škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III gizli özelliklerini açma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, fabia III'de aracın gizli özelliklerini açma var mı? yada gizli özellikleri var mı?
Eniştede 2014 caddy var, dün açtırmış 40 tl ye. Kadran selamlama, açık kalan camı yağmur yağınca otomatik kapama, elektronik diferansiyel kilidini aktif etme, sis farlarını dönüşe duyarlı yapma, sadece sis lambasını yakabilme, konfor sinyallerini 4'e çıkarma gibi bi sürü özellik saydı bana, fabia III de mümkün mü?

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En çok istediğim özellikler; sağ aynanın geri vitese takınca aşağı bakması ve uzaktan kumandadan camları açıp kapatabilmek

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araştırmak lazım bende en çok camları kumanda ile kapatmayı istiyorum.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Abi araç daha çok yeni VAG kodları daha henüz çıkmamıştır.İstanbulda ender yapıyor bu işi.

Daha uzun bir süre gizlik özellik işini öğrenemeyebiliriz.VAG bağlama yerini gördüm elimi attım buldum bile aynı soket octavia ile aynı yerde ama vag kodu sürümü var tabii cihazda ona göre farklılık gösteriyor.Bir ara yolum düşerse maltepedeki ender elektronik e sorarım yada numarası ile irtibata geçerim.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen o da maltepe-ender de yaptırmış ama sormak lazım fabia III için var mı?, süper olurdu

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;521473
Aynen o da maltepe-ender de yaptırmış ama sormak lazım fabia III için var mı?, süper olurdu

Ender şu an yeni pololar için kodlama yapıyor.Zaten yeni polo ile bizim Fabia 3 lerin tabanı aynı telefonla arayıp sorayım yarın bir abi zannetmiyorum yapmayacağım diyeceğini kendisini iyi tanırım.:D:D

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ha birde kontağı kapatınca belli süre camların enerjisi kesilmese iyi olurdu, illa araç çalışması gerekiyor

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam fabia 3 olarak bakmayalım mevzuya, ender yakın ise randevu alıp gidin, yeni poloda. Kadran selamlama ve korna ikazlı alarm açılıyor. Diğerleri için farklı bi kablo ile bakılması gerekiyor o da daha tr de yok.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;521485
Hocam fabia 3 olarak bakmayalım mevzuya, ender yakın ise randevu alıp gidin, yeni poloda. Kadran selamlama ve korna ikazlı alarm açılıyor. Diğerleri için farklı bi kablo ile bakılması gerekiyor o da daha tr de yok.

Farklı kablo derken, zannetmiyorum sistemi farklı olsun fabia III ün, kılıfına uydururlar bence

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;521486
Farklı kablo derken, zannetmiyorum sistemi farklı olsun fabia III ün, kılıfına uydururlar bence

Sistem aynı zaten sistemde bi farklılık yok; sadece kablo güncellemesi gelmiş, yeni pololarda

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;521486

Abi kablodan kasıt şu.Her cihazın laptopa bağlandığı zaman farklı bir vag sürümü var.

Atıyorum babamın octavia 12.0.1 di fabia da 12.0.5 tir gibi düşün.12.0.1 vag kabloyu bağladığımız zaman aracı vag sistemi üzerinde göremeyiz.

Dediğim gibi yeni pololar fabia 3 ün taban sistemi aynı kendim bilgisayar yazılım mühendisiyim bu işin içindeyim bir nebze çünkü :)

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;521495
Abi kablodan kasıt şu.Her cihazın laptopa bağlandığı zaman farklı bir vag sürümü var.

Atıyorum babamın octavia 12.0.1 di fabia da 12.0.5 tir gibi düşün.12.0.1 vag kabloyu bağladığımız zaman aracı vag sistemi üzerinde göremeyiz.

Dediğim gibi yeni pololar fabia 3 ün taban sistemi aynı kendim bilgisayar yazılım mühendisiyim bu işin içindeyim bir nebze çünkü :)

Kablolarda böyle bir özelliğin olduğunu bilmiyordum, yazılım mühendisi isen zaten bişey demeye gerek yok, o zaman poloyu mu beklicez,

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;521498
Kablolarda böyle bir özelliğin olduğunu bilmiyordum, yazılım mühendisi isen zaten bişey demeye gerek yok, o zaman poloyu mu beklicez,

Abi ender şu an polonun kini yapıyor muhtemelen fabia içinde sorsam olur der yarın öğrenmeye çalışırım arayıp.Çünkü vag cihazları seri kodlu her aracınki ki farklı güncellenmiş yazılım ile çalışıyor.

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu konuyu güncel tutalım bende dört gözle bekliyorum illaki bizim araçlara görede bişeyler vardır hatta ender yapıyorsa bu hafta sonu gidip yaptıralım