škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ve i30 rekabetçi fiyatlarla giriş yaptı...

turker · 96 · 26816

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Favocan...

Ben de alacağım gibi görünüyor. Askerliğin ilk taksiti verince büyük ihtimal Favo görünüyor bana da :D :D :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;335872
Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca.

Favorit candır.:huh:

:kiki: Ersin' e aldıracam bir Favorit bu gidişle he!:kiki::rm:

Abi Şu Yaz Gelsin Alacam Şöyle 5-6 Milyara Bir Araç :D Marutti Vardı Aklımda Ama Favoritide Listeye Ekledim :knp:. Zaten Karbüratörlü Tam Benim İstedigim Şey :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;335883
Abi Şu Yaz Gelsin Alacam Şöyle 5-6 Milyara Bir Araç :D Marutti Vardı Aklımda Ama Favoritide Listeye Ekledim :knp:. Zaten Karbüratörlü Tam Benim İstedigim Şey :D
"Karbüratörünü bırkalarım" diye düşünüyorsan Favorit' e hiç bulaşma. Jikle kelebeği açıklığını ayara getirmem için 3 senem+3 set triger zincirim+ dünya kadar gereksiz benzinim gitti.:wnk:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araba çok guzel :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;336097

Bu Testte Focusla Berabere Kalarak 2 Si 1.Olmuşlrdı:) İ30 1.6  Motorla Girdi  Focus 2.0 Opel 1.7 Hondaa 2.2 . Hepside Dİzel Motor.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Ön ızgaralar açık renklerde.. özellikle beyaz renkte iğrenç olmuş bu 1
2010 dizel i30'u olan arkadaşım var.. Bu araba çıkınca Golf ile kıyaslayanlara şaşıyorum.. 2010 i30 2004 Golf FSI ile ne malzeme ne de konfor olarak yarışamaz bu 2

Hyundai kağıt üzerindeki yakıt ortalaması onusunda hep sınıfta kalmıştır.. yine aynı şey olabilir bu 3

Bordo renk olan hoşuma gitti bu da 4

Bir de yine yapılan olumlu yorumlarla 2003 Astra'sını satıp 2009 Ceed alan arkadaşım.. virajlarda Astra'yı aratıyor.. dedi.. zaten sevmediğim kore arabalarından iyice soğudum..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;336006
Bu araba çok guzel :ok:
Favorit güzeldir yahu!:rm:

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hyundai İ30 güzel araçtır,

Bu kasası ile de başarılı iş çıkarmış gibi görünüyorlar.

Bu sınıfta araç almayı düşünenler mutlaka bu aracı inceleyerek kararlarını öyle vermeli.

Hyundaiyi markasıyla değil, araçlarıyla değerlendirin, marka olarak değerlendirirseniz yanılgıya düşebilirsiniz.

Hyundainin düşük gelirli halka hitap eden araçları olduğu gibi elit kesime de hitap eden araçları da mevcut, bu konuyu atlamamak gerekir.

Hyundai de sanırım artık satış stratejisini değiştirdi, en çok satan marka olmak gibi bir hedefleri yok, bunun markaya zarar verdiğini gördüler,

Bu stratejiyi değiştirdiler, çok fazla araç satmak yerine biz kaliteli markayız, istersek en iyi araçları üretiriz ve üretiyoruz da mesajını vermeye çalışıyorlar.

Bu konuda başarılı olurlar mı bilmiyorum, ancak marka açısından yapılması ve izlenmesi gereken politikada bu olmalı.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;335891
"Karbüratörünü bırkalarım" diye düşünüyorsan Favorit' e hiç bulaşma. Jikle kelebeği açıklığını ayara getirmem için 3 senem+3 set triger zincirim+ dünya kadar gereksiz benzinim gitti.:wnk:

Getirmedin ki bakalım bi :hoh::hih::hoh::hih: anca gezdin dolaştın piyasa yaptın :hoh::hih::hoh::hih:
Favorit candır valli :D 12 sene tık demeden çalıştı altımda abicim var mı ötesi :D laf söyleyeni yaşama küstürürüm :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;337384
Getirmedin ki bakalım bi :hoh::hih::hoh::hih: anca gezdin dolaştın piyasa yaptın :hoh::hih::hoh::hih:...
Vakit ve mekân bildirdin de mi gelmedim ki?:huh:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;337453
Baki Abi Yazın Bende Alırsam Piyasa Yaparız :D

Yaparuk :D

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;337546
Vakit ve mekân bildirdin de mi gelmedim ki?:huh:

La la la, bak ne diyiğğğ hala :D sahife sahife yazmıştık lam unuttun mu :D kaç sene sürdü hatta :D vakitlerden birgün caarmıştım la ya seni, reyna'da olcam dedin gelmedindidi :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;337637
...La la la, bak ne diyiğğğ hala :D sahife sahife yazmıştık lam unuttun mu :D kaç sene sürdü hatta :D vakitlerden birgün caarmıştım la ya seni, reyna'da olcam dedin gelmedindidi :D
Ba ba ba! Yalana ba! Reyna' nın yolunu bile bilmem ben la!

Onu bunu bırak da şu Seçkin' in tabelasında fırın boya yazıyo. Kaça boyarlar bizim takayı nan? Geçiyor mu nazın onnara? Bir de ön tamponu tamir etmeleri lazım. Annesi para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye giren birisi ön tamponun sol kımını aşağı almış.:D

Türkerim çok özür dilerim ya! Bok ettik i30 konusunu he! Özele gel lam!:rm: