škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Arabam :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün bi cinnet anında A5 kasayı verip beyazından bir 1.2TSI Optimal alalım dedik. Ellerinde beyaz renk yokmuş. Sadece füme varmış. Bizim A5'te füme olunca istemedik. Çok direttiler beyaz renk sıktı artık metalik alın diye ama bizde başından beri beyaz düşünüyorduk. Sipariş geçtiler 2 ay sonra aracımız gelecek inşallah. Metalik renk farkı yerine de karartılmış arka camlar ve hız sabitleyici eklettik.
Hız sabitleyici de ekletince Elegance donanıma göre tek eksiği otomatik klima kalmış oldu bana göre. Xenon farlara da 2700TL diyince ona da kalsın dedim. Anahtarsız çalıştırma da ekletsemiydim demedim değil yalnız.

57700TL 1.2TSI Optimal
550TL Karartılmış arka camlar
650TL Hız Sabitleyici

Toplamda 58900'e geldi.
Araç gelince resimlerini de paylaşırım.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2014, 10:09:12 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden hayırlı olsun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: ailotana;477423
Dün bi cinnet anında A5 kasayı verip beyazından bir 1.2TSI Optimal alalım dedik. Ellerinde beyaz renk yokmuş. Sadece füme varmış. Bizim A5'te füme olunca istemedik. Çok direttiler beyaz renk sıktı artık metalik alın diye ama bizde başından beri beyaz düşünüyorduk. Sipariş geçtiler 2 ay sonra aracımız gelecek inşallah. Metalik renk farkı yerine de karartılmış arka camlar ve hız sabitleyici eklettik.
Hız sabitleyici de ekletince Elegance donanıma göre tek eksiği otomatik klima kalmış oldu bana göre. Xenon farlara da 2700TL diyince ona da kalsın dedim. Anahtarsız çalıştırma da ekletsemiydim demedim değil yalnız.

57700TL 1.2TSI Optimal
550TL Karartılmış arka camlar
650TL Hız Sabitleyici

Toplamda 58900'e geldi.
Araç gelince resimlerini de paylaşırım.
Hocam,paraya kıy bide xenon koydur,bir arabada olması gereken en önemli aksesuar bence.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, A5 i bayiyemi verdiniz?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;477469
Hayırlı olsun, A5 i bayiyemi verdiniz?

Bayi piyasanin 2 bin lira altini veriyor. Onun icin 2 ay icinde kendim satarim dedim. Bir arkadas istiyordu zaten. Onunla bi konusacam bakalim. Olmazsa ilana koyarim.
Alıntı yapılan: skoda2;477466
Hocam,paraya kıy bide xenon koydur,bir arabada olması gereken en önemli aksesuar bence.

Zaten limitleri cok zorladik. 2700 fazla geldi. Xenonla cok daha guzel gorunuyor arac orasi dogruda.
Alıntı yapılan: alperen;477475
Hayırlı olsun. Resim istiyoruz :foto:

Alinca ilk işim olacak.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;477482

Zaten limitleri cok zorladik. 2700 fazla geldi. Xenonla cok daha guzel gorunuyor arac orasi dogruda.

Güzel gösteriyorsan ziyade geceleri gece araç sürdüğünüzü hissetmiyorsunuz. Bi-xenonla bi sellektör yaptığınız anda yol almama durumunuz yok. Okadar para vermişken keşke alsaydınız

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bana A5'in mercekli farları da gayet yeterli geliyordu. Bunda da sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Zaten aracı test etmek için koltuğuna oturduğumda hiç yabancılık çekmedim. Sanki kendi arabama oturmuşum gibi; sürüş pozisyonu, çevreyle etkileşim vs. aynı. Tek alışamadığım nokta yan aynaların ufalmış olması ve dış taraftaki kör nokta kısmının olmaması. A5 kasada bütün yeryüzünü ve gökyüzünü görüyordum yan aynalardan :P Bundaki daracık yan aynalar çok garibime gitti.

Bu arada 1.2 TSI DSG test araçları gelmiş. Geçen sene sadece 1.6 TDI test araçları vardı.

Alıntı yapılan: enoktakenokta;477465
Şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun :)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia ya yakışmasa bayinin dediği gibi beyaz araba gerçekten baydı.. neyseki octavia ya yakışıyor..

Hayırlı olsun.. Bence  donanım yeterli.. ıvır zıvır gerisi..

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;477483
Güzel gösteriyorsan ziyade geceleri gece araç sürdüğünüzü hissetmiyorsunuz. Bi-xenonla bi sellektör yaptığınız anda yol almama durumunuz yok. Okadar para vermişken keşke alsaydınız

Bende ki xenon farı Bi-xenon ile değiştirsem diyorum servisler takıyor mu ne kadar?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fkoz;477514
Bende ki xenon farı Bi-xenon ile değiştirsem diyorum servisler takıyor mu ne kadar?

Yapmazlar eğer orjinalinde yoksa. Kendiniz iyi bir far ustası bulup yaptırabilirsiniz

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;477512
Octavia ya yakışmasa bayinin dediği gibi beyaz araba gerçekten baydı.. neyseki octavia ya yakışıyor..

Hayırlı olsun.. Bence  donanım yeterli.. ıvır zıvır gerisi..

Koyu renkler bariz bir şekilde arabanın hatlarını daha güzel gösteriyor ama bakması da gerçekten zor. Sıcağı çekmesi de cabası. Beyaz renkte kötü görünmüyor dediğiniz gibi.

Bende öyle dedim gerisi ıvır zıvır donanımların. Far sensörü, yağmur sensörü vs. de olmayıversin.

Alıntı yapılan: fmaka;477522
Hayırlı olsun şimdiden

Teşekkürler :)

Çevrimdışı frezya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız şimdiden hayırlı olsun .Aldığınız pakette sanruf varmı?yoksa taktırmayı düşünürmüsünüz?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
hayırlı olsun, bu paraya tdi verseler ben de baska araba bakmazdım. Beyaz konusunda hemfikiriz, ortalık beyaz dolu ama octavianın rengi de beyaz. Gümüş gri bile beyaz kadar göstermiyor arabayı. O yüzden yeni fabianın da beyazını merak ediyorum. Renk için beklemekle de iyi etmişsiniz yoksa hep aklınızın bi köşesnde kalacaktı.