škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavi vRS

c@n77 · 102 · 22045

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Satılmıyor değil,yüce auto her ay 10-12 tane getirse bu arabadan bizlere yeter en azından ileriye dönük rs alırız :D

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aslinda 2015 modelden ziyade elde 2013-2014 varsa daha bi fiyat avantajı olur diye düşünüyorum. Şöyle15-20 binlik bi fark olur mu ki acaba 2015 modelle arasinda.. ? Tabii varsa :)

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Avek' te kırmızı sunroof'lu var arkadaşlar. 120' ye bırakıyorlar, sanırım az daha pazarlık payı var. 2.0 TDI. Renk güzeldi, alet müthiş yakışıklı. Bu fiyata sanırım başka 2 lt. araç bulunmaz.

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Avek? Istanbul degil mi?
Modeli neydi? 2015 ise ve daha da pazarlik payi varsa çok iyi valla.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 model o fiyata verirlerse kendime bir tane daha alayım bu sefer dizel olsun diye :D

2014 hocam onlar 2015 sipariş ile getiriyorlar

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Az bi indirim derken, olabilecek en dip rakam ne olur acaba?  110 olur mu ki ?

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arada, TR'de hala 2014 satilmamis VRS'lerin olduğunu, bircok bayinin soylediginin aksine 2014 modellerin de bulunabileceğini öğrenmiş olduk :)

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Nisan ayında 3 tane vRS satılmış.Önceki kasalara göre satışlar çok iyi.

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bayilerdeki en güncel VRS stoğunu bi değerlendirsek...  :)
Mesela Ankarada 1 tane siyah var 2015.
İstanbul Avek'te 2014 kırmızı var dendi..
Samsunda beyaz olduğunu biliyoruz(satılmadıysa)...

Şundan diyorum. "xxx" isimli bayiye, fiyatı illa ki uygundur düşüncesiyle 2014 model satılmamış VRS var mı diye sorduğumuzda resmen yok diye cevap verilip geçiştiriliyoruz. Bizzat yaşadım. Ama bi vakit sonra da sağdan soldan şu ya da bu bayide var olduğunu öğreniyoruz. 2014 hem de !!!
Malum VRS kolay satılan bir araç değil. Hem fiyatı itibariyle, hem de insanımızın kalite algısı sebebiyle. Bunlar birleşince uygun fiyata alabilme adına bizim gibi meraklılarının eli güçleniyor.

Şu veya bu sebeple, herhangi bir yetkili servise gidip de (ziyaret olur, bakım olur, vb. vb. ) VRS'ler ile karşılaşan olduysa burada paylaşırsa sevinirim; hepimiz için faydalı olur.   :)

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yok... O araç alınmaz. 115'e bayiden alınabiliyor zaten aynısı 2014 olarak... :)  Hem de çingene pazarlığı yapmadan. :)

Evet, yok mu başka gören duyan??  :)

Çevrimdışı futureband

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar, Ankara And otomotiv'den gecenlerde fiyat almistim. Siyah bir RS var orada. 2014 ve 124 bin dediler. Tabii pazarliksiz fiyat olarak.

Sn. Kalipso, 115 bin fiyatini 2014 icin hangi bayiden almistiniz?

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sevgili futureband, o fiyatı İstanbul'da çalışan bir arkadaştan almıştım. Skoda'da da satışta. Bayiyi sormadım, VRS'leri araştırırken denk gelmiştim kendisine.
115'e bitebileceğini söylemişti kendisi.
Bu arada, AND ototdaki araç için bana 2015 demişlerdi ama. Yanlış olmasın..??
Bu arada, sizin aldığınız başka duyumlar var mı? Her türlü renk olabilir... :)

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arada, AND Oto'daki için "pazarlık"tan ziyade son oluru hakkında konuştunuz mu? Ben, aracın hemen yanı başındaki fiyat etiketindeki 150 küsürlü rakamı görünce sormak iste(ye)medim açıkçası...  :)

Haftasonu Otoshow için İstanbul'a gideceğim bi aksilik olmaz ise. Uğrayacağım 1-2 Skoda bayisi var. Ciddi ciddi son olurlarını öğreneceğim bazı araçların  :)

Çevrimdışı futureband

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
And Otomotiv'den satis muduru Kemal Bey'le gorusmustuk telefonda. Yanilmiyorsam 2014 model olmasi lazim. Suanda Turkiye'de ithal edilmis cok az 2015 model vRS var. Hemen hepsi de Istanbul AutoShow 2015'de sergilenmek icin getirilmis cok dolu araclar. Ben bir tanesi icin teklif istemistim, 146 bin TL civari fiyat teklifi gonderdiler. :)