škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3 aylık arabama değişim talep etmem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mmttrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;623816
Bence mahkemeye gitseniz bile araç değişimi kararı çıkmayabilir. Yüce Auto da mağduriyetinizi giderme niyetinde. Bagajı boyatmayın, kabul ederlerse alacağınız ücreti arttırın ya da 2 değil 3 bakım hediye etsinler. Bence teklifleri makul.[/QUOTE

Yüce oto bu konuda çok duyarlı,asal oto ile hemen irtibata geçmişler,ancak yüce otonun size önerdiği teklif bu diye, asal otonun bana sunduğu tekliften haberleri yok. Asal oto Skoda nın ismiyle mümkün olan pazarlığın baştan önünü almak için Skoda ismini kullandı gibime geldi. Şimdi yüce otoyu aradım diğer teklifleri kabul etmekle birlikte 1000 tl nin sadece yakıt param olduğunu tutarı biraz daha arttırmanın mümkün olup olmadığını söyledim, tekrar değerlendirileceği bilgisini verdiler.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mmttrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sundukları teklifi birkaç değişiklikle kabul ettim,aracımı birkaç ustaya gösterdim ve darbe değişen olmadığı sadece montajda yanlışlık olduğu ortak görüş oldu. Bunun üzerine yeni bir teklif sundum ve kabul ettiler şimdi servisten haber bekliyorum. Çamurluk problemine müdahale ettirmemeye karar verdim.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teklifin son hali nedir ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mmttrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;624560
Teklifin son hali nedir ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2000 tl+ 2servis +seramik kaplama, böyle kabul ettim filan diyorum ya haşa aramadılar servisten, direksiyon siparişini bekliyoruz diyorlardı -umarım bi aksilik olmaz.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mmttrk;624617
2000 tl+ 2servis +seramik kaplama, böyle kabul ettim filan diyorum ya haşa aramadılar servisten, direksiyon siparişini bekliyoruz diyorlardı -umarım bi aksilik olmaz.

Yapılacak tamiratlar kullanımda yada satışta sorun çıkaracak şeyler değildir muhtemelen. Bu şekilde çözersiniz umarım. Yeniden sıfır araç almak kısmet olursa eksper götürücem yanımda.

Çevrimdışı mmttrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;624634
Yapılacak tamiratlar kullanımda yada satışta sorun çıkaracak şeyler değildir muhtemelen. Bu şekilde çözersiniz umarım. Yeniden sıfır araç almak kısmet olursa eksper götürücem yanımda.

En azından yanınızda anın büyüsüne kapılmamış dikkatli bi arkadaşınızla gitmekte fayda var:) herhangi bir tamirat yaptırmayacağım sadece çamurluk ile ilgili montaj kusuruna dair bir belge almaya çalışacağım