škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedi ekranda Youtube ve Video izlemek

smtcglr · 193 · 94549

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Düne kadar sorunsuz çalışıyordu ama bende de gitti.

Android Auto ve Carsteam'i tekrar kurdum, Google Play hizmetlerinin güncellemelerini kaldırdım. Carstream'in adını değiştirdim. Yine olmadı.

Dabahları haberleri izliyordum yolda. O keyfimizden de olduk.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;636182
Düne kadar sorunsuz çalışıyordu ama bende de gitti.

Android Auto ve Carsteam'i tekrar kurdum, Google Play hizmetlerinin güncellemelerini kaldırdım. Carstream'in adını değiştirdim. Yine olmadı.

Dabahları haberleri izliyordum yolda. O keyfimizden de olduk.

Hocam Google Play hizmetlerinin sürümü nedir? Google Play hizmetlerinin güncellemelerini kaldırsanız bile bazen kendi kendine otomatik güncelleniyor. Google Play hizmetleri versiyon 12.5.20 ise 12.2.21 numaralı sürüme döndüğünüzde Carstream tekrar çalışacaktır.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;636184
Hocam Google Play hizmetlerinin sürümü nedir? Google Play hizmetlerinin güncellemelerini kaldırsanız bile bazen kendi kendine otomatik güncelleniyor. Google Play hizmetleri versiyon 12.5.20 ise 12.2.21 numaralı sürüme döndüğünüzde Carstream tekrar çalışacaktır.

Google play sürümü 12.2.21 olan versiyon yüklü hocam. Yine de olmuyor. Android auyoda dağdaki butona basınca yalnızca skoda ekranına dön tuşu açık

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;636186
Google play sürümü 12.2.21 olan versiyon yüklü hocam. Yine de olmuyor. Android auyoda dağdaki butona basınca yalnızca skoda ekranına dön tuşu açık

Android Auto geliştirici seçeneklerinde "Bilinmeyen Kaynaklar" seçili değil mi?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;636189
Android Auto geliştirici seçeneklerinde "Bilinmeyen Kaynaklar" seçili değil mi?

Evet, o da seçili.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;636184

İşin kötüsü 12.2.21 sürümü yüklü olduğu için güncelleme uyarısı çıkıyor sürekli. Uyarıyı kapatsam da telefon yedekleri Gmail'e yedeklenmiyor düşük versiyon kullandığım için.

Beklemede kalalım bakalım, ne çıkar.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam birde şu yöntemi deneyin:

1- Google Play Hizmetlerinin güncellemelerini kaldırıp versiyon 9'a dönün (Ekranda hatalar belirecek).

2- Yönetici ayarlarına (İsmini tam hatırlamıyorum) tıklayıp telefonumu bul tikini kaldırın.

3- https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-12-2-21-release/ bu linkten Google Play Hizmetleri Versiyon 12.2.21'i yükleyin.

4- Ekranda hatalar devam edebilir bu sebepten dolayı Google Play üzerinden Google Play Hizmetlerini güncelleyin (Uygulamayı güncelledikten sonra Google Play Hizmetleri 12.2.21 sürümü 12.5.20 sürümüne yükselmiyor.)

5- Android Auto'ya girip geliştirici modunda "bilinmeyen kaynaklar" tiki seçili değilse seçin.

Tüm bunları yaptıktan sonra Android Auto'nun Carstream'i görmesi lazım.
(Android Auto versiyon 2.9.57, Carstream versiyon 1.8.3 yüklü olması ve Carstream'in adının değiştirilmiş olması lazım.)

Edit: Google Play ayarlarda "Uygulamalar otomatik güncellenmesin" seçeneğinin aktif olması gerekmektedir.)
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2018, 16:06:54 Gönderen: hamemo »

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;636198

1- Google Play Hizmetlerinin güncellemelerini kaldırıp versiyon 9'a dönün (Ekranda hatalar belirecek).

2- Yönetici ayarlarına (İsmini tam hatırlamıyorum) tıklayıp telefonumu bul tikini kaldırın.

3- https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-12-2-21-release/ bu linkten Google Play Hizmetleri Versiyon 12.2.21'i yükleyin.

4- Ekranda hatalar devam edebilir bu sebepten dolayı Google Play üzerinden Google Play Hizmetlerini güncelleyin (Uygulamayı güncelledikten sonra Google Play Hizmetleri 12.2.21 sürümü 12.5.20 sürümüne yükselmiyor.)

5- Android Auto'ya girip geliştirici modunda "bilinmeyen kaynaklar" tiki seçili değilse seçin.

(Android Auto versiyon 2.9.57, Carstream versiyon 1.8.3 yüklü olması ve Carstream'in adının değiştirilmiş olması lazım.)

Edit: Google Play ayarlarda "Uygulamalar otomatik güncellenmesin" seçeneğinin aktif olması gerekmektedir.)

Geniş vakitte bunları da deneyeceğim. Sonucu yazarım buraya. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;636215
Geniş vakitte bunları da deneyeceğim. Sonucu yazarım buraya. Teşekkür ederim.

Rica ederim.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Telefonumu bul ayarının yerini bulamadım; ama diğer adımları uygulayınca benim de düzeldi. Gerçi ben de aynı şeyleri yapmıştım ama farklı sırayla yapmışım demek.

Sonuç olarak, teşekkürler tekrar :)

Çevrimdışı chag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Google play'den otomatik güncellemeyi kapatsam da google play hizmetleri kendi kendini güncelliyor. bunu kapatmanın bir yolu var mı? siz de aynı problemi yaşıyor musunuz?

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chag;636445
Google play'den otomatik güncellemeyi kapatsam da google play hizmetleri kendi kendini güncelliyor. bunu kapatmanın bir yolu var mı? siz de aynı problemi yaşıyor musunuz?

Hocam yukarıdaki sıralama ile Google Play hizmetlerini 12.2.21 sürümüne geri döndürdüğünüzde 2 numaralı seçeneği atladıysanız bahsettiğiniz problemle karşılaşabilirsiniz.

İsterseniz yukarıdaki işlemleri tekrar yapın, 2 numaralı seçeneği atlamayın, ayarlardan telefonumu bul tikini kaldırın. Google Play Hizmetleri versiyon 12.2.21'i yükledikten sonra Google Play ayarlarda "Uygulamalar otomatik güncellenmesin" seçeneğini seçin. Ardından ayarlardan "telefonumu bul" seçeneğini tekrar aktive edebilirsiniz.

Bu şekilde Gogle Play Hizmetlerinin otomatik güncellenme problemini aşmanız lazım.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ne yaptıysam telefonumu bul tikini kaldıramıyorum. İzin vermiyor ve google play hizmetleri durduruldu hatası alıyorum.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;636530
Ne yaptıysam telefonumu bul tikini kaldıramıyorum. İzin vermiyor ve google play hizmetleri durduruldu hatası alıyorum.

1- Google Play Hizmetlerini versiyon 12.5.21'e güncelleyin,

2- Uygulama güncelken telefonumu bul tikini kaldırın,

3- Google Play Hizmetleri güncellemeleri kaldır (yada devre dışı bırak) diyin,

4- https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-12-2-21-release/ bu linkten Google Play Hizmetleri Versiyon 12.2.21'i yükleyin,

5- Google Play üzerinden Google Play Hizmetlerini güncelleyin,

6- Google Play ayarlarda "Uygulamalar otomatik güncellenmesin" seçeneğini seçin,

7- Telefonumu bul seçeneğini aktive edin,

8- Yedeklemeler için gmail hesabınızla Google'a giriş yapın.

Çevrimdışı chag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;636453
Hocam yukarıdaki sıralama ile Google Play hizmetlerini 12.2.21 sürümüne geri döndürdüğünüzde 2 numaralı seçeneği atladıysanız bahsettiğiniz problemle karşılaşabilirsiniz.

İsterseniz yukarıdaki işlemleri tekrar yapın, 2 numaralı seçeneği atlamayın, ayarlardan telefonumu bul tikini kaldırın. Google Play Hizmetleri versiyon 12.2.21'i yükledikten sonra Google Play ayarlarda "Uygulamalar otomatik güncellenmesin" seçeneğini seçin. Ardından ayarlardan "telefonumu bul" seçeneğini tekrar aktive edebilirsiniz.

Bu şekilde Gogle Play Hizmetlerinin otomatik güncellenme problemini aşmanız lazım.

Yine olmadi otomatik güncellemiş yine...