škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ve i30 rekabetçi fiyatlarla giriş yaptı...

turker · 96 · 26598

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;337943
Ba ba ba! Yalana ba! Reyna' nın yolunu bile bilmem ben la!

Onu bunu bırak da şu Seçkin' in tabelasında fırın boya yazıyo. Kaça boyarlar bizim takayı nan? Geçiyor mu nazın onnara? Bir de ön tamponu tamir etmeleri lazım. Annesi para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye giren birisi ön tamponun sol kımını aşağı almış.:D

Türkerim çok özür dilerim ya! Bok ettik i30 konusunu he! Özele gel lam!:rm:

:++::++::++::++::++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;337943
Ba ba ba! Yalana ba! Reyna' nın yolunu bile bilmem ben la!

Onu bunu bırak da şu Seçkin' in tabelasında fırın boya yazıyo. Kaça boyarlar bizim takayı nan? Geçiyor mu nazın onnara? Bir de ön tamponu tamir etmeleri lazım. Annesi para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye giren birisi ön tamponun sol kımını aşağı almış.:D

Türkerim çok özür dilerim ya! Bok ettik i30 konusunu he! Özele gel lam!:rm:

Geç olsun güç olmasın demişler demi ama :rm::rm::rm: napim lan çok yoğunum aylardır :( ama sana cevap yetiştirmeden durur muyum ben ciğerparem :rm::rm::rm:
Geçiyor nazım onlara, geçmez mi, Erhan işim görülüp kurtulayım diye artık bedava yapacak bana nerdeyse :rm::rm::rm: Yalnız sana boya lazımsa ben seni başka yere götürem bir önce, tampon tıraş oldu bil onu :rm:
Şu işlerden bir kurtalayım biraz görüşürük seninle, öyle bir ayarlarız ki hem görüşürük hem gider boya için görüşürük, lakin cihaz yanında olursa da iyi olur, görürseler daha net olur herşey, ajitasyonun dibine vururum ben :rm: bedavaya bile getürebülürüz :rm:
Kırmızılı yeri ben anlamadım abi, nasıl oluyor şimdi o, biraz daha açar mısın :rm::rm::rm:
Gelmem olm özele mözele bana ne :bnn::bnn: Türker konu zenginleşiyor demi ama :rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;342141
...Türker konu zenginleşiyor demi ama :rm:
Sonra da Türker' e niye yazmıyon foruma" diye sitem ediyoz ya!:rm:

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen cumartesi test ettim.
genel itibariyle benden 10 üzerinden 6 aldı.
otomatik şanzımanlı araç ile yaklaşık 8-10 km sürüş yaptık bir arkadaşımla birlikte.
direksiyonun 3 farklı sertlik modu var.   -comfort  (çok yumuşak  üflesen dönecek) -sport (bizim reno 9 direksiyonu gibi ) normal (normal hidrolikler gibi )

aracın 1.6 diesel motoru torkunu iyi hissettiriyo. ayrıca şanzuman vites geçişlerini gayet sarsıntısız ve çok çabuk yapıyor.  öyle chevrolet cruise deki gibi 2 saniye sonra vites geçirmiyor.  

iç hacmi 4 kiişiye yeterde artar . 4 camı full down ve up.  blue larda sadece arkalarda iniş vardı .

cam tavanlı olan versiyonlarda tavan döşemesi çok kötü kafanız eliniz deyince sanki tavan döşemesi sarkmış bir araba hissiyatı uyaNdırıyo.

yakıt tüketimi 5 lt dediler.
aracın göstergeleri muhteşem yüksek çözünürklüklü renkli ekran var .  iyi bir info displeyi sağlıyor. standart radyo -cd çalar ve 4 hop + 4 tweter destekli odyo sistemi kulakları doyuruyor.

geri vitese taktığınızda bagajdaki logo açılıp içinden kamera çıkıyor. ardından dikiz aynasında görüntüyü alıyorsunuz.

koltukları özel spor koltuklar gibi. dikişli görünüm var virajlarda özellikle bel çevresinden sarıp tutuyor yolcuyu.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normal Kullanımda İstanbulda Bu Araç 6.5,7 Litre Civarlarında Seyreder (Otomatik)
Ben 3.2 Ye Kadar Düşürmüştüm Ama Otobanda. Biraz Uzun Süreli Bir Test Oldu Hem Otoban Hem Şehir İçi Testini Yapabildim.

Torku Herkesin Bahsettigi Gibi Yaymışlar Benzinli Gibi Kesilmeden Hızlanabiliyor. Vites Geçişleri Hızlı Ve Ses Sarsıntı Takırtı Tukurtu Yok. Ses İzolasyonu Muhteşem. Süspansiynların Darbe Emişi Çok İyi. Tek Sorun Hankook Lastikler.. Yuvarlanma Sesi Yapıyor.