škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yaptım :) Skoda Crash Test edildi bir kez daha :)

FF · 32 · 19186

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun abi umarım bundan sonra böyle olaylarda hep sana amorti vurur

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;758
Geçmiş olsun abi ya ..!

Hani anlatımın sayesinde üzülelimmi gülelimmi karar veremedim :)

Fabiş sağlam evelallah! Sana bişey olmaması sevindirici..

İstanbulda da şu olaya hayret ediyorum.Herkes tampon tampona gidiyor!!Tabi kaza kaçınılmaz oluyor..
Fabia I'de sağlamlık tescilli ama fabia II ve Roomi konusunda bişey diyemeyeceğim :)Allah göstermesinde..

aynen abi geçmiş ossun tekrardan
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;803
işin kıl tüy tarafı ben durdum,mercedes durdu olay 10 sn sonra falan cereyan etti,gerçi kanguruyuda gördüm ben bir sağa bir sola savrula savrula geldi malkoçoğlunun yandan yemişi :D herkesi o yaktı.
Çok geçmiş olsun. Kaza üzücü bir olay ama bu anlatıma da gülmeden edmiyorum.:D:D:D

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun kardeşim okurken sanki filim seyreder gibi izledim olayı ve soğukkanlılığını ayrıca tecrübeni takdir ettim öyle bir durumda ne yapılması gerekiyorsa yapmışssın , e fabişte üzerine düşeni yapınca geriye bize gülmek kalmış :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepinize tek tek tekrar çok teşekkür ederim ,sağolun arkadaşlar,eksik olmayın hiçbiriniz :)
Elbette cana geleceğine mala gelsin,bende hakikaten birşey yok,Fabia duman etti hepsini ama :)  Sen ne kadar dikkatli olsanda tecrübeli olsanda gelip buluyorlar böyle işte seni :mad: o gün bir mallık vardı millette zaten,gidene kadar aynı şekilde 3-4 tane daha pandomim kopmuştu biride bize vurdu.,sapağa gelseydim kurtacaktım işi :)
İrfan'cığım,plakanın yaptığı o küçük ezik kısmı doldurayım mı?Macun doldursun mu elemanlar yoksa biz mi birşey uydururuz?Üzerinede rötüş vururum sonra senin usta ellerinde son halini alır,görünce bu mu diyecen zaten:)Şu anda bile belli olmuyor neredeyse gerçi:)Çok teşekkür ederim alakan içinde,adama söyleyince o kim yahu der gibi bakmıştı yüzüme:)Görüşelim,buluşalım bir ara zaten,vakti geldi:)Haberleşiriz :ok:
Allah hiçbirimize yaşatmasın kaza ve kötü olay,sizinde Allah gülümsemenizi eksik etmesin yüzünüzden inşallah.
Hep derim bu yoğun trafikte takip olayına pür dikkat edin,elbette bir yere kadar ama bende aynı şekilde diğerleri gibi boş kullanan biri olsaydım passata girerdim kesin,çok hasarlı olurdu kaza.Aman diyim çok dikkatli olun lütfen.
Sezon öncesi atraksiyon oldu işte :)

Çevrimdışı Crzyboy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tuning07.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;722
geçmiş olsun abicim... benden sonra sende aynı durumu yaşamışın, canıma kast edilen kaza değilde, aynı durum istanbul yolunda oldu, dur kalkta arkadan Flash S patlattı, indim baktım bişi yok. kaçtım :D

gelelim fasülyenin faydalarına, fabianın arka tamponu, birazdan ekleyeceğim resimdede göreceğiniz üzere, hayvani kuvvetli bir bar ile desteklenmekte olup, direkt şaseye bağlıdır. resim beni sakat kalmaktan kurtaran aracıma aittir :D

Megane II'de aynı anlattığın sağlamlıkta bizzat test ettim favoritle hiçbşey olmadı gerçekten.:)
Favorite ne mi oldu ? :(

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmiş olsun hepinize Arkadaslar, fakat arabaların arka tarafları saglam olacak tabiki, ön taraflarında bir sürü teferruat var, fardı, sinyaldi, panjurdu,
tabiki yinede fabia göründügünden agır, oturaraklı araba.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
baki abi geçmiş olsun.  allah (cc) da seni bol bol güldürsün.

bundan sonra bütün kötü haberleri sana msj atalım foruma sen anlat....:kiki::kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı s_t67

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.geçtiğimiz gün burda arkadaşım corollasıyla aynı tür bir kazaya karıştı.ama arkadan vuran kendisi.görünürde hiç bişey yok gibi.ön kput bile doğru dürüst eğilmemiş.sağ sol çamurluklar kasılmış,tekerler hafif dönük hatta şöyle diyim motorda radyatör klima bölümünü tam dağıtamamış bile ama gel görki servis 13000TL masraf çıkardı.Kasko ekspertizi dışarda bile 7000TL den aşağı fiyat bulamamış.Araç 99 model ve perte ayrılıyor.çok ilginç bir durum yani.

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun ALLAH korumuş .Anlatım tarzı mükemmel.:)
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Geçmiş olsun Baki abim.Aman iyiki birşey olmamış.Sana birşey olmasın zaten gerisi hallolur :).Ama çok enteresan bir kaza yaşamıssın:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun baki abi anlatımını çok beğendim kaza diyince üzüldüm ama okudukça güldüm valla

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
neyse geçmiş olsun sana.bende dün fethiye'ye gitmiştim akşam geldim bir baktım sağ arka kapı çizilmiş nerden buluyor beni anlamıyorum,ufakdanda olsa 4 cmkadar çizik var.Allah beterinden korusun demekten başka çaremizde olmuyor,ama en kısa zamandan alarm uyarı seviyesini arttıracağım olmıyacak böyle.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com