škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Otomatik kapı kilitleme ve geri viteste ayna indirme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı karekok

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tekrar merhaba

Yeti ambition modelinde belli bir hızdan sonra kapıları nasıl otomatik kilitleyebilirim maxi dot ekranında birşeyleri işaretledim fakat olmadı

Diğer sorum ise kitapçıkta geri vitese takınca sürücü aynasının aşağı inebileceği yazıyor bu ambition modelinde var mı

Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Geri viteste aynanın inmesi elektrik ayarlı hafızalı koltuklar varsa mevcut sadece

Çevrimdışı karekok

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynadan vazgeçtim de bari kapılar kitlenseydi. Manuel yapacağız artık. Cevaplar için teşekkürler

Çevrimdışı odilsiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akselektronik.com
Abition modelinde kapi kilitleme var. Ve kilit acma ozelligi var. Her ikiside calisiyor.. su an hangi menu oldugunu hatirlamiyorum. Yarin bakar yazarim..

Çevrimdışı karekok

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: odilsiz;423124
Abition modelinde kapi kilitleme var. Ve kilit acma ozelligi var. Her ikiside calisiyor.. su an hangi menu oldugunu hatirlamiyorum. Yarin bakar yazarim..
Bugün tekrar test ettim. Otomatik kapı kilitleme çalışıyor biraz sessiz olduğu için fark edememişim ilginize teşekkürler

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karekok;423167
Bugün tekrar test ettim. Otomatik kapı kilitleme çalışıyor biraz sessiz olduğu için fark edememişim ilginize teşekkürler

Selam! Bu konuyu açman iyi olmuş "karekök". Bende elegance yeti var. Arkadaşımın yardımıyla denedim ve otomatik kilitlemenin çalışmadığını gördüm. Kimi forumdaşlar da bu özelliğin serviste vag-com'la devreye sokulduğunu söylüyorlar. Anlayamadım gitti.. Kullanma kılavuzu desen Allah'lık zaten. Servise gidip öğrenmek lazım.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapı kilitleme özelliği tum versiyonlarda olması lazım benim elegance aldığından beri aktif o yüzden hic kurcalamadim ama önceki aracında içerideki kilit düğmesine basılı tutdugumda devreye girip çıkıyordu maxi dot ayarlarinda yoksa o sekildede olabilir

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otomatik kapı kilidi maxi dottan ayarlanıyor benim aktif idi ben iptal ettim .  Bugün  camları hafif açık bırakmıştım yağmur yağmaya başlayınca  camlar kendiliğinden kapandı