škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Alma Kararı: Karşılaştırmalar, İzlenimler, Yorumlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;539109
Benim araba da INTRANSFER sürecine girmiş.. Ama MT henüz gemi bilgisi yok dedi.. Bakalım ne olacak? NE zaman gelecek..

Aşağıdaki konu yardımcı olabilir.
 http://www.passatturkiye.com/yeni-arac-alacaklar/11895-yeni-passat-b8-teslimat-ve-gemi-konusu.html

Benim örneğimde araç 1 Ekim'de üretilmişti. 2 hafta içinde transfer oldu. 14'ünde yola çıkıp Türkiye'ye 19'unda gelen gemiyle ulaştı.

Gemiye yüklenince MT hangi gemi olduğunu ve ne zaman geleceğini paylaşıyor. İsterseniz canlı takip edebiliyorsunuz.

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;539127
Smartlink i deneyebildiniz mi ? Navigasyon kullanılabiliyor mu ?

Ben deneyeceğim, bu konuyla ilgili olarak teslimat sırasında teknik personelden aldığım cevaplar şunlardır.
  - Teknoloji Sony'e ait olduğu için Sony Xperia Z3 telefonda maksimum performansı veriyor. Bu telefonda sygic navigasyon entegre kullanılabiliyor. Ayrıca telefon ekranın tamamını araç ekranına yansıtmak mümkün oluyor.

- Android'de Samsung S6 ve Iphone'da  da bazı fonksiyonlar kullanılabiliyor. Hangilerinin kullanılabildiği sitede yazıyor dedi.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
android 5 güncellemesi almış sony z1 ile denedik. telefonda mirror linki aç dedik bağlantı ayarlarından. araç durur iken 5-6 uygulama çıktı. googlemaps  dahil.
 araç hareket halinde iken kapanıyor yalnız. sygic yazılımı da ücretli. 80€ gibi bir şey sanırım. bu ücreti verince hareket halinde iken de navigasyonu kullanabilirsiniz. bende note2 var. android 5 güncellemesi almayacakmış, eşimde de 4s var. iphonelarda ise 5 ten itibaren bu destek olacakmış deneyemedik bu yüzden.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;539125
Aşağıdaki konu yardımcı olabilir.
 http://www.passatturkiye.com/yeni-arac-alacaklar/11895-yeni-passat-b8-teslimat-ve-gemi-konusu.html

Benim örneğimde araç 1 Ekim'de üretilmişti. 2 hafta içinde transfer oldu. 14'ünde yola çıkıp Türkiye'ye 19'unda gelen gemiyle ulaştı.

Gemiye yüklenince MT hangi gemi olduğunu ve ne zaman geleceğini paylaşıyor. İsterseniz canlı takip edebiliyorsunuz.

Çok iyi oldu bu.. Volkswagenim VW için gözüküyor ama benim sipariş numaramı girdim.. Şu anda araç üretilmiş limana sevk ediliyor yazıyor.. Yani MT'nin verdiği bilgi ile paralel.. HAtta soyadını değiştirdim kodu değiştirdim bulamadım diyor..

3 Haftaya gelir dedi MT en fazla.. Bakalım..

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;539184
Çok iyi oldu bu.. Volkswagenim VW için gözüküyor ama benim sipariş numaramı girdim.. Şu anda araç üretilmiş limana sevk ediliyor yazıyor.. Yani MT'nin verdiği bilgi ile paralel.. HAtta soyadını değiştirdim kodu değiştirdim bulamadım diyor..

3 Haftaya gelir dedi MT en fazla.. Bakalım..

hayırlı olsun, dizel miydi?

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;539191
hayırlı olsun, dizel miydi?
Yok. Tsi act motor

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu biraz renklendirelim. :) Açtığım bu konu sonrasında karar verip aldığım aracın (1.4 TSI+DSG+Prestige) fotolarını paylaşıyorum.

« Son Düzenleme: 18 Kasım 2015, 11:18:50 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Fakat plakalığı çıkartırsanız eminim daha güzel gözükecektir.

Ayrıca 235/45 R18 kış lastiği alan ya da fiyat araştıran oldu mu ?

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay81;542819
Hayırlı olsun. Fakat plakalığı çıkartırsanız eminim daha güzel gözükecektir.

Ayrıca 235/45 R18 kış lastiği alan ya da fiyat araştıran oldu mu ?

Teşekkrüler, su an en çok gözüme batan şey plakalik. Silikonla yapıştırma boyayı kaldırdığı için sıcak bakmadim. Çift taraflı bant da zaman içinde atıyormuş. Alternatif bir oneriniz var midir?

Üzerinde yazı olmayan estetik bir çerçeve alıp takayım diyorum, bazı araçlarda kromaj güzel plakalar görüyorum.
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2015, 13:46:02 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;542823
Teşekkrüler, su an en çok gözüme batan şey plakalik. Silikonla yapıştırma boyayı kaldırdığı için sıcak bakmadim. Çift taraflı bant da zaman içinde atıyormuş. Alternatif bir oneriniz var midir?

Üzerinde yazı olmayan estetik bir çerçeve alıp takayım diyorum, bazı araçlarda kromaj güzel plakalar görüyorum.

Bu plakalık olayına bende kafa yoruyorum bayadır. Gittim 3M çift taraflı 30 KG çeken bant aldım. Bakalım deneyeğim...

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;542833
Bu plakalık olayına bende kafa yoruyorum bayadır. Gittim 3M çift taraflı 30 KG çeken bant aldım. Bakalım deneyeğim...

Uygulama adımlarını ve sonuçları paylaşabilirseniz çok sevinirim. :)

Olursa ben de alıp uygulayayım. :)

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;542834
Uygulama adımlarını ve sonuçları paylaşabilirseniz çok sevinirim. :)

Olursa ben de alıp uygulayayım. :)

İnşallah plaka uçup gitmez :) :)  Bakalım ; gözümü karartıp şu çirkin plakalıktan kurtulmam lazım da üşeniyorum birazda :D