škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavi vRS

c@n77 · 102 · 22354

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: futureband;514928
Aracin uzerinde Pirelli PZero var sanirim, cok net bakamadim modeline.

Iyi temennileriniz icin cok tesekkur ederim. Ben de Allah'tan isteyen arkadaslara nasip etmesini diliyorum.

Sessiz bir lastik diyemeyiz, ancak bu seviyedeki lastiklerin çoğu üç aşağı beş yukarı aynı. Good Year daha sessizdir mesela ancak ekstra maliyete değer mi tartışılır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun, fotoğrafları ben de merak ediyorum. kazasız belasız keyifli sürüşler.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kaça bitti acaba araç :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;514929
Sessiz bir lastik diyemeyiz, ancak bu seviyedeki lastiklerin çoğu üç aşağı beş yukarı aynı. Good Year daha sessizdir mesela ancak ekstra maliyete değer mi tartışılır.
Ender pzero deneyimin ya da test verilerine bakmış mıydın? Ben hep 1 yılda sertleşir diye gözardı ettim pirelli yi..

Çevrimdışı futureband

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;514934
Hayırlı olsun kaça bitti acaba araç :)

Tesekkurler. Pazarlikla 115 bin TL'ye geldi arac. Baslangic fiyatimiz 120 bin TL seviyelerindeydi.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: futureband;514937
Tesekkurler. Pazarlikla 115 bin TL'ye geldi arac. Baslangic fiyatimiz 120 bin TL seviyelerindeydi.

Maşallah güzel fiyat almışsınız. Passat confort 1.6 parasına vrs sahibi olmak gayet mantıklı[emoji2]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;514936
Ender pzero deneyimin ya da test verilerine bakmış mıydın? Ben hep 1 yılda sertleşir diye gözardı ettim pirelli yi..

Kendi deneyimim olmadı  Akif; etiket değerine baktım; 72 desibel diyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Sevindim sizin adınıza. Ben de niyetlenmistim ama size kismetmis.
Samsun'daki beyaz VRS ile sizin araç sayesinde bu araçları 110-115 bandında alabileceğimiz gerçeği artık herkes tarafından biliniyor.  :) Hem de full olanlarini... 19" jantla, cam tavanlı ve dizel hem de

Bu durumu da artık "imkansız" olarak niteleyebilecek bayii kalmamistir sanırım. :)  Tabii, takip ediyorlarsa bu ve bunun gibi belli basli forumlari.
Resimleri görmek isteriz. Allah kaza bela vermesin. Tecrubelerinizi de bekliyoruz... :)

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Atı alan Üsküdar'ı geçti galiba  :)
Yorum da yok yeni, foto da... :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Azıcık hevesini alsın,  hepsi olur.  Ben alsam kesin bir ay internete girmezdim:D

Çevrimdışı medipol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bayılıyorum rs lere. Elegance almadan önce çok gidip geldim ancak ikinci el durumu aklıma gelince  eleganceda karar kıldım. Alan arkadaşlara hayırlı olsun gerçekten mükemmel bir araç

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynen... :)
Alan ortadan kayboluyor.
Bana da maksimum 110-115 arası cam tavanlı ve dizel RS lazim... Duyum alanlara ve ilgililere duyurulur  :)

Çevrimdışı futureband

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam Arkadaslar, ortadan kaybolmus vs. degilim, araci aldiktan sonra Ziebart'a gidip, boya koruma, seffaf termal seramik film ve kaput-on camurluk koruma seffaf folyo kaplama yaptirdim.
Sonrasinda cok kullanma sansim olmadi, cesitli saglik problemleri nedeniyle. Neyse, musait bir zamanda foto vs. gelecek, sozum soz :) Gorusmek uzere...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: futureband;517562
Selam Arkadaslar, ortadan kaybolmus vs. degilim, araci aldiktan sonra Ziebart'a gidip, boya koruma, seffaf termal seramik film ve kaput-on camurluk koruma seffaf folyo kaplama yaptirdim.
Sonrasinda cok kullanma sansim olmadi, cesitli saglik problemleri nedeniyle. Neyse, musait bir zamanda foto vs. gelecek, sozum soz :) Gorusmek uzere...
Geçmiş olsun.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!