škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yolda skoda görenler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
selektoru radar icin mi yapti yoksa birini selamlama icin mi o da var..
kimisi de radar icin yapiyor...

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mesela ben Amasya nın bir ilçesinde oturuyorum. İş yerimde başka bir ilçede. Gergin giderken ve gelirken çok fazla Skoda görüyorum. Superb den favoritine kadar. Bulunduğum ilçede de çok fazla var ama buraya üye mi bilmiyorum.

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim şahsen foruma hergün 3-4 kereden az girmisligim yoktur, çok da keyif alıyorum ve faydalanıyorum. Stikir elimde olsa arabama yapistirmaktan ve taşımaktan gurur duyarim. Yolda da forum uyeleriyle karsilasirsam sevinir ve selam veririm (daha olmadi ama neyse).
Forumumu da Skoda'mı da seviyorum velhasılı kelam...

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sellektör bence yanlış olur . Heleki istanbul gibi bir şehir'de kavga meselesi bile yaratır . Sticker yaptırılıp özel ve sabit bir konu açılıp isteyen üyelere ücretsiz gönderilebilir . Bu konu ayrı ayrı her modele ayit bölümde sabit başlık ile tanıtılır . Sticker'lı araçlar yetkili servislerde ayrıcalıklıdır her zaman .

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtecman;555429
Sellektör bence yanlış olur . Heleki istanbul gibi bir şehir'de kavga meselesi bile yaratır . Sticker yaptırılıp özel ve sabit bir konu açılıp isteyen üyelere ücretsiz gönderilebilir . Bu konu ayrı ayrı her modele ayit bölümde sabit başlık ile tanıtılır . Sticker'lı araçlar yetkili servislerde ayrıcalıklıdır her zaman .

Daha önceki mesajlarda da yazdım; sticker konusunda açıkçası yapılmayacak işler yapıldı burada. Önce tasarımlar toplandı, sonra tasarımlar için bir anket düzenlendi; peki bu ankete kaç kişi oy verdi? Koca sitede sadece 49 kişi oy kullandı. Üyeler 2 farklı stickerın basılmasını istedi, kimseyi kırmadık, en çok oy alan 2 stickerı da bastırdık. Sadece 50 tane bastırdık hem de. Bu stickerlerı dağıtmak aylar sürdü ve kimseden sticker ücreti talep edilmedi; cepten ödendi yani. Yani bazı şeyler yapıldı zaten; üyeler forumla kendini özdeşleştirmediği sürece yapacağınız bir şey yok. Ayrıca aracımda sticer var diye de hiçbir sitede ayrıcalıklı muamele görmedim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;555435
Daha önceki mesajlarda da yazdım; sticker konusunda açıkçası yapılmayacak işler yapıldı burada. Önce tasarımlar toplandı, sonra tasarımlar için bir anket düzenlendi; peki bu ankete kaç kişi oy verdi? Koca sitede sadece 49 kişi oy kullandı. Üyeler 2 farklı stickerın basılmasını istedi, kimseyi kırmadık, en çok oy alan 2 stickerı da bastırdık. Sadece 50 tane bastırdık hem de. Bu stickerlerı dağıtmak aylar sürdü ve kimseden sticker ücreti talep edilmedi; cepten ödendi yani. Yani bazı şeyler yapıldı zaten; üyeler forumla kendini özdeşleştirmediği sürece yapacağınız bir şey yok. Ayrıca aracımda sticer var diye de hiçbir sitede ayrıcalıklı muamele görmedim.

+1 Sticker Ender Abinin dediği gibi ayrıcalık değildir. sticker o foruma üye olduğumuzu gösterir ve forumun üye ağını artırır...
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2016, 11:39:34 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;555435

Doğru söylüyor olabilirsin , ancak ben daha yeni üye oldum bu topluluğa . Benim önerim aslında iyi düşünülürse çoğu forumlarda yapılan bir sistem . Ayrıcalık konusuna gelecek olursak eğer , sitelerde değilde yetkili servislerden bahsediyorum . Bakıma gittiğin'de  camda forum logosu olursa o araca bakım yapacak kişiler daha özen gösterirler , bir sıkıntı çıkarsa forumda afişe eder diye ... Tekrar söylüyorum , önceki mevzuları ben bilemem , sadece öneri'de bulundum ...

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;555436
+1 Sticker Ender Abinin dediği gibi ayrıcalık değildir. sticker o foruma üye olduğumuzu gösterir ve forumun üye ağını artırır...

Aslında dediğin ayrıcalık kelimesinin özeti :)
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2016, 12:21:36 Gönderen: vtecman »

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
uzun yolda zaman zaman korna veya benzeri şekillerde selamlaştığım skoda sahibi insanlar olabiliyor, hatta son bartın'a gidişimde 60 yaşlarında bir amca selam verdi, otobanda yeniçağaya kadar bi 50 km kadar bir o geçti bi ben geçtim en son sıkıldım bastım gittim gerçi :D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtecman;555441
Doğru söylüyor olabilirsin , ancak ben daha yeni üye oldum bu topluluğa . Benim önerim aslında iyi düşünülürse çoğu forumlarda yapılan bir sistem . Ayrıcalık konusuna gelecek olursak eğer , sitelerde değilde yetkili servislerden bahsediyorum . Bakıma gittiğin'de camda forum logosu olursa o araca bakım yapacak kişiler daha özen gösterirler , bir sıkıntı çıkarsa forumda afişe eder diye ... Tekrar söylüyorum , önceki mevzuları ben bilemem , sadece öneri'de bulundum ...

Hocam konuyu niye uzatıyorsunuz? Tamam iyi niyetlisiniz anlıyorum da gerek yok uzatmaya. Sizin dediğiniz şeyleri biz geçen sene yaptık zaten, süreci ve sonucu da yazdım. Bizim zaten yaptığımız bir şeyi tekrar tekrar ve hala yapmamızı salık veriyorsunuz. Halbuki ben gayet net ve anlaşılır yazdım. Öyle konu açmakla, sticker bastırmakla, ücretsiz dağıtmakla olmuyor bu işler. Önce forum üyeleri forumuna sahip çıkacak. Neden her şey yönetimden bekleniyor? Ben yine ücretini karşılayıp sticker bastırıp dağıtırım hiç sorun değil, bundan feyz alırım; ama aşağıda yazacağım sebeplerle soğudum.

Buyrun sticker tasarımları hala mevcut sitede, reklamcıya verip bastırabilirsiniz; böyle yapan arkadaşlarımız da oldu. Bunu niye yazmıyorsunuz da gelip yönetim şöyle yapsın böyle yapsın diye buyuruyorsunuz?

İnanıp inanmamak size kalmış, daha geçen hafta tekrar sticker bastırmayı düşündüm ve bu düşüncemi de forumdan bazı arkadaşlarla paylaştım. Bu basımın maliyetini de yine kendim üstlenecektim; ancak ilk basımın olumsuz tecrübesi beni bu işten biraz soğuttu. Gerçekten sticker isteyen üyeler zaten gidip kendileri buradaki formata göre bastırıyor. En basitinden daha dün akşam "brkdmr38" rumuzlu Burak arkadaşımızla görüştük bu konuda, kendisi bastıracak misal.

Ayrıcalık konusunda servisi kast etmiştim aslında, yazarken yanlış yazmışım. Tekrar belirteyim hiçbir serviste ayrıcalıklı muamele görmedim şahsen stickerdan dolayı. Ha forum sponsoru Yüncüler'e gidip üye olduğunuzu söylerseniz işte o zaman özel ilgi ve fiyat avantajı görürsünüz.

Önceki mevzuları bilmiyorsanız keşke foruma bir göz atsaydınız da bunları hiç konuşmak zorunda kalmasaydık... Hem "anket" alt forumunda, hem de bulunmasının en olası olduğu "istek ve öneriler" alt forumlarında konular mevcut zaten...

Aşağıda verdiğim linkteki 2. ve 4. stickerlar forumun resmi stickerlarıdır:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=28945

Aşağıda verdiğim linkte basılı hali mevcuttur:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29823

Dediğim gibi bunlar üzerinden bastırabilirsiniz...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu konuda bu kadar hassas olacağını bilmiyordum ,  Neyse ben uzatmamış olayım ... kusura bakma .
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2016, 13:03:31 Gönderen: vtecman »