škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trafikde sorun yaşadığım bir psikopat...

alban · 49 · 11951

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konularda bir kaç şey belirtmek isterim;

Sakın fiziğiniz, yetenekleriniz size özgüven vermesin. 6 sene kesintisiz body building çalıştım, ilave olarak box ve bazen serbest stil dövüş çalışıyorum. Bizim millet spor yapmaz, sigara içer, iyi beslenmez kısaca bir çoğu bakımsız ve  çelimsizdir. Dolayısıyla dövebilmek marifet değildir. Ancak sizin fizik olarak üstün olduğunuzu hissettikleri anda yoğun bir korku ile silaha , bıçağa sarılıyorlar. Ne kadar caydırıcı görüntünüz varsa karşınızdaki adil mücadeleden o ölçüde kaçınır, o ölçüde süratle silaha sarılır. (bu konu defalarca ve tecrübe ile sabittir dikkat edin)

Trafikteki husumetleri kafaya takmayın; gurur meselesi yapmayın. Israrla yapmak isteyen olursa kaçının. Haksız olan, bana küfreden insanlarla bile hiç bir zaman kavgaya girişmedim, alttan aldım , kaçındım. Taksiciler hariç; onlar yapışkan oluyor, kaçışı yok ! En güzeli polisten yardım almak.Yıllar önce bir tanıdğımız kendisine eşkiyalık eden bir taksici ile onun yardımına gelen iki taksici olmak üzere toplam üç kişiyi silahla vurup öldürdü. Şimdi cezaevlerinde, hayatı kaydı gitti. Bir iki zibidiyi döverek trafiği düzeltemessiniz . Beladan uzak durmak en güzeli

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uymayın arkadaşlar ne uyuyorsunuz ya. Maharet değil ne anlatılanlar ne yapılanlar, gençlik heyecanı şeyler tamamen. Yazıktır günahtır, bırakın gitsin, ne korna çalın ne laf söyleyin ne birşey yapın, ilk uygun poziyonda yol verin gitsin, seninde olsa yol bırak o geçsin önce v.s. Yapan yaptıda düzeldi mi, düzelmedi düzelmez çünkü. Üzerinize çamuru sıçratmadan gidin gelin, huzurunuzu kaçırmayın boş yere.

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu bırakın uğraşmaya değmez.Soğukkanlılık herşeyin odak noktası.Ne var boyda kiloda.Boyla kiloyla adam mı oluyorlar.
Bir laf vardır sevdiğim;
El yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanarmış..
Birgün böyle atar yaparken sert kayaya çarpcaklar sonra kendilerini yol kenarında bulacaklar o zaman görürler dünyanın kaç bucak olduğunu..
Minibüşçü tavsiyesine katılıyorum.Ortak hattımız vardı zamanında.Şöför şöför değil mübarek kasap o kapının arasındaki malzemelerle savaşa gidiler be !
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2011, 21:49:34 Gönderen: ST-max »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;231971
He ya! Kaldırım taşlarının altında mı saklanıyorlar ne yapıyorlar, hangi ara haber alıyorlar, nasıl o kadar hızlı olay mahalline intikal ediyorlar aklım almıyor.:D

Bize arkadan hatlı minibüs vurduktan sonra eleman anlaşalımda gidelim demeye başladı.Ardından 1 hatlı minibüs daha geldi.Bende işi uyandım,amcamları felan aradım.2 Passat,1 Golf,1 Jetta birde H100 olduk,sonradan gelen minibüsçü hadi kolay gelsin deyip ilerledi :++: