škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni fiyat listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;603744
Arkadaşlar 2017 model Fabia fiyatları;

http://www.skoda.com.tr/SiteCollectionDocuments/4-Ocak%20-2017-Tavsiye-Edilen-MY-2017-Anahtar-Teslim-Fiyat-Listesi.pdf

But fiyatlar gerçek mi ?Arabamı alalı ortalama 5ay olacak bu ne artış...:confused: Çok şaşırdım..

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14014]ARP55[/MENTION] Maalesef gerçek 2017 model yılı olan araçlar için bu fiyatlar geçerli.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia için ₺ 3,100 artış pek kabul edilebilir değil. Renault gibi yılda 2-3 zam yaparsın tamam da, zaten kur artınca 1 gün sonra yansıtıyorsun.

Skoda çok öz güvenle gidiyor, ancak bu fiyatlara 2017 yılında zor araç satarlar.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
66900 gerçekten çok iddialı bir rakam..bu fiyatlarla sıfır araba almak dediğim gibi çok zor..

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skoda son zamanlarda satışta patlma yaptı diye şımardı bence günlük fiyatlar biçiyor  bugün alsam yarın arabayı teslim edince artarsa farkını almadan teslim etmem diyor aracı sorsan herkes kendince haklı tabi.

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yuhhh bu fiyatlar ne! daha aralık ayında style paketi 60.000 tlye aldım

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] ben eylülde manualini 49.300 e aldım Style Paket, o zaman Otomatiğini 55.700 e bırakıyorlardı:)

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;603932
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] ben eylülde manualini 49.300 e aldım Style Paket, o zaman Otomatiğini 55.700 e bırakıyorlardı:)

evet malesef öyleymiş demekki araştırmadan araç almamak gerekiyormuş bana zarara mal olacaksa da kötübir tecrübe oldu:)

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polo 1.0 75ps tredline 46.700, Fabia 1.0 75ps ambition 49.600
Polo 1.4 TDI BMT 90 PS DSG comfortline 73.700, Fabia 1,4 TDI DSG/90 PS style 78.400

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;603952
Polo 1.0 75ps tredline 46.700, Fabia 1.0 75ps ambition 49.600
Polo 1.4 TDI BMT 90 PS DSG comfortline 73.700, Fabia 1,4 TDI DSG/90 PS style 78.400

Biraz da elllerindeki Polo ları satabilmek için bunu kasıtlı yaptıklarını düşünüyorum..

Çevrimdışı AlvaroFabia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Pololar satılmıyor mu zaten? Su gibi gidiyor diye biliyorum.

Farzedelim öyle bir şeyler yapıyorlar. Sattıktan sonra Polo fiyatlarını mı yükseltecekler Fabia fiyatlarını mı indirecekler? Ben Fabia fiyatlarının dövizde çok büyük farklılık olmadığı sürece ineceğine inanmıyorum(kampanyasız hali için).

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Polo zaten kasa değiştirip fabia ile aynı platforma geçiş yapacak. Keza kuzenleri ibiza da.

Hal böyle olunca polo yeni kasa ve döviz zammını tek kalemde yapıp fiyatına yer bulur merak etmeyin.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AlvaroFabia;603965
Pololar satılmıyor mu zaten? Su gibi gidiyor diye biliyorum.

Farzedelim öyle bir şeyler yapıyorlar. Sattıktan sonra Polo fiyatlarını mı yükseltecekler Fabia fiyatlarını mı indirecekler? Ben Fabia fiyatlarının dövizde çok büyük farklılık olmadığı sürece ineceğine inanmıyorum(kampanyasız hali için).

Polo elbette ki satılıyor ama kasa malum eskidi ve eski satış rakamlarında değil yeni kasa gelene kadar o yüzden böyle bi politika yürütüyorlar düşüncesindeyim..tabi bu benim fikrim..

Çevrimdışı josephanzel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2017 Model Rapid Spaceback Fiyat Listesi 05.01.2017

İlginç bir durum var aracım %50 ötv ye girmiş

1.2 TSI 90 PS Green Tec DSG Style Metalik renk aracım

72.900 + metalik renk : 1400 = 74.300

Anladığım kadarıyla sadece fabia değil skodanın birçok aracında fiyatlar abartı şişirilmiş
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2017, 17:27:13 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yine Sokmuşlar Fabia fiyatlarını. Manual 60.400tl Doğuş oto güncel listesin yuh arkadaş ya.