škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trafikde sorun yaşadığım bir psikopat...

alban · 49 · 11759

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu akşam iş çıkışı sakin sakin evime gidiyodum.E 5 Bahçelievler yayla sapağından dönüyordum ki arkamdan gelen audi a3 marka araç selektör yapmaya başladı,o esnada virajı dönüyorum ve çekileceğim bi yer yok neyse yola çıktım orta şeritten devam ediyorum,araç yanıma geldi sol tarafdan,tip tip bakmaya başladı bende yavaşladım ve camı açtım şöyle dedim arkadaşım sen kaşınıyosun galiba dedim ve yola devam ediyorum bu defa sağıma geldi ve dedi ki gel kaşı bakalım nasıl kaşıyacaksın dedi karşılık vermedim ama arkamdan geliyo bi yandan.sağ tarafda polis vardı oraya çektim ve aracın şöförünü (psikopat geçinen kişiyi) şikayet ettim.o sırada psiko şahıs arabadan inmiş bana doğru geliyodu,bana sürekli sen bi gelsene sen bi gelsene deyip durdu.polis de kavga etmeyin yolunuza devam edin dedi.bende araçdan hiç inmedim.psiko şahıs da demez mi ''bunlar direksiyon dayıları '' yok aşağı gel konuşalım falan dedi ama ben karşılık vermedim.sonradan bastım gittim.Yalnız sonradan içimde bir uhde mi desem pişmanlık mı desem yada gururuma yedirememezlik mi bilmiyorum,garip bi sıkıntı çöktü içime... sizce doğru mu yapmışım yoksa aşağı inip ne olacaksa olsun deyip hesaplaşmalımıydım..Bu arada ben fizik olarak biraz ufak tefek kalıyorum. 1.65 boy ve 64 kilodayım.beni görenler fiziğime dayanarak mı bu cesareti görüyolar yoksa yollar psikopat mı dolu ben anlamadım...Bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim...

Çevrimdışı emrahkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
en doğrusunu yapmışsın. kaçanın anası ağlamaz demiş büyüklerimiz. kavganın delikanlılığı olmaz. günümüzde insanlar delikanlıyım diye trafikte adam vuruyorlar. bir hiç uğruna canınızdan sağlığınızdan olmaya gerek yok. ayrıca dönüp gitmek korkaklık değil erdemdir. kaldı ki iş kavgaya gelse boy hacim önemli değildir bence. daha önce ne kadar dayak yediyseniz o kadar iyi dayak atarsınız :++: ama kesinlikle ve kesinlikle en doğrusunu yapmışsın. tebrik ederim. :kat: :clap:

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
:)
Alıntı yapılan: emrahkaan;231719
en doğrusunu yapmışsın. kaçanın anası ağlamaz demiş büyüklerimiz. kavganın delikanlılığı olmaz. günümüzde insanlar delikanlıyım diye trafikte adam vuruyorlar. bir hiç uğruna canınızdan sağlığınızdan olmaya gerek yok. ayrıca dönüp gitmek korkaklık değil erdemdir. kaldı ki iş kavgaya gelse boy hacim önemli değildir bence. daha önce ne kadar dayak yediyseniz o kadar iyi dayak atarsınız :++: ama kesinlikle ve kesinlikle en doğrusunu yapmışsın. tebrik ederim. :kat: :clap:

Evet haklısınız ben doğrusunu yapmışım.Yazdıklarınız içimi rahatlattı teşekkür ederim :ok::)

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
iyi yapmissiniz ama arada bir de cevap vermemek elde degil yoksa meydan bu ahrazlara kaliyor...motosiklet kullandigimdan bu konuda okadar tecrubeliyimki gozunden anliyorum adamin derdi ne:) ezik mi kisa mi hemen anlasiliyor derdi:)

efe_38

• Ziyaretçi
şimdi ben böyle olayları fazlaca yaşadım,yaşımdan dolayı altımda kendininkinden daha iyi araba olduğunu görenler beni sıkıştırmaya kalktılar hepsini pişman ettim :D çoğunuda hareket halindeyken şöförlük unsurunu kullanarak yaptığı artisliği burnundan getirdim :)

zaten bizim millette adettir bu çabuk parlar çabuk söner,geçen gün 2şeritli bölünmüş bir yoldan gidiyorum bir tane araçta geri geri yolun kenarındaki park yerine girecek,önce arkasını attı ben korna çaldımki geldiğimi farketsin diye sonra yaklaştım o girememiş birdaha manevra yapmak için benim gittiğim şeride çıktı ve kapattı bende o hızla duramayıp zar zor solumdaki aracın önüne kırdım az kalsın yandaki araçla çarpışacaktımki o sinirle 2kere kesik kesik kornaya bastım 'ne yapıyorsun' anlamında oda arkamdan sürekli kornaya balısı tutuyor ve dikizden baktığımda el kol kaldırmış falan direk çektim sağa arabayı stop etmeden açtığım gibi indim ona doğru yürümeye başladım tabi o sinirle 7sülalesini sayarak gidiyordumki bi baktım herif park etmekten vazgeçti bastığı gibi kaçtı :D

boyum 1.80 kilom 62.boyla kiloyla fizikle alakası yok bu işin alttan alırsan üste çıkarlar üste çıkarsan üste çıkarsan altta kalırlar ;)
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2011, 22:20:44 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En doğrusunu yapmışsınız. Hiç bulaşmaya değmez bu gibilerle. Aslında arabayla inatlaşıp ders vermeye bile değmezler. Bırakın gitsin ne hali varsa görsün.  Etrafta piskopat çok en ufak birşeyde silaha sarılan bir millet olduk pisipisine ölmek yerine görmemezden gelmek daha iyi.

Gearbox

• Ziyaretçi

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İyi yapmışsınız böylesi hayvanlarla hic ugrasmamak lazım trafik te cogu zaman bizde denk geliyoruz bu tiplere.

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burock;231754
En doğrusunu yapmışsınız. Hiç bulaşmaya değmez bu gibilerle. Aslında arabayla inatlaşıp ders vermeye bile değmezler. Bırakın gitsin ne hali varsa görsün. Etrafta piskopat çok en ufak birşeyde silaha sarılan bir millet olduk pisipisine ölmek yerine görmemezden gelmek daha iyi.

size katılıyorum,silah çekenler bıçak çekenler ne ararsanız var.Bu konuda bayaa bi tavsiye öğüt aldım özellikle büyüklerden :++:

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burock;231754
En doğrusunu yapmışsınız. Hiç bulaşmaya değmez bu gibilerle. Aslında arabayla inatlaşıp ders vermeye bile değmezler. Bırakın gitsin ne hali varsa görsün. Etrafta piskopat çok en ufak birşeyde silaha sarılan bir millet olduk pisipisine ölmek yerine görmemezden gelmek daha iyi.

Söylediklerinize katılıyorum :ok:
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2011, 22:57:56 Gönderen: alban »

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. kişilik meselesi tabi ama yaptığınız doğru olmuş.
trafikteki bu or.... ç... yüzünden 1 kere vuruldum. bir çok kez kodeste kaldım. bir sürü bela aldım başıma.
özellikle kız arkadaşım arabayı kullanırken yanında ben olmama rağmen sıkıştırmalara ve laf atmalara maruz kaldık. 13 yaşımdan beri düzenli boks eğitimi alıyorum. son 1 yıldır aksattım. birinin çenesini kırınca maalesef kanunlar gereği herhangi bir suç aleti kullanmış gibi yargılanıyor insan.
bolca çene, kol, burun kırdım. itinayla kırarım. dinsizin aklından imansız gelir mantığıyla davranıyorum hep trafikte. hiç iyi değil aslında. ne bileyim trabzonluyuz diyemidir nedir. hemen parlayıveriyorum :)
ama bu şerefsizler insanları böyle olmaya resmen mecbur bırakıyorlar. yine de sakin olmakta yarar var, tabi irade meselesi :)

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hiç gözgöze bile gelmeye gerek yok.en iyisini yapmışsın

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En iyisini yapmışsınız aynı olay babamın başına geldi ama o sizin gibi davranmadı arabadan indi babam kalıp olarakta bayğı iri 1.92 boy 140 kilo karşısındaki adamda sizin kadar bir şey tam adamın arabasına yürürken sana gösteririm deyim arabanın içine dalmış daha sonra babamdan silah alıcak sanıp bileğine sarılmış meğer FALÇATAymış adamda sert bir hareketle çekince sonuç 34 dikiş bütün parmak uçları kesik sinirlerde kopma vs bayağı uğraştık aldığı cezada 9 ay hapis oldu onuda paraya çevirdi artık buralarda gözükmüyor ah bi denk gelse..

Burdan tüm foruma sesleniyorum hiç bir zaman gurur yapıp arabadan inmeyin o insanların seviyelerine düşmeyin neyin ne olacağı belli olmuyor mazallah silah vs çeker uğraşır durursunuz...

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bulaşmamak en iyisi olmuş. Fakat karşındaki kişi hatalı bile olsa, onu tahrik edici davranışlardan kaçınıp haksız duruma düşmemelisin. "Kaşınma" hitap tarzı belli ki karşındaki kişiye ağır gelmiş. Anladığım kadarı ile olayın başlangıcında vatandaş kendini formula 1 pilotu olarak görmüş ve size pis pis bakmış:)

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkucuk;231781
geçmiş olsun. kişilik meselesi tabi ama yaptığınız doğru olmuş.
trafikteki bu or.... ç... yüzünden 1 kere vuruldum. bir çok kez kodeste kaldım. bir sürü bela aldım başıma.
özellikle kız arkadaşım arabayı kullanırken yanında ben olmama rağmen sıkıştırmalara ve laf atmalara maruz kaldık. 13 yaşımdan beri düzenli boks eğitimi alıyorum. son 1 yıldır aksattım. birinin çenesini kırınca maalesef kanunlar gereği herhangi bir suç aleti kullanmış gibi yargılanıyor insan.
bolca çene, kol, burun kırdım. itinayla kırarım. dinsizin aklından imansız gelir mantığıyla davranıyorum hep trafikte. hiç iyi değil aslında. ne bileyim trabzonluyuz diyemidir nedir. hemen parlayıveriyorum :)
ama bu şerefsizler insanları böyle olmaya resmen mecbur bırakıyorlar. yine de sakin olmakta yarar var, tabi irade meselesi :)

Teşekkür ederim saolun.Sizinde başınızdan bayaa bi olay geçmiş,allah bir daha yaşatmasın.Anlattıklarınızı okuyunca size imrendim gerçekten :++:  trafikde çok sorun yaşayan birisiyim.Beni görünce hızını arttıranlar önüme geçmeye çalışanlar,2 manevra yapınca tip tip bakanlar falan.Gönül ister ki işin tekniğini bilip sizin gibi çene burun dağıtmak.patlamak üzereyim gerçekten..bende mi boks dersi alsam :)  hakikaten canımdan bezdim bu konuda...