş kapı içlerine dikiş detaylar gelmiş. Göğüste ki ahşap çıtanın altına, kadran çerçevesine ve kapı tutamacının etrafına mikelaj detaylar gelerek daha canlı bir iç mekan elde edilmiş. Şahsen ben bu ahşap görünüm paketini sevmedim. Belki bej iç mekanda güzel durabilir ancak böyle ben piano black ve gri çıtaları daha çok seviyorum. Arka sinyaller kayar led olmuş ve stop grubunun aydınlatma şekli güzel olmuş. Sis farlar led olmuş kablosuz şarj vs gibi güncel teknolojik donanımlar gelmiş. Ancak bazısı sever sevmez arka logo yerine büyük harfler ile SKODA yazması da fena durmamış ancak herkes sevmeyebilir. Bence makyajın en güzel detayı arka stopların içine kadar giren Mikelaj çıta ile arkadan  aldığı Audi görünümü olmuş :)

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende arkadaki kocaman skoda yazısını beğenmedim ama arka stoplardaki çıta, kayar arka sinyaller, hayalet ekran, led sis farlarını ve led ön farları (uzun kısa karşıdan gelene göre kendı kapatıp açacakmış ) bunları beğendim.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DOĞUSER;649664
Bende arkadaki kocaman skoda yazısını beğenmedim ama arka stoplardaki çıta, kayar arka sinyaller, hayalet ekran, led sis farlarını ve led ön farları (uzun kısa karşıdan gelene göre kendı kapatıp açacakmış ) bunları beğendim.
Hocam bizde 2016 prestije var opsiyon olarak akıllı far asistanı mevcut ve karşıdan gelen araca ışık göndermeden kalan her yeri ışıtabiliyor. Demek istediğim o özellik zaten opsiyonel olarak mevcuttu. Tek fark LED sistemine geçiş yapmış olması :)

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende hem superb prestij hem kodiak prestij var.biri mercek biri led. Aradaki fark (gordugum) led olan kapanip acilirken far asistani ile (uzundan kisaya gecis) mercekte (superb) mercek asagi iniyor belli seviyeden sonra kisaya geciyor. Kisaya gecene kadar gayet guzel aydinlaniyor yol. Superb'de en cok hosuma giden ozelliktir light assist + koltuk sogutma.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön konsol vites çevresindeki piyano siyahı ve parlak seçenekler yerine çıtalarda kullanılan mat desenler benimsenmiş görünüyor. Örneğin aluminyüm efektli ise o alt kısım da öyle konmuş, yeni krem çıtalar gelmiş onun alt vites tarafı da krem olmuş, ilginç olmuş. Parlaklık konusunda eleştiri almış gibiler.

Düşük paketlerde kumaş desenler ve dikiş formatı değişmiş, alcantarada dikiş renkleri ve tasarım değişmiş.

Anahtarsız Çalışma Standart hale gelmiş.

Kapı altlarında Skoda logosu aydınlatma gelmiş.

Telefon kutusu seçeneği alındığında(Türkiye'de sigara paketi geliyor standart) 6 inç üzeri telefonlar yatay sığmıyordu sığar hale gelmiş.

Bu kayan sinyal sistemi sadece arka tarafda konulmuş öne koymamışlar orada VW kısıntısı görünüyor. (Önde kayar sinyallerin daha az dikkat çektiğine dair kanaatler de var)

Ön panjur tampon değişikliği nedeniyle biraz daha aşağı gelmiş ve alt çıta daha yatay görünüyor. Bu da aracın ön yüzünü biraz değiştirmiş.

Hız ve yol tabelalarını okuma özelliği (sonradan da açılabiliyordu) ancak daha çok tabela türünü okuyabilir hale getirilmiş.

Tahminli Adaptif Cruise gelmiş, araç artık hız sınırları yaklaşan virajlar ve hız tabelalarına göre hızı otomatik ayarlayabilecek ACC'de.

ACC Lane Asist ile yarı otonom sürüşte sürücüde meydana gelebilecek kalp krizi uyuma vs durumlarda meydana gelebilecek durumlar için kullanılan Emergency Assist eskiden kendi şeritinde 4'lüleri yakarak fren yaparak duruyordu. Yeni sistem çok şeritli yollarda aracı otomatik olaraka sağa çekecek.

Smart Light Asisst opsiyonun merceklerle yaptığı akıllı uzun farlar denetimi LED Matrixlere yapılmaya başlanmış, bu önceki sisteme göre daha fazla bölgede daha hızlı tepkilerle karartma/aydınlatma yapabileceği anlamına geliyor.

Smart light assiste özgü olabilir ama farların altındaki üçgen çentiklerde de açısı değişebilen Led alan var uzunlarda kullanılıyor olabilir. Şu videonun açılışında üçgen kısma dikkat. https://www.youtube.com/watch?v=byNjecTnxFw

Ön ve arka farlarda animasyonlu açılış kapanı (özellikle önde) çok şık olmuş.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence çok güzel bir makyaj operasyonu olmuş.[emoji57][emoji57] Makyajsız halinden pek bi fark yok. (Bu nedenle makyajli kasaya imrenmedim doğrusu) Teknolojisi biraz daha ön planda tutulmuş. 2 sene de böyle gider 2021 de kasa değişir.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vites kolu kalkmaliydi ya da audi de oldugu gibi kucultulseydi keske.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: DOĞUSER;649644
yeni Süperb 3 buçuk

https://www.youtube.com/watch?v=MkH-HK_cd3w

L&K donanım araç klipteki, TR'ye getirmezler muhtemelen, keza Scout olanı da gelmez

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
360 derece çevre kamerası yine mi yok? :-/

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arka krom ve skoda yazısı müthiş olmuş.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
keşke yurtdışında olsak, 2.0 tsi scout 4x4 alabilsek....  Resmen içim gitti.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kedi ciğer misali olacak ama, araçlar araç olarak kalmalı, amaç olursa hayat arada kaynar! Günde 3-5 saat en bir kaç trilyonluk maserati bile olsa bir yerden sonra sıkıcı gelir. Gençlikte damarların içindeki kan devri daimi daha hızlı tabi, şahsi görüşüm.;)

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Piano bilek ler güzeldi ama .ne yapsan ciziliyodu.ahsap daha mantikli gibi premium his veriyor .

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi